Kurtlar Vadisi Pusu 43. Bölüm Fragmanı

Bu konuyu okuyanlar

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Vay Be..

:)

Paylaşımın için sağolasın..

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Merakla bekliyoruz

flood_77

Profesör
Reaksiyon puanı
4
walla alan daralıyo nereye kadar uzayacak acaba..

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
12 eylül filan tehlikeli sularda geziyorlar. Keşke tam olarak anlatabilseler olayları.. hadi hayırlısı :)

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
anlaşılan bu bölümde de beklediğimiz olmayacak polat hâlâ rehin acaba nasıl kutulacak imkansız gibi görünsede illaki kutulacak ama inşallah başarılı bir senaryo olur da bize bu kadarda olmaz ya dedirtmez

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
anlaşılan bu bölümde de beklediğimiz olmayacak polat hâlâ rehin acaba nasıl kutulacak imkansız gibi görünsede illaki kutulacak ama inşallah başarılı bir senaryo olur da bize bu kadarda olmaz ya dedirtmez

tekerlekli sandalyenin ezip geçtiği güzel metal parçası bir işe yarayacak bence :innocent:;)

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tekerlekli sandalyenin ezip geçtiği güzel metal parçası bir işe yarayacak bence :innocent:;)
tam mesajımı onayladım ama baktım yazmamışım bende aynı kanaatteyim tudroy arkadaşım ama görünen oki yine iyi bir dayak yiyecek polat .hadi ilaçları yutmuyordu die umutlandık ama iğnede yaptılar. bakalım ne olacak meraklanmaktan başka çare yok

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla dün diziden önce tudroy arkadaşımla beraber kapının altındaki bir metal parçasında hemfikir olduk ama adam tuvaletin altını kazmaya başladı

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ordan nereye gidecek ki yahu kanalizasyona mı inecek ne yapacak :D

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ordan nereye gidecek ki yahu kanalizasyona mı inecek ne yapacak :D
hayır anlamadığım olay (ben de motor tamiri ile uğraşırım)o vidaları ben anahtar ile sökemem adam bir silme demirle çevirdi zaten vidalarda cam gibi mübarek.klozet yıkılıyor pislikten vidalar ayna.neyse bakıyorum bu adamın olduğu yere asansörle iniliyor yerin kaç kat altı o zaman klozetin altı neresi oluyor direk kanalizasyona bağlı değildirki daha bir sürü bağlantı felan .neyse azcık inandırıcı gelmemeye başladı bana keşke bu kadar çıkmaza sokulmasaydı sahne sonra çıkmak zor oluyor

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bence ona yemek yediren adamın da bi alakası olabilir. ihtiyar heyetinden olabilir adam.

pckolojik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vadiyi anlamak birazda siyaseti anlamaya çözmeye benziyor.Hep siyasetle orantılı gidiyor.

visualize

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Doktorun yüzügü

kurtlarvadisipusus02b43ei2.jpg

unbenanntsi0.jpg

----------------------------------

Polat'ın kaçış planını görün. Klozetin altını kazarken aklına koyduğu şey gizli geçidin oraya varmak :

goruntu1oa4mx8.jpg

Burası açılacak olan yer :

goruntu2le4cv4.jpg

Burası da açılacak olan yerin üstüne basınca sallanıyor ve o yerin hatları belli oldu bize bunu anlatmak istediler. Neden adamların ayaklarını gösterdiler sanıyorsunuz ?

goruntu3lp2rr2.jpg

İşte bu Polat'ın: "çaktım köfteyi" ifadesi :

goruntu4gl4aj9.jpg

Bu da Polat'ın: "planını kurduğu an" yüz ifadesi :

goruntu5kz1oz0.jpg

Ve Polat'ın: "iskender seni şimdi yedim" diyen yüz ifadesi :

goruntu6un1nw8.jpg

Donanımhaber forumları Kurtlar Vadisi fanatiklerinin yakaladıgı kareler...

Son mesajlar