Haber Kuran yakan Hristiyan vs Cami patlatan Müslüman.

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233

Müslümanlarının göstermeyeceği tepki haberidir.

Soruyorum Kuran mı yakmak daha kötü yoksa Cami patlatıp içindeki cemaati öldürmek mi?

Son düzenleyen moderatör:

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Boş boş işler ya gerçekten.
Başka derdimiz kalmadı, bunlarla uğraşacağız.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589

Pembe yanaklı ılık tatlı su Müslümanlarının göstermeyeceği tepki haberidir.

Soruyorum Kuran mı yakmak daha kötü yoksa Cami patlatıp içindeki cemaati öldürmek mi?
Patlatanın müslüman olduğuna dair bir kanıt göremedim ?

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkiside senden daha kötü değil bence ?

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800

Taliban, ışid, fetö bunlar müslüman değil.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Çok boş bir haber gene. :(

Canı sıkıldıkça vurun abalıya gibi canı sıkıldıkça vurun Müslümanlara gibi bir kesim var.

Olay Pakistan'da geçiyor ! Taliban Afganistan'da neden Pakistan'da bir camii yi patlatsın ? Ne için yani akla mantığa yatkın değil bir kere. Ne geçecek eline ?

Ayrıca saldırıyı canlı bomba yapmış. adam kimdir kimliği bile belli değil. Bir terör saldırısı olsa hemen üstlenir terör saldırısını yapanlar biz yaptık şu yüzden yaptık şuna misilleme yaptık diye.

Taliban bizle alakası yok diye açıklama yapmış ! Ne olacak şimdi ? Ama yok kesin Müslümanlar yapmıştır dimi size göre ?

Bu patlatan adamın Müslüman olduğu kanısına hemen nereden vardın ? Veya bu olaydan Kur'an yakmayı nasıl hafifletebildin ? Gerçekten normal değil yazdıkların.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Çok boş bir haber gene. :(

Canı sıkıldıkça vurun abalıya gibi canı sıkıldıkça vurun Müslümanlara gibi bir kesim var.

Olay Pakistan'da geçiyor ! Taliban Afganistan'da neden Pakistan'da bir camii yi patlatsın ? Ne için yani akla mantığa yatkın değil bir kere. Ne geçecek eline ?

Ayrıca saldırıyı canlı bomba yapmış. adam kimdir kimliği bile belli değil. Bir terör saldırısı olsa hemen üstlenir terör saldırısını yapanlar biz yaptık şu yüzden yaptık şuna misilleme yaptık diye.

Taliban bizle alakası yok diye açıklama yapmış ! Ne olacak şimdi ? Ama yok kesin Müslümanlar yapmıştır dimi size göre ?

Bu patlatan adamın Müslüman olduğu kanısına hemen nereden vardın ? Veya bu olaydan Kur'an yakmayı nasıl hafifletebildin ? Gerçekten normal değil yazdıkların.
Bana ne laf söylüyorsun Müslümanım diyen taliban cami patlatan taliban, Hristiyan olan İsveç Kuran yakan İsveç herkes el birliği ile İslamı mahvetti.

Ben Müslümanım İslam kusursuz ama Müslümanlar insanlar kusurlu, o yüzden git lafını Müslümanlara söyle yada İsveçe

Burada kimse İslama laf etmiyor sorun insanlarda dinlerde değil

Taliban olduğu da kesin değil ki ? pakistan medyası talibanın olduğunu öne sürmüş.
Tamam patlatanlar Ku Klux Klan yada Rahipler veya ateistler hatta satanistlerde olabilir ?

Boş zamanlarında bu örgütler cami patlatır hep

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bana ne laf söylüyorsun Müslümanım diyen taliban cami patlatan taliban, Hristiyan olan İsveç Kuran yakan İsveç herkes el birliği ile İslamı mahvetti.

Ben Müslümanım İslam kusursuz ama Müslümanlar insanlar kusurlu, o yüzden git lafını Müslümanlara söyle yada İsveçe

Burada kimse İslama laf etmiyor sorun insanlarda dinlerde değil

Ya senin şu olayını çözemiyorum. Ne anlatmaya çalışıyon belli değil.

Şimdi BANANE Talibandan Malibandan IŞİD'ten veya diğer diğer örgütlerden ?
Müslümanlığı onlar temsil etmiyor ki. Ben kendimdem sorumluyum.

