Kurtlar Vadisi Pusu 186. Bölüm Fragmanı | 21 Mart 2013 Perşembe | 20:00 | atv

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
yazık oldu adil beye

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
adil bey gibi adamı öldürdüler. yazık oldu hakkaten

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Şu Ömer babalarda ölsünler artık yav. Polatı kim düşman belliyorsa soluğu ilk Ömer babanın evinde alıyor... :)

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Her dakka biri ölüyor yerine bi adam geri geliyor :D 10 yıldır ölen ölene :D gelen gelene

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Adil Bey'in gözler gitmiş ama öldü mü bakalım.

Hem senaristler Polat daha İhtiyarlar Başkanı olacak dememişler miydi? Adil Bey varken bu imkansızdı zaten.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Adil bey ölmemişki bu arada Polat evdekileri kurtarmış..

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Adam, Ömer Baba'nın evinin önünde bekleyen adamların da gözünü oymuş.

Bu arada yine geçen sezona döndük gibi. Gizem falan kalmadı. Gizem kalmayınca da heyecan olmuyor.

Kovala-yakala-elinden kaçır-... günleri yeniden başlıyor gibi

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
İzliyoruz ama eski diziden eser yok hele hele abuk sabuk açılım imaları kanser ediyor izlerken.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Adam istihbaratı basıyor yavv işe bak.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Amerikan dizileri izleyen birine o kadar komik geliyor ki bu dizi, yani saçmalık ötesi resmen. Eski bölümlerin hatrına izleniyor, sezonun en kötü bölümü bence.

Hani Türk dizilerinin neredeyse hepsinde klasik kapıdan inanılmaz sırları duyma senaryosu vardır, kurtlar vadisi de bunun farklı bi versyonunu çıkarttı yıllardan beri.

Güya Türkiye'nin en özel ajanlarından ikisi Abdülhey ve Kara bu yemi anında sorgulamadan yutuyorlar.

45 saniye takip ettikleri arabanın peşinden 15-20 katı sürede geri dönemiyorlar.

Ve illa destek tüm olay bittikten sonra geliyor.

Figüranların falan ölüm sahnelerini anlatmıyorum, hadi neyse diyorum.

Senaristlerin kendilerini çok geliştirmesi lazım, akıl almaz maaşlar alıp bu denli saçma senaryo yazmaları komik.

Madem yazamıyosun 90 dakka dizi çekmiyorum arkadaş, ya bir saati kabul edersin ya da çekmem diyceksin. Bu denli saçmalamaya gerek yok

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
mevcut türkiye dizileri içerisinde yinede en izlenebilir 5 diziden biridir. ben 3 tanesini takip ediyorum :)

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
mevcut türkiye dizileri içerisinde yinede en izlenebilir 5 diziden biridir. ben 3 tanesini takip ediyorum :)

İstikrarlı kaç dizi var ki ? İlla bozuyorlar, çok fazla bölüm çekilmesi dezavantaj.

Aynı yüzleri her hafta, uzun dakikalarda izleyince tadı kaçıyor.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
İstikrarlı kaç dizi var ki ? İlla bozuyorlar, çok fazla bölüm çekilmesi dezavantaj.

Aynı yüzleri her hafta, uzun dakikalarda izleyince tadı kaçıyor.

ben senin görüşlerine katılıyorum. KV kendini bozdu. süre uzunluğu ve fazla uzatmak bunda etkili. Ama malesef ülkeden adam gibi dizi çıkmıyorki. Keşke şu amerikalılar gibi bizde kaliteli senaryolar üretip çekebilsek. ama olmuyor işte. Şimdilik gavurun dizileri ile idare ediyoruz :)

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
ben senin görüşlerine katılıyorum. KV kendini bozdu. süre uzunluğu ve fazla uzatmak bunda etkili. Ama malesef ülkeden adam gibi dizi çıkmıyorki. Keşke şu amerikalılar gibi bizde kaliteli senaryolar üretip çekebilsek. ama olmuyor işte. Şimdilik gavurun dizileri ile idare ediyoruz :)

Bu dizileri çekenleri para hırsı bürümese seslerini çıkartabilseler böyle kalitesiz işlere imza atmazlar belki.

Şimdi kurtlar vadisi, işler güçler, yalan dünya gibi potansiyeli yüksek olan dizilerin bir sezonda 20-22 bölüm çekilip 45-60 dakika arası olduğunu düşünsene hocam, ne kaliteli şeyler sunarlar ortaya.

Türkiye her konuda çağ atlıyor ama bu televizyon sektöründe uzunca bir yol var önümüzde, hayırlısı olsun

bogazicibilisim

Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri
Reaksiyon puanı
0
Sa Arkadaslar : Bu Bölümde Güzel'di Ta...aaki Son Anlara Kadar.

1. Sacmalık Bölüm gerçekten cok sacmaladı abdulhey ve kara poyrazın yemi oldu resmen önden gönderdigi bos arabayı takip ettiler 2 dakikalik yolu 10 dakikada geri döndüler bu bi sacmalık

2. Sacmalık : Esref beyi kacırabilen erhan neden ak sacliyi kacirmadi ?

3. Sacmalık : Bir Bölümde 3 Önemli Karakterin Ölümü : [reis,mete bey , ak saclı [belli degil ama gözlerini kaybeden biri nasil ülke yonetecek geri kalan bolumde ]

4. Sacmalık: İmdat Vuruldu inşallah ölmez cünkü dayısının intikamini alamadı :( gözü acık gider valla

5. Sacmalık: Polat Alemdar Havalı Arabadan İniş her zamanki gibi üzülme yok taki ak saclıyı gorene kadar

6. Sacmalık: Mete gibi bir karakterin bu kadar basit ölmesi baslı bası sacmalık oldu

Kısacası Bu Bolumde Polat Alemdar Ve Ekibi Poyraza Karsı Tamamen Sazan.avi 'idi

Genel Degerlendirmem Bu Kadar Sizde Görüslerinizi Paylasirsaniz Sevinirim Cok Sacma Bir Bölüm Oldu Ve O Karakterlerin 1 Bölümde Harcanması Abdulheyin Karanın Sazan sanal degişle [sazan.avi] konumuna getirmek gercekten cok sacma oldu . görüşlere acık bir konudur.

Saygılarımla : Eren Karagül
İyi Forumlar. . . .

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Eren öncekonu yanlış yerde.

Saçmalık dediklerinin ilk ikisi mantıklı diğerlerine katılmıyorum.

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
zaten uuzun zamandır saçmalık ötesi bir dizi oldu,

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Abi siz yine izlemişsiniz bizimkiler bir İntikam diye tutturdular bir sahnesine bakmak için kafayı kaldırdım yağmur denen kız otele kızın odasına giriyor kasaya bir kronometre yapıştırıyor kasa açılıyor allah rızası için kaldırın bu diziyi. Saçmalığın Son ve saf hali :hammer:

bogazicibilisim

Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri
Reaksiyon puanı
0

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Her zaman her dizide , filimde, yerli yabancı farketmez mantık ölçüsünde değerlendirildiğinde saçmalıklar bulunabilir. Çok takılmamak gerek. Sarıyorsa izlersin sarmıyorsa zaplar geçersin... Ciddi bir şeymiş gibi bunu oturup tartışmak ayrı bir saçmalıktır.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Hepsini boşverin de Adil Bey'e yazık oldu.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ben son sahneye inanmıyorum , Adil Bey bu kadar çabuk bırakılmaz kanaatindeyim.Polat'ın gördüğü bir kabustur diye düşünüyorum son sahneyi , morfin etkisi olabilir.

Mantıklı bir ters köşe olur. Sonra arar, orayı terk edin vs. diye.

Adil ve Mete'yi harcamasalar iyi ederler.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Öyle bir kabus bence mantıksız.

O kadar çatışma var. Poyraz'ın attığı feyk var.

Ters köşe olacağını hiç düşünmüyorum.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Yok abi ne ters köşesi o kadar uzun kabus mu olur?. Ama Adil bey belki ölmez..