Kulakii kulaklk

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
kulakici-kulaklik-80.jpg
Bu haberde paylaşacağımız kulaklıklar, daha sonra  başımıza bela olabilir. Biz yine de vicdanınıza sığınarak bu ürünü,  fotoğraflarıyla paylaşmaya karar verdik.

Kuakiçi kulaklıklar, dışarıdaki gürültüyü  keserken, size de çok net bir ses imkanı sunuyorlar. Fiyatları şu sıralar biraz  pahalı olsa da, bir kere kullananlar, başka bir model seçmeden bu  alışkanlıklarına devam ediyor. Bu ürün ise biraz daha farklı. Tasarımı, bir  kulaktan girip öbür kulaktan çıkan bir nesne gibi olduğundan dolayı, ses  kalitesinden ziyade dikkat çekmek isteyenler için hazırlanmış demek daha doğru  olur.

Tam boy görmek için resme  tıklayın.

Her Şey Dikkat Çekmek  İçin

Söz konusu dikkat çekmek olunca, ağzının içinde ışık saçan  nesneleri taşıyan, yanıp sönen tişörtlerle ortalıkta dolaşan zibidileri  hatırlayıp, biraz gerilebilirsiniz. Umuyoruz ki bu kulaklıkların yanıp  söneninden çıkmaz. Hayırlısını diliyoruz.

:: Bu kadar laf söyledik.  Bu kulaklıkları yine alır mısınız? Cevabınızı forumda paylaşın.

Bilgi  için: Watch Impress
Yazan:  Hakkı Alkan
SDN – http://shiftdelete.net

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
"bi kulağımdan giren diğerinden çıkar "tarzı gençler için süper bi tasarım olmuş...emin ol ne yazarsanız yazın alan çıkar... :D

bu nesil ışıklı ayakkabı giyerek büyümüş bir nesil... +( bu ne ki ... :^)

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
sennheiser dışında kulaklık kullanmam ama bence gayet yaratıcı hoş bir dizayn, fikir.

kullanıcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Kullanışlı olmaz gibi geliyor. Kulakta kalmasın da o içeri giren kısım. o_O

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
hımm bak bunlar hoş day-walker...diğeri ne öyle viking küpesi gibi :D

kulaklık dediğin takana cool br hava katmalı...

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Sony Ericsson Walkman serisinde zaten bu tür kulaklık kullanıyor. Yeni birşey değil ki bu. Yoksa ben mi yanılıyorum?

images

Edit:
Bu ürün ise biraz daha farklı. Tasarımı, bir kulaktan girip öbür kulaktan çıkan bir nesne gibi olduğundan dolayı, ses kalitesinden ziyade dikkat çekmek isteyenler için hazırlanmış demek daha doğru olur.

Buna dikkat etmemişim. Kusura bakmayın. :*

Evanescence

Asistan
Reaksiyon puanı
0
FY ben de aynı şeyi dicektim. Daha geçen gün w910i aldım senin resimdekinin kırmızı haliydi. Valla ilk defa böle kulaklık görüyodum ama acayip hoşuma gitti. Tabi bu haberdekiler ayarı kaçırmış o ayrı.

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Görüntüleri gerçekten hoş değil, bende kulak içi kullanıyorum ancak sade olması daha şık bence

Creative Ep630
creative-ep-630.jpg

ademaktekin

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
hmm bende yarım saat inceledikten sonra anladım domuz şekli fln oldugunu :D
ama kulakiçi kulaklık ne olursa olsun 1 numara yani 1.5 senedir kullanıyorum, şimdi diğer kulaklıkları takamıyorum :)

erdemgazetesi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
yaz azkaldı biyolojik hastalık oluşacak ölecek
doktorlar telefonu yaklaştırmayın diyor
bizim profesörler kulak için yani içimize metal koyuyor

c_style

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kulakiçi kulaklıklarda ses kalitesi çok güzel ama kulakda görüntüsü bana göre cok kotü kulakda güzel durmuyor ve diger kötü yanıda az bi ses seviyesi normal kulaklıktaki yüksek ses seviyesiyle aynı bu tür kulaklıklarda insan ister istemez son sesde müzik dinliyor bu da kulak zarına ve duyu kaybına daha fazla neden oluyor benden söylemesi

g-han

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya birinden girip diğerinden çıkıyo gibi dediniz merak ettim resmi yokmu insan üzerinde denenmiş olarak :D ?

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Sony'nin kulaklıklar iyi ama girişleri standart olsa extra kablo kullanmasak iyi olacak.

Kulak içi iyide bazı dez avantajları var. Yolda yürüken dinlersen arabaları fark etmen imkansız bana çarptı zaten bisikletle dinliyordum yandan girdi 5-6 metre uçtum ama sağlam düştüm birşey olmadı :p . otobüste dinlersen ineceğin yeri unutabilirsin arkadan para uzatanları (minibüste) fark edemeyebilirsin ve iyi bir hayır duası alabilirsin. Dinlerken çok hoş bir hatun sana saat falan birşey sorar duyamazsın sonra (otur ağla)... Metal falan dinlersin death metal atıyorum şarkı bitiyor kafan iyi oluyor (dinleyen bilir ) çevreye bakışın değişir farklı biri olursun .

Ama evde yatarkan dinlerken bile sorun olabilir. Yangın falan çıkar duymazsın . Uzaylılar dünya'yı işgal ederler son anda fark edersin .

ama kaliteli müzik dinlemiş olursun. Gerisi boş zaten

xdexterx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar fark ettiyseniz, iki kulaklık yanyana durunca afferdersiniz ama domuza benziyor.Dikkatli bakarsanız ilkinde ön ayaklar, agız, göz, burun ikincisinde ise arka ayaklar ve kuyruk yer alıyor.Siz ne dersiniz?

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
xdexterx dedi ki:
Arkadaşlar fark ettiyseniz, iki kulaklık yanyana durunca afferdersiniz ama domuza benziyor.Dikkatli bakarsanız ilkinde ön ayaklar, agız, göz, burun ikincisinde ise arka ayaklar ve kuyruk yer alıyor.Siz ne dersiniz?
hadi be :D

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bedava verseler almam :D :D

O ne yaa mikrafon gibi desem diğiilll böle çiçekleri sulamak için birşey var ya ona benziyor :D bence hava atmak için alınan bu kulaklıklar sonradan rezil olmaya dönüşür. Bence hiç hoş değil :