Yardım Kulak çınlaması ve kapanması

Bu konuyu okuyanlar

ModAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Sabah kalktığımda kulağımın kapandığını farkettim ve üstüne yatarken kalkmıştım çınladığını en başta fark etmesemde sonradan fark ettim kulağım gayet temizdi bol su içmem gerektiği veya sakız çiğnemem gerektiği internette yazıyordu 5-6 litre su içtim birşey olmadı çınlama akşama doğru arttı ve sakız çiğnerken fark ettim sağ dişlerimle çiğnerken belirgin bir çınlama artması oluyordu sol tarafta az da olsa artsada sağ tarafla çiğneyince daha fazla artıyordu sadece sağ kulağımda bu sıkıntı var ve kulağım şuan neredeyse hiç duymuyor lütfen acil yardım edin

LahmcunSeven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Sabah kalktığımda kulağımın kapandığını farkettim ve üstüne yatarken kalkmıştım çınladığını en başta fark etmesemde sonradan fark ettim kulağım gayet temizdi bol su içmem gerektiği veya sakız çiğnemem gerektiği internette yazıyordu 5-6 litre su içtim birşey olmadı çınlama akşama doğru arttı ve sakız çiğnerken fark ettim sağ dişlerimle çiğnerken belirgin bir çınlama artması oluyordu sol tarafta az da olsa artsada sağ tarafla çiğneyince daha fazla artıyordu sadece sağ kulağımda bu sıkıntı var ve kulağım şuan neredeyse hiç duymuyor lütfen acil yardım edin

O tarz birşey banada olmuştu uyanınca ama sadece tıkanmıştı ses duyuyordum pislikten olduğunu fark ettim temizleyince geçti. acil doktora gidin bence sağırlığa gidebilir bu olay

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Acil doktora gidin derim...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Kulak bir tarafa dursun, sen 5-6 Litre suyu nasıl içtin abi? ?
Kulak çöpüyle kurcaladın mı kulağını? Temiz mi içerisi?

Kulak doktorlarında ince kamera var, Git doktora bak kulağının içinde neler yaşanıyor.?

ModAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Kulak bir tarafa dursun, sen 5-6 Litre suyu nasıl içtin abi? ?
Kulak çöpüyle kurcaladın mı kulağını? Temiz mi içerisi?

Kulak doktorlarında ince kamera var, Git doktora bak kulağının içinde neler yaşanıyor.?
Kulağım gayet temiz doktorlar birşey olduğuna inanmadı