Küfür ve hakaret eden lol oyuncusu

Bu konuyu okuyanlar

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Merhaba arkadaşlar bugün league of legends oynuyodum oyunun sonunda biri takımımdaki oyuncular ve bana şunları yazdı
-Anneniz babanız ölür inş
-Allah size acılar içinde ölmeyi nasib etsin
Gibi şeyler yazdı bu beddualar kabul oluyorlar mı

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Merhaba arkadaşlar bugün league of legends oynuyodum oyunun sonunda biri takımımdaki oyuncular ve bana şunları yazdı
-Anneniz babanız ölür inş
-Allah size acılar içinde ölmeyi nasib etsin
Gibi şeyler yazdı bu beddualar kabul oluyorlar mı
Hayır hocam tam tersine dönüp dolaşıp kendine gelir. Böyle beddualar kabul olsaydı ben 2-3 sene önce ölmüştüm :D

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Türk oyuncu kitlesi aşırı toxic ve flamer olur, mute atın oyununuzu oynayın ve oyunun zevkini almak istiyorsanız mümkünse yabancılarla oyuna girin ben CSGO'da sürekli solo giriyorum.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Şimdi biz bu bedduaları işleme koyanlar değiliz. :) Dinen bunun gerçekleşip gerçekleşmediğini bilmenin yolu olduğunu sanmıyorum. Yani o insan bir anlık sinir ile söylüyor, cidden onu isteyerek söylediğini sanmıyorum. Yani biraz ne dediğini düşünse anlayacak öyle bir şey demek istemediğini. Korkmayın böyle durumlarda ve siz de beddua/küfür etmeyin. Böyle oyuncuları ister LoL olsun ise CS:GO olsun ister Valorant olsun hep şikayet edin. Küfür etmek suç niteliği, beddua etmek kötülük taşır. İyi oyunlar/forumlar dilerim.

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Türk oyuncu kitlesi aşırı toxic ve flamer olur, mute atın oyununuzu oynayın ve oyunun zevkini almak istiyorsanız mümkünse yabancılarla oyuna girin ben CSGO'da sürekli solo giriyorum.
Türk oyuncularının %90'ını çok güzel özetlediniz hocam :D

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Ben zaten adama mute attım ama oyun sonu chattinds böyle söyledi ben de reportladım

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
maalesef oyuna sinir olunca ana avrat sövüyorlar kaç yıldır oynarım ama oyunda küfür etmeyen insan göremedim oyun sohbetinde

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,906
Sende ona yazaydın... kudurrrrr
Şalterleri atardı

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Ben oyunda kötü oynuyorsa flame yapıp küfür etmem insanlık hali ama bana küfür ederse çok yaratici kufurler sunarim kendisine

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Bunlar ne salak salak sorular, ne salak salak sorular ya.

Kaç yaşındasın sen, söyler misin bi? Kaç yaşındasın sen, hayır kaç yaşındasın?

Bak bunun normali nedir biliyor musun? Ozan Bey iyi akşamlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,906
Ayrıca biraz İnci sözlükte dolaşırsa ufku açılır bu arkadaşımızın.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
''Tüm konuşmaların SS'ini aldım seni cimere şikayet ediyorum (sallama bir isim) avukatım bu şahıstır kendisinin ismini Google üzerinden aratırsan telefon numarasını vs. bulabilirsin, normalde senin gibi gereksiz çocuklarla uğraşmazdım ama damarıma çok bastın artık evine mahkeme kağıdı gelirse ağlama annene babana sakın.'' her zaman işe yarar :)

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
''Tüm konuşmaların SS'ini aldım seni cimere şikayet ediyorum (sallama bir isim) avukatım bu şahıstır kendisinin ismini Google üzerinden aratırsan telefon numarasını vs. bulabilirsin, normalde senin gibi gereksiz çocuklarla uğraşmazdım ama damarıma çok bastın artık evine mahkeme kağıdı gelirse ağlama annene babana sakın.'' her zaman işe yarar :)
Lobiye çekip azarlamak daha mantıklı

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
bu arada arkadaşın maini nedir

Son mesajlar