Küçükken nasıl da yaramazdık! Vukuatlarımız

Bu konuyu okuyanlar

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Kaydirak in tepesinden düsüp kolumu kirmistim. Sonra evde gene minderleri dizmisim önüme, bisikletle üstünden geçmeye çalisiyorum. Geçerken düsüp bisikletin fren kolu bogazima girmisti.

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Kaydirak in tepesinden düsüp kolumu kirmistim. Sonra evde gene minderleri dizmisim önüme, bisikletle üstünden geçmeye çalisiyorum. Geçerken düsüp bisikletin fren kolu bogazima girmisti.
Çok kötü :( boğazıma girdi derken ?

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Benzeri işleri bende yapıyordum. Evde bisiklet sürüyordum. :D

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Çok kötü :( boğazıma girdi derken ?
Bildigin bogazima girdi. Ama her serde bir hayir vardir diye bosuna dememisler. Bu sayede bogazimdaki kist farkedildi. Fren bogazimdan ciktiktan sonra iltihap akmisti. Ameliyat oldum kurtuldum.

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Aklıma geldi. Elektriğe ilgim çok fazla bilgisayar gibi. Evde fener olurdu ben hep bozardim ve annem arabalari mi alıp çöpe atardi.

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Küçükken parkta yazın arkadaşımla bulduğumuz su şişelerinin içine su doldurup kapaklarını delerdik kaydırakları ıslatırdık sonra gizliden kayanlara bakar gülerdik popoları sırılsıklam olurdu kimisi ıslak kaydıraktan kayamaz kaydırağın ortasında kalakalırdı yaşlı amcalar ve ninelerin arkasına suları sıkıp kaçardık çok çirkeftik ama güzeldiler be sonra işi abartıp parktaki kadınlara sıkmaya başladık parkta tanıdıkların görüp annelerimze söylemesi sonucu bir sopa dayak yemişizdir.

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Küçükken parkta yazın arkadaşımla bulduğumuz su şişelerinin içine su doldurup kapaklarını delerdik kaydırakları ıslatırdık sonra gizliden kayanlara bakar gülerdik popoları sırılsıklam olurdu kimisi ıslak kaydıraktan kayamaz kaydırağın ortasında kalakalırdı yaşlı amcalar ve ninelerin arkasına suları sıkıp kaçardık çok çirkeftik ama güzeldiler be sonra işi abartıp parktaki kadınlara sıkmaya başladık parkta tanıdıkların görüp annelerimze söylemesi sonucu bir sopa dayak yemişizdir.
Biz şu şişesi ile Kum doldurup dökerdik.

devereci08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elips şekilde tespih tanesini kulağıma kaçırmıştım,korkudan kimseye de diyemedim 2,3sene sonra kendi kendine çıktı
Parktaki salıncaktan atlama oyunu oynuyorken kolumu kırdım,alçılar çıktıktan bir hafta sonra kiraladığım bisikletten düşerek bir daha kırdım

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Elips şekilde tespih tanesini kulağıma kaçırmıştım,korkudan kimