Kurtlar Vadisi Pusu 63. Bölüm Fragmanı

xtipitiPx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anaa vurdular yalan canpolatı tühh tühh ama oda sap gibi doğrulttu ssilahı olmazki ama
öle diyorsunda bu fragmana böyle düz bakmamak lazım. suikastciyi vurup korumalarda sonra vuruyor kesin. aslında o sahne zaten başlı başına hatalarla doludur kesin.. kesin korumalar bi tek caminin içerisindedir. cami dışında koruma yada keskin nişancı yoktur. gerçekte başbakan camide namaz kılacak ve polat caminin pencerisine kadar gelecek. neyse tek bu değil zaten... Pusuyu kökten inceleyecek olursak polat koskaca aslan beyin KGT sinin başına geçti.Ama bu KGT polat ve kendi adamlarından oluşmakta. Nerde eski Aslan beyin KGT si... Aslan bey zamanında ıraka, bosnaya operasyonlar düzenliyordu. Pusuda bunun üzerinden senaryolar üretilebilirdi. Şu an ki pusu ergenokun tıpa tıp aynısı gibi.. Özellikle gerekli doneler verilip senaryoya koyuluyor..

düşündüğüm şeyde şu anki gercekteki polatımız varmı, varsada kim ?

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Güzel bir bölüm bizi bekliyor.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
öle diyorsunda bu fragmana böyle düz bakmamak lazım. suikastciyi vurup korumalarda sonra vuruyor kesin. aslında o sahne zaten başlı başına hatalarla doludur kesin.. kesin korumalar bi tek caminin içerisindedir. cami dışında koruma yada keskin nişancı yoktur. gerçekte başbakan camide namaz kılacak ve polat caminin pencerisine kadar gelecek. neyse tek bu değil zaten... Pusuyu kökten inceleyecek olursak polat koskaca aslan beyin KGT sinin başına geçti.Ama bu KGT polat ve kendi adamlarından oluşmakta. Nerde eski Aslan beyin KGT si... Aslan bey zamanında ıraka, bosnaya operasyonlar düzenliyordu. Pusuda bunun üzerinden senaryolar üretilebilirdi. Şu an ki pusu ergenokun tıpa tıp aynısı gibi.. Özellikle gerekli doneler verilip senaryoya koyuluyor..

düşündüğüm şeyde şu anki gercekteki polatımız varmı, varsada kim ?

Dediklerinin çoğuna katılıyorum ama polat hiçbir zaman KGT'nin başına geçmedi. Onu da nerden çıkardın?

ESDİEN

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Her sezon finalindede Polatın hayatı tehlikeye girip kurtuluyor.İlk 2 sezon finalindede öyle olmuştu yine öyle oldu.

Burak_58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben bunu izlemiştim sezon finali diyorlardı bakalım ;)

xtipitiPx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediklerinin çoğuna katılıyorum ama polat hiçbir zaman KGT'nin başına geçmedi. Onu da nerden çıkardın?

Polat Pusunun daha ilk bölümünde KGT başı olarak gösterildi. Polat ın, Çağrı Torostun ölümünü araştırmak için KGT nin görev alanında değerlendirmesini istedi. Ona denilende Kurum senin görev senin denildi.. Daha ilk bölümden KGT nin başına geçmedimi.. Yoksa benmi yanlış hatırlıyorum..

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Sen doğru hatırlıyorsun. Bıyıklı bir başkan ona yetki vermişti.

O kadar uzadı ki kafam karıştı. Sonu gelmez mi bunun?