Sen bu konuyu açarak ne yapmak nereye varmak istiyon o belli değil !

Kur'an yakan ile Cami Patlatan Müslüman VS 'si ne alaka ? Bu örgütler müslüman değil ki. Veya Müslümanlığın savunucu temsilcisi değil ki !

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Ya senin şu olayunu çözemiyorum.

Şimdi BANANE Talibandan Malibandan veya minimüm diğer örgütlerden ?

Kur'an yakan ile Cami Patlatan Müslüman VS 'si ne alaka ? Bu örgütler müslüman değil ki. Veya Müslümanlığın savunucu temsilcisi değil ki !
Senin dediğini ben anlıyorum sen anlamıyorsun ama taliban vs bilumum örgüt müslüman değil ama kendilerine Müslümanız diyorlar doğru mu?
İsveç desen haçlı Hristiyan.

Sonuç olarak İslam zarar görüyor.

Vardığım yer şu insan sevmiyorum ?

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Yavuz gene mi sen

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Sizinle savaşanlara karşı Allah yolunda siz de savaşın. Ancak aşırı gitmeyin. Çünkü Allah aşırı gidenleri sevmez. Bakara 190

Onları nerede yakalarsanız öldürün. Sizi çıkardıkları yerden (Mekke'den) siz de onları çıkarın. Zulüm ve baskı, adam öldürmekten daha ağırdır. Yalnız, Mescid-i Haram yanında, onlar sizinle savaşmadıkça, siz de onlarla savaşmayın. Sizinle savaşırlarsa (siz de onlarla savaşın) onları öldürün. Kafirlerin cezası böyledir. Bakara 191

Kafirlerle bile haksız yere savaşmayın yazıyor. Bu teröristler müslümanlara saldırıyor. Bu terör örgütlerini müslüman olarak gören varsa onlarında İslam düşmanı olduğunu düşünürüm.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Boş işlerle uğraşıyorsunuz.

graffX

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Senin dediğini ben anlıyorum sen anlamıyorsun ama taliban vs bilumum örgüt müslüman değil ama kendilerine Müslümanız diyorlar doğru mu?
İsveç desen haçlı Hristiyan.

Sonuç olarak İslam zarar görüyor.

Vardığım yer şu insan sevmiyorum ?
Sen bunlar için zerre üzülmesin. Ama merak ettim biri çıkıp Fransa da kendini patlarsa kaç gün ağlarsın acaba.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Sizinle savaşanlara karşı Allah yolunda siz de savaşın. Ancak aşırı gitmeyin. Çünkü Allah aşırı gidenleri sevmez. Bakara 190

Onları nerede yakalarsanız öldürün. Sizi çıkardıkları yerden (Mekke'den) siz de onları çıkarın. Zulüm ve baskı, adam öldürmekten daha ağırdır. Yalnız, Mescid-i Haram yanında, onlar sizinle savaşmadıkça, siz de onlarla savaşmayın. Sizinle savaşırlarsa (siz de onlarla savaşın) onları öldürün. Kafirlerin cezası böyledir. Bakara 191

Kafirlerle bile haksız yere savaşmayın yazıyor. Bu teröristler müslümanlara saldırıyor. Bu terör örgütlerini müslüman olarak gören varsa onlarında İslam düşmanı olduğunu düşünürüm.
Kardeş bunların müslüman olmadığını cümle alem biliyor ama sorun şu bunlar biz müslümanız diyor, sorunda bu.

Ters örnek vereyim birisi 5 vakit namaz kılsa herkese yardım etse oruç tutsa, ama ağzıyla ben deistim dese kati suretle müslüman değilim aslada olmayacam dese ne demeliyiz bu adama şimdi?

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Kardeş bunların müslüman olmadığını cümle alem biliyor ama sorun şu bunlar biz müslümanız diyor, sorunda bu.

Ters örnek vereyim birisi 5 vakit namaz kılsa herkese yardım etse oruç tutsa, ama ağzıyla ben deistim dese kati suretle müslüman değilim aslada olmayacam dese ne demeliyiz bu adama şimdi?
Deli.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Ya senin şu olayını çözemiyorum. Ne anlatmaya çalışıyon belli değil.

