Soru Kurtlar Vadisi sizce AKP sayesinde mi Yeniden Yeni Bölümleriyle Yayınlanmıyor?

Bu konuyu okuyanlar

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Arkadaşlar Kurtlar Vadisi Kaos mevzuları vardı ne oldu cidden sizce?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu saatten sonra Kurtlar vadisinin tutacağını düşünmüyorum.

Kimse bu toplara girip bir sürü para yatırmak istemeyecektir o diziye. Yatırsa bile hangi kanalda yayınlanacak! Kadronun yarısı öldü zaten diğer yarısıda +60 yaş oldu.

Kurtlar vadisi adıyla 4 oldu dizi çekiliyor 4 olduda film millet bıktı artık Kurtlarvadisinden bence. Ayrıca Kurtlar vadisi Muhafazakar bir diziydi. Ülkesini devletini milletini kötü göstermezdi hiç bir zaman. AKP neden yasak veya engel koysun diziye!

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394

Kimse bu toplara girip bir sürü para yatırmak istemeyecektir o diziye. Yatırsa bile hangi kanalda yayınlanacak! Kadronun yarısı öldü zaten diğer yarısıda +60 yaş oldu.

Kurtlar vadisi adıyla 4 oldu dizi çekiliyor 4 olduda film millet bıktı artık Kurtlarvadisinden bence. Ayrıca Kurtlar vadisi Muhafazakar bir diziydi. Ülkesini devletini milletini kötü göstermezdi hiç bir zaman. AKP neden yasak veya engel koysun diziye!
AKP millet gerçekleri daha görmesin diye yasak koymak ister mi sizce? Öyle şeylerde duydum çünkü.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Her duyduğuna sorgulamadan inanır mısınz?

Ne gerçeği görecek! Dizi ne yapacak ne anlatacak sanıyon sen.
1) Şuan da burada sorguluyorum.
2) (Yanlışım yoksa) Örneklerinden bir tanesi Pusu'nun eski sezonlarında Rusya'yla ilgili günümüzde yaşanılan doğalgaz krizini İhtiyarlar Heyetinin başkanı Toplantısında açıklıyordu.

İşte bahsettiğim o video:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
2) (Yanlışım yoksa) Örneklerinden bir tanesi Pusu'nun eski sezonlarında Rusya'yla ilgili günümüzde yaşanılan doğalgaz krizini İhtiyarlar Heyetinin başkanı Toplantısında açıklıyordu.

Burada halkın bilmemesi gereken veya gizli kapaklı ne var ki?

Her Türk bilir zaten Rusya'ya veya ABD'ye güvenmeyecen diye. Veya herkes az veya çok bilir bu ülkelerin terör örgütlerine destek çıktığını veya yardımcı olduğunu.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Burada halkın bilmemesi gereken veya gizli kapaklı ne var ki?

Her Türk bilir zaten Rusya'ya veya ABD'ye güvenmeyecen diye. Veya herkes az veya çok bilir bu ülkelerin terör örgütlerine destek çıktığını veya yardımcı olduğunu.
Hocam benim anlamadığım Türkiye için 2023 sonrası ve seçim gerçekleşeceği zaman neler olabileceği açıklandı mı acaba dizide bunu merak ediyorum.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Hocam benim anlamadığım Türkiye için 2023 sonrası ve seçim gerçekleşeceği zaman neler olabileceği açıklandı mı acaba dizide bunu merak ediyorum.

Dizi daha çekilmiyor ki açıklasın :D Daha 2018 yılında Necati Şaşmaz tekrar çekilebilir dedi üstünden 4 yıl geçti çeken bir prodüksiyon bulunamadı. Veya ona para yatıracak kanalında yayınlayacak kanal bulunamadı.

Ayrıca açıklasa ne olur varsayım üstüne senaryo olur sadece. Sanki kahin adamlar geleceği görecekler...

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,236
Behzat ç olabilir ama kv asla olamaz, Necatiyi Rte ile görebilirsin, Erdal beşikçioğlunu göremezsin anca denk gelirse.

Yahya Furkan

Fortis Fortuna Adiuvat
Reaksiyon puanı
2,286

Kimsenin bıktığı falan yok, hala tekrar tekrar izleniyor YouTube’da. Gelse eskisi kadar olmasa da tutar.