Kulaklık(+-150) ve Klavye (+-200) Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

whoave

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar selam,
g213,g413,g710+,hp pavillion 600, gamepower mavi switch klavyelerini kullandım daha önce.
Sadece en çok g213'den memnun kaldım.
Şimdi tekrar bir klavye arayışındayım, çok fazla yazı yazıyorum ve çok hızlı yazıyorum dolayısıyla klavyenin bana engel olmaması lazım, mavi switch hiç olmaması lazım özellikle, patır patır rahatça yazabilmem lazım, membran olsa da olur, mekanik olsa da olur.
Büçtem sıfır yada ikinci el 200₺. İlla sıfır önermek zorunda değilsiniz, ortalama 300₺lik klavyelerin 2. elleri de 200 kadar olabiliyor, o tarz da önerebilirsiniz.

Kulaklık kısmına gelirsek;
Ses çok çıksın istiyorum, dışarı taşması falan önemli değil sesin, herkes duyabilir sorun değil odamda kullanacağım zaten.
Rahat olması önemli günde 10 saatten fazla bilgisayar başındayım.
Bass Tiz denilen şeylerden maalesef anlamıyorum ama kulaklıkla bass'lı müzik denilen tarzda müzik açtığımda bangır bangır titretmesini istiyorum. Film falan izlerken de atmosferinde olabilmek istiyorum. Kimi kulaklıklar oluyor müzik tonlarını çok veriyor insan sesleri geride kalıyor, kimde de tam tersi. Bende ikisini de temizce duyabilmek istiyorum.
Şimdi diyeceksiniz bu kadar şey istiyorsun bütçe ne, bütçem 150₺ ama ben istediğim özellikleri yazdım, ona göre bütçeme en yakını önerseniz yeterli, az olduğunun farkındayım, benim istediğim kulaklık mağazada 1.000 civarında :) ama en yakın en performanslısını istiyorum bu bütçe için.
Bunda da aynı şekilde sıfır olmak zorunda değil, 2. el de olur.

Acil tavsiyelerinize açığım çok ama çok teşekkürler :)

whoave

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bilgisi olan varmı acaba?