Kur'an-ı Kerim i Yırttı Diye Maymuna Döndü Hikayesi Yalanmış !!!

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Değerli Sdn üyeleri;

Bir süre önce seyrettiğim fakat inanmakta güçlük çektiğim için bi araştırma yapmaktan kendimi alıkoyamadığım '' Kur'an-ı Kerim ' i Yırttı Diye Maymuna Döndü '' hikayesinin insanların duygularını sömürmeye yönelik olduğunu , kanıtlarla gözler önüne seriyorum.Bahsi geçen kızın videosu;

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=ZI4BCrMyg60[/ame]

gördüğünüz gibi video da kızın (yani heykelin) hiçbir şekilde kıpırdamaması ve önünde durduğu objenin de aşağıda ki resim de yer alışı bu manevi sömürünün kanıtını taşır nitelikte.bakınız resimler;

ffffffffffffffffffffffflp2.jpg

ll_lrg_03.jpg

lllrg01lm6.jpg

işte bu da heykelleri yapan Patricia Piccinini
pp_with_stem_cells.jpg

Peki bir sanatçıya ait olan bu heykellerin , insanların duygularını sömürmek için kullanılması günah değil de nedir...

'Kaynak'

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
bu meydana çıkalı 2 sene oluyor :)

atacalipso

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hahaha buna inanan varsa zaten ciddi eğitim desteğine ihtiyacı vardır...

ademaktekin

Profesör
Reaksiyon puanı
1
aynen çok önceden belliydi bu ztn geç kalmışsın

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yahu cami duvarına işedi cin çarptı, annesine küfür etti eşek oldu hepsi düzemce tabi adamlar maçta Allah,kitap, anne baba düz gidiyor hiç çarpıyor mu onları

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
aynen çok önceden belliydi bu ztn geç kalmışsın

aslında geç değil ...geçenlerde mahalleden bir çocuk eline telefonu almış hayretle izliyor ve izlettiriyordu.bunlar yalan yanlış şeyler inanmayın dedim , tabi kaale alan yoktu bu söylediklerimi...ben de bunun bir düzmece olduğunu gözler önüne sermek için konuya değinmek istedim...her ne kadar üzerinden seneler geçmiş bir video olsa bile , yeni nesil bunlara video paylaşım sitelerinden ulaşıyor , indiriyor , izliyor ve izlettiriyor.manevi sömürüye dur demeliyim diye düşünerek konuyu açtım...

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bir de aynı şekilde köpeğe dönen kız hikayesi vardı.

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Evet belliydi zaten yalan olduğu ama yinede inanca saygı göstermek lazım.

Soci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam yeni birşeyler yaz be :)

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
hocam yeni birşeyler yaz be :)

hocam bize göre eski ama sokakta ki yeni nesil izliyor.karar verdim dedim bu işin aslını herkes bilsin.çocuklara uydurma dedim umurlarında bile olmadı geldim konuyu açtım belki bir iki tanesi okur da birbirlerine anlatırlar yalan diye.baksana veletler bize inanmıyor...

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
:D Yahu bunlar insanları ne kadar eğlendiriyor. Hatta bunu 10 kişiye göndermessen sende böyle olursun diyenler vardı :D

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hocam bize göre eski ama sokakta ki yeni nesil izliyor.karar verdim dedim bu işin aslını herkes bilsin.çocuklara uydurma dedim umurlarında bile olmadı geldim konuyu açtım belki bir iki tanesi okur da birbirlerine anlatırlar yalan diye.baksana veletler bize inanmıyor...

Size katılıyorum, paylaşım için çok teşekkürler. Çocuklar dediğiniz gibi gerçekten yalan olduğuna inanmıyorlar. Hala internette "ibretlik kız" diye araştırıp görmeyenlere de gösterme çabasındalar. İlk fotoğrafta kırmızı çerçeve içine alınmış olan köpeğe dönüşen ibretlik kız olarak biliniyor.

yaresu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ayh yapmayın buna ınanlardamı var:)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
İssazın ısasız ıssaz.