Kuran meali sitesinin offline halini indimek istiyenler için

Bu konuyu okuyanlar

mt8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben daha önce kapanacağını tahmin ettiğim için, offline olarak indirdim. gereksiz sağdaki soldaki reklamları elimden geldiğince kaldırmaya çalıştım. iskender isimli şahsın ismini görmek rahatsız ettiği için adını, "anonim" olarak değiştirdim. sadece renkleri ve görünümü etkileyen küçük css kodları değişikliği yaptım. bunun dışında ne meallerde, ne arapçasında tek bir harfi dahi değiştirmedim, tamamen orjinal olarak durmaktadır. sitenin kapanmadan 2 yıl önceki hali neyse, aynen odur. buyrun aşağıdaki bağlantıdan indirip "kuran_meali.htm" dosyasını internet tarayıcısınızda açarak faydalanmaya başlayabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kuranmeali.org sitesinin devlet tarafından kapatılıp, diyanetin sitesinde yerli ve milli tercüme konurken, ben daha önce bu sitenin kapanacağını tahmin ettiğim için, offline olarak indirdim. gereksiz sağdaki soldaki reklamları elimden geldiğince kaldırmaya çalıştım. iskender isimli şahsın ismini görmek rahatsız ettiği için adını, "anonim" olarak değiştirdim. sadece renkleri ve görünümü etkileyen küçük css kodları değişikliği yaptım. bunun dışında ne meallerde, ne arapçasında tek bir harfi dahi değiştirmedim, tamamen orjinal olarak durmaktadır. sitenin kapanmadan 2 yıl önceki hali neyse, aynen odur. buyrun aşağıdaki bağlantıdan indirip "kuran_meali.htm" dosyasını internet tarayıcısınızda açarak faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kuranmeali.org sitesinin birebir aynısıdır.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: bud

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Çok iyi yapmışsın bu sitede birçok meali alt alta görmek çok pratik oluyordu.

• Beğen
Reactions: mt8