Yardım Kulaklık kulağıma girmiyor düşüyor

Bu konuyu okuyanlar

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Millet sa. Bakın ben forumda konu açarken sıkıntı yaşıyorum on dakikadır kulaklıkla alakalı bir konu bulmaya çalışıyorum en son burada açtım. İnanın çok zor konu açmak bir çare bulun yoruldum valla. Umarım da doğru yerdeyimdir. Neyse soruma geçeyim normal telefon alırsın içinden kulaklık çıkar ya işte o tip bir kulaklığım var. Kulağımdan düşüyor daha ne ise yarıyor her iki saniyede bir duzelteceksem ben mi malım kulağımda başka nereye koyabilirim ki kulaklığın ağzını. bir yol gösterin plz

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Millet sa. Bakın ben forumda konu açarken sıkıntı yaşıyorum on dakikadır kulaklıkla alakalı bir konu bulmaya çalışıyorum en son burada açtım. İnanın çok zor konu açmak bir çare bulun yoruldum valla. Umarım da doğru yerdeyimdir. Neyse soruma geçeyim normal telefon alırsın içinden kulaklık çıkar ya işte o tip bir kulaklığım var. Kulağımdan düşüyor daha ne ise yarıyor her iki saniyede bir duzelteceksem ben mi malım kulağımda başka nereye koyabilirim ki kulaklığın ağzını. bir yol gösterin plz
kulağa göre uçlar oluyor ama onlar çok pahalı onun yerine şu linkteki kulaklığı alıp uçlarını kullanabilirsin yada telefonculardan bulabilirsen bul

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Selam. Kulaklık yüz TL idi. Yeni kulaklık vs almayacağım. Dediğin gibi uçlarını alacağım yer vardır n ama eminim onlar da çıkar kulağımdan. Kulağımda sorun mu var ya da kulakta nereye sokabilirim kulaklığın koyuldigu yere sokuyorum işte. Sinirliyim gerçekten... :/

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Selam. Kulaklık yüz TL idi. Yeni kulaklık vs almayacağım. Dediğin gibi uçlarını alacağım yer vardır n ama eminim onlar da çıkar kulağımdan. Kulağımda sorun mu var ya da kulakta nereye sokabilirim kulaklığın koyuldigu yere sokuyorum işte. Sinirliyim gerçekten... :/
Şöyle şeylerde var ama kaba sanki

Ekli dosyalar

• 3B268588-3E6E-4CE4-8571-DF7F8B693E51.png
    3B268588-3E6E-4CE4-8571-DF7F8B693E51.png
    164.2 KB · Görüntüleme: 66

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
ilgilendiğin için sağ ol. Ben ek bir aparat almam ve kullanmam yüzde 99. Lakin bu aparatın varlığından anlıyorum ki kulaklık kulaktan düşüyor
, demek ki benim kulakta sorun yok. İnan yolda taksam yürüyemem düşer mutlaka. Zaten sadece evde takıyorum kulaklık. Teşekkür ediyorum