Kurtlar Vadisi Vol.3 satışa sunuldu!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kurtlar Vadisi Vol.3 Dizi Müzikleri Albümü Satışa Sunuldu...

kvvol3.jpg

Kurtlar Vadisi dizisinin en sevilen müziklerinden oluşan albüm, Türkiye' deki tüm müzik marketlerden ve MP3 formatında www.kurtlarvadisivol3.com resmi web albüm adresinden satışa sunuldu.

Bu Aşk, Öldüm De Uyandım, Tanrıdan Diledim, Acem Kızı, Asker Eyledim, Ahirim Sensin gibi geniş kitlelere ulaşmış sözlü eserlerin ve Köstebek, Naze, Kriptex, Kaba Kuvvet gibi en beğenilen sözsüz müziklerin yer aldığı albüm 12 şarkıdan oluşuyor.

Raci Şaşmaz yapımcılığında ve Gökhan Kırdar Prodüktörlüğünde hayata geçirilen albümün orjinal beste ve türkü düzenlemeleri de Gökhan Kırdar’a ait. Kurtlar Vadisi Vol.3 albümü Pana Film yapımcılığında ve Loopus Entertainment lisansıyla yayınlandı.

Tasavvuf, Türk Halk ve Türk Sanat Müziği formlarını elektronik müzikle ilk kez birleştiren Gökhan Kırdar, Kurtlar Vadisi müzikleriyle birçok dizi müziği ödülünü kazandı.

Gökhan Kırdar önümüzdeki Kasım ayından itibaren de Kurtlar Vadisi Müzikleri Anadolu ve Dünya Turnesi ne başlıyor.

www.kurtlarvadisivol3.com adresinden resmi web albümü edinebilir ve 4 şarkıdan oluşan ücretsiz demo versiyonu indirebilirsiniz. Albümü adınıza imzalı ve adresinize teslim istiyorsanız contact@loopus.net e-posta adresine yazmanız yeterli.

KAYNAK

Aşağıdaki konudan albümü inceleyebilirsiniz...

Kurtlar Vadisi Vol 3 - Vadiciler Kaçırmayın!