Şimdi BANANE Talibandan Malibandan IŞİD'ten veya diğer diğer örgütlerden ?

Özkan kısacası İsveçe verilen bu büyük tepki bu örgütlerede verilmeli, orada Allahın evi patlatılıyor içindeki insanlar ölüyor ama İsveçteki olay gibi konuşulmuyor?

Sence neden?

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,601
K

Hocam konudaki mesajlardan ne demek istediğinizi anladım ama çok alakasız yaptığınız kıyas. @OzkanK. Hocam açıklamış mevzuyu tekrar yazma gereği duymadım.

Özkan kısacası İsveçe verilen bu büyük tepki bu örgütlerede verilmeli, orada Allahın evi patlatılıyor içindeki insanlar ölüyor ama İsveçteki olay gibi konuşulmuyor?

Sence neden?
İslam alemi paramparça o yüzden. Daha Kudüs'ün işgaline bile tepki gösterip tek yumruk olamıyoruz.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Hocam konudaki mesajlardan ne demek istediğinizi anladım ama çok alakasız yaptığınız kıyas. @OzkanK. Hocam açıklamış mevzuyu tekrar yazma gereği duymadım.

İslam alemi paramparça o yüzden. Daha Kudüs'ün işgaline bile tepki gösterip tek yumruk olamıyoruz.
Anlamana sevindim ben Özkanıda çok iyi anladım ahir zamandayız ben bu kadar rezillik görmedim youtube Hoop Dedik ve Murat Akan kanalını takip edin dünya cidden çok rezil durumda, dönen zulmün kötülüğün haddi hesabı yok.
Kıyaslamam anlatımım saçma oldu biliyorum ama anlamanıza sevindim

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800

Sence neden?
O örgütlerle yıllarca mücadele edildi. Sıradan tepki değilde silahla mücadele olur. Tepki vermek bir süreden sonra kaybolabiliyor malesef.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060

Sence neden?

Halen ne atmak nereye varmak istiyon belli değil.

Bu tarz saldırılar kınanıyor. Ne yapacak devlet veya millet ? Veya sen ben ne yapabiliriz...

İsveçte ki olayın büyüklüğü Türkiye Cumhuriyetinin Büyükelçiliği önünde kasıtlı yapılması ve 1 gün önceden planlanarak yapılması nedeniyle çok ses getirdi.

Bu arada Sende Müslümanım diyon bende müslümanım diyor. İŞİD te müslümanım diyor Talibanda bunu demek ile bitmiyor ki. Sen halen daha neye karşısın neyi savunuyon neyi eleştiriyon belli değil.

Banane yani şimdi Pakistan'da kim bilir kim camii yi patlatmış ! Eeee o zaman ne yapacaz ? İsveç'te Kur'an yakanı konuşmayalım mı ? Belki saldırıs bir dış güç tarafından zorla yaptırıldı ve Müslümanların üstüne atılmaya çalışlıyor ! Veya orada ki ırkçı bir gurup yaptı başka dine mensup biri yaptı ne bileyim bir sürü ihtimal var.

Not: Sonuç olarak odur budur şudur diye bakmadan bu tarz olayların hepsini eleştir ve kınar AKLI BAŞINDA Kİ BİR MÜSLÜMAN...

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,601
Anlamana sevindim ben Özkanıda çok iyi anladım ahir zamandayız ben bu kadar rezillik görmedim youtube Hoop Dedik ve Murat Akan kanalını takip edin dünya cidden çok rezil durumda, dönen zulmün kötülüğün haddi hesabı yok.
Kıyaslamam anlatımım saçma oldu biliyorum ama anlamanıza sevindim
Müslüman âlemini böldüler. Eskiden olsa bu yaptıklarının bedelini ödetirdik. Ümmet bilincini zayıflattılar. Arapı, Türkü, Kürtü birbirine milliyetçilik ideolojisiyle düşman yaptılar. Türkiye ne kadar askeri yönden gelişmekte olsa da ültimatom verecek bir gücümüz, dayanağımız yok.

Bazı insanların rezilliklerini maalesef görüyoruz. Elden ne gelir ki..

