Kuzenime ne izletmeliyim

hakancoskun4891

Profesör
Reaksiyon puanı
757
Merhaba 6 yaşında bir kuzenim var. Hep tiktok izliyor ama ben onu bilimsel şeylere yönlendirmek istiyorum ama anlattığım şeyleri anlamıyorum. İzleyebileceği uzayla ilgili birkaç video atabilirmisiniz?

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077

Şöyle bir şey buldum önce kendinz izleyin? Youtube a yazarsanız uygun şeyler çıkıyor:)

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
Öncelikle 6 yaşındaki kuzeninize tiktok hiç izletmemelisiniz. Mümkün olduğunca ekran da birşeyler izletmemelisiniz. Evde birlikte oynayabileceğiniz oyunlar araştırıp oynamalısınız. Dışarıda güvenli! ortam bulup koşmasını, ziplamasini, gezmesini sağlamalısınız

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
Öncelikle 6 yaşındaki kuzeninize tiktok hiç izletmemelisiniz. Mümkün olduğunca ekran da birşeyler izletmemelisiniz. Evde birlikte oynayabileceğiniz oyunlar araştırıp oynamalısınız. Dışarıda güvenli! ortam bulup koşmasını, ziplamasini, gezmesini sağlamalısınız
keloglan ızlet

hakancoskun4891

Profesör
Reaksiyon puanı
757
Zaten ben izletmiyordum. Ben normalde marmariste yaşıyorum. Bu iş için ankaraya gelmiştik annesi ve babası çalışıyor anneannem bakıyor oda fazla ilgilenmiyor büyük ihtimal sıkılmasın diye telefon aldılar. Dışarı çıkmayıda ben fazla sevmiyorum.

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
Şanssız çocuklar anne-babası çalışanlar...

CinarTastan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba 6 yaşında bir kuzenim var. Hep tiktok izliyor ama ben onu bilimsel şeylere yönlendirmek istiyorum ama anlattığım şeyleri anlamıyorum. İzleyebileceği uzayla ilgili birkaç video atabilirmisiniz?
Play storeyi devre dışı bırak tik toku sil deki bu telefonda artık böyle oldu anasına babasına da ögret ama nasıl play storenin etkinleştirileciğini

Reaksiyon puanı
6,381
Eğer TikTok izliyorsa sadece TikTok izlemesini engelleseniz bile ona çok iyi bir değişim ve yarar olur.

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,567
Hiç sıkacağını düşünmüyorum. Güzel ve eğlenceli
Bundan bir sür var ayrıca

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Ebeveyn denetimi uygulamaları var bir sürü onları kullan ayrıca, families.google.com den kuzenine özel hesap açabilirsin. Ondan sonra ben ne izleteceğini bilmiyorum ama lütfen tiktok izletme tiktok internetin sigarasıdır çünkü.