Kulaklık Önerisi | Bütçe 200 TL

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Evet yorumlar baya iyi. Kulaklık da güzel. Olumsuz olarak tek gördüğüm şey (onların yazdığı) USB olmasıymış. ?

Açıkçası beğendim.

Bunda da yorum çok fazla ve çoğunluğu olumlu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Jak girişli olarak Corsair HS35 bide Tronsmart Sono var sanırım.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Şimdi arkadaşlar ben bu kulaklığı incehesaptan aldım. Açıkçası ben aldığımda ne yorum vardı ne bir şey. Sadece yabancı kanalların inceleme videolarına bakarak karar verdim. Türkçe incelemesi yoktu. Kulaklığın yazılımı var. Kullanıyorum çünkü. Bir sürü ayar var zaten açtığım konuda bir sürü SS attım inceleyebilirsiniz. Mikrofon konusuna gelirsek ben hiç bir sorun yaşamıyorum. Yorum yapanları görmedim ama büyük ihtimal sürücü falan kurmadan direkt usb portuna takıp bilgisayar kullanmasını bilmeyenler yapmıştır o yorumları. Çünkü ben de bir kaç tane online oyun oynuyorum gerek discord gerekse oyun içi mikrofonla konuşma özelliği ile sürekli iletişim halinde olduğum için ses konusunda sorun yaşamıyorum. Hatta ilk başlarda sürekli arkadaşlarıma soruyordum sesim nasıl geliyor size boğuk mu kötü mü diye hepsi de sesin kaliteli ve net geliyor demişlerdi. Test için sesimi bile kaydedip dinledim. Kaliteli ve net geliyor mikrofondan. Bu kulaklığı aldığınız zaman mutlaka sürücüsünü kurmak zorundasınız çünkü programında mikrofon ayarları mevcut gerekli ayarları açmanız lazım default olarak neredeyse herşey kapalı olarak geliyor. Yorumlara bence pek güvenmeyin. 200 - 250₺ bandında bana göre en güzel parasının hakkını veren kulaklık bence.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Açıkçası ben ne Rampage e ne de bloody e güvenmiyorum.
Kaliteli bir şey almak istiyorum almışken.
En iyisi bütçe arttırıp klavyede GK50 gibi burada da asus olan daha kaliteli duruyor.

Bu senaryoda yanan g102 oldu.
Şimdi arkadaşlar ben bu kulaklığı incehesaptan aldım. Açıkçası ben aldığımda ne yorum vardı ne bir şey. Sadece yabancı kanalların inceleme videolarına bakarak karar verdim. Türkçe incelemesi yoktu. Kulaklığın yazılımı var. Kullanıyorum çünkü. Bir sürü ayar var zaten açtığım konuda bir sürü SS attım inceleyebilirsiniz. Mikrofon konusuna gelirsek ben hiç bir sorun yaşamıyorum. Yorum yapanları görmedim ama büyük ihtimal sürücü falan kurmadan direkt usb portuna takıp bilgisayar kullanmasını bilmeyenler yapmıştır o yorumları. Çünkü ben de bir kaç tane online oyun oynuyorum gerek discord gerekse oyun içi mikrofonla konuşma özelliği ile sürekli iletişim halinde olduğum için ses konusunda sorun yaşamıyorum. Hatta ilk başlarda sürekli arkadaşlarıma soruyordum sesim nasıl geliyor size boğuk mu kötü mü diye hepsi de sesin kaliteli ve net geliyor demişlerdi. Test için sesimi bile kaydedip dinledim. Kaliteli ve net geliyor mikrofondan. Bu kulaklığı aldığınız zaman mutlaka sürücüsünü kurmak zorundasınız çünkü programında mikrofon ayarları mevcut gerekli ayarları açmanız lazım default olarak neredeyse herşey kapalı olarak geliyor. Yorumlara bence pek güvenmeyin. 200 - 250₺ bandında bana göre en güzel parasının hakkını veren kulaklık bence.

Ben iki seçenek arasından Rampage alırdım.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
En iyisi bütçe arttırıp klavyede GK50 gibi burada da asus olan daha kaliteli duruyor.

Bütçe sorun değilse Asus alabilirsin.

Reaksiyon puanı
4,113

Hocam Bloody iyidir sağlamdır bir mouse aldım 7 yıl götürdü 2.el .

Corsair HS35 Stereo Kırmızı CA-9011198-EU Ayrılabilir Mikrofonlu Kablolu Gaming Kulaklık - incehesap.com bütçe artarsa önerim hocam.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bütçe sorun değilse Asus alabilirsin.
Sorun ama elden bir şey gelmiyor.
Hocam Bloody iyidir sağlamdır bir mouse aldım 7 yıl götürdü 2.el .

Corsair HS35 Stereo Kırmızı CA-9011198-EU Ayrılabilir Mikrofonlu Kablolu Gaming Kulaklık - incehesap.com bütçe artarsa önerim hocam.
Ama bu kulaklık mouse değil.
Bu corsair olan 7.1 değilmiş ve stereoymuş.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
o değilde ben açsam bu konuyu kimsenin umurunda olmaz .

sercan dogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kulaküstü mikrofonlu kablolu bir kulaklığa ihtiyacım var.
Kendi kulaklığım temassızlık yapıyor o yüzden yenisini almam gerekiyor.
Bütçem 200 tl. Çok kaliteli bir model varsa 50-100 tl daha arttırabilirim.
kanka bence 70 tl ekle ve rampage pulsar al 270 tl ve 3 d 7.1 falan hersey var çok kalıtelı bence almalısın ben kullanıyorum ve çok ıyı ses kesıyo gurultu yanı

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
kanka bence 70 tl ekle ve rampage pulsar al 270 tl ve 3 d 7.1 falan hersey var çok kalıtelı bence almalısın ben kullanıyorum ve çok ıyı ses kesıyo gurultu yanı
@Sibraius bunlar nasıl?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
@Sibraius bunlar nasıl?
Pulsar'ı bir zaman çok araştırmıştım alınabilir ama çok pahalanmış. :(

Son mesajlar