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Müslüman âlemini böldüler. Eskiden olsa bu yaptıklarının bedelini ödetirdik. Ümmet bilincini zayıflattılar. Arapı, Türkü, Kürtü birbirine milliyetçilik ideolojisiyle düşman yaptılar. Türkiye ne kadar askeri yönden gelişmekte olsa da ültimatom verecek bir gücümüz, dayanağımız yok.

Bazı insanların rezilliklerini maalesef görüyoruz. Elden ne gelir ki..

Aslında yapılacak şey çok basit 1 milyar müslümandan bahsediyoruz, BAE ve Suudi Arabistan en zenginleri bu paralarla tüm Müslümanlar birleşse, tüm küreselcilerin ümüğünü sıkarız, Türkiyedeki askeri güç ve çalışma prensibi çok yüksek her türlü araç gereç teknolojik alet üretilebilir hiçbir yaptırım sökmez, içerideki tüm çakma islamcı örgütler hepsi temizlenir tamamen huzur barış olur adaletli bir dağıtım olursa fakirde kalmaz islam topraklarında.

Yazması kolay yapması imkansıza yakın

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,601
Aslında yapılacak şey çok basit 1 milyar müslümandan bahsediyoruz, BAE ve Suudi Arabistan en zenginleri bu paralarla tüm Müslümanlar birleşse, tüm küreselcilerin ümüğünü sıkarız, Türkiyedeki askeri güç ve çalışma prensibi çok yüksek her türlü araç gereç teknolojik alet üretilebilir hiçbir yaptırım sökmez, içerideki tüm çakma islamcı örgütler hepsi temizlenir tamamen huzur barış olur adaletli bir dağıtım olursa fakirde kalmaz islam topraklarında.

Yazması kolay yapması imkansıza yakın
Türkiye istese bile diğer devletlerin yanaşacağını sanmam. Yarı-bağımsız devletler çoğu. Gerçekten çok zor.

Not: Sonuç olarak odur budur şudur diye bakmadan bu tarz olayların hepsini eleştir ve kınar AKLI BAŞINDA Kİ BİR MÜSLÜMAN...
“Bir kötülük gördüğünüz zaman elle düzeltin. Buna gücü yetmezse dilinizle düzeltmeye çalışsın. Buna da gücü yetmezse kalben buğzedin. Bu ise imanın en zayıf derecesidir.”(Müslim, İman 78; Ebu Davut, Salat, 232)

Kınamak yetmez bu olayları. Tamam belki sen ben elden birşey gelmez ama biz sustukça daha da saldırıyorlar. Normalde şuan Kudüs ve Doğu Türkistan işgallerine sessiz kalmamamız gerekiyor. Tüm müslümanlar tek yumruk olsa siyonistleri, küreselcileri, işgalci terör örgütlerini yerin dibine sokarız. Ama olmuyor. Bizi öyle bir bölmüşler ki.. Çünkü akıbetlerinin ne olacağını biliyorlar.

Son düzenleme:

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Türkiye istese bile diğer devletlerin yanaşacağını sanmam. Yarı-bağımsız devletler çoğu. Gerçekten çok zor.

“Bir kötülük gördüğünüz zaman elle düzeltin. Buna gücü yetmezse dilinizle düzeltmeye çalışsın. Buna da gücü yetmezse kalben buğzedin. Bu ise imanın en zayıf derecesidir.”(Müslim, İman 78; Ebu Davut, Salat, 232)

Kınamak yetmez bu olayları. Tamam belki sen ben elden birşey gelmez ama biz sustukça daha da saldırıyorlar. Normalde şuan Kudüs ve Doğu Türkistan işgallerine sessiz kalmamamız gerekiyor. Tüm müslümanlar tek yumruk olsa siyonistleri, küreselcileri, işgalci terör örgütlerini yerin dibine sokarız. Ama olmuyor. Bizi öyle bir bölmüşler ki.. Çünkü akıbetlerinin ne olacağını biliyorlar.
Kopsun kıyamet cennetlik cennete cehennemlik cehenneme gitsin herkes ebedi hayata kavuşsun.
Bu saatten sonra dünyanın düzeleceğide yok

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Kopsun kıyamet cennetlik cennete cehennemlik cehenneme gitsin herkes ebedi hayata kavuşsun.
Bu saatten sonra dünyanın düzeleceğide yok
Dünya ortadoğuda kötü. Avrupada Amerikada gayet güzel. Düzelmesine gerek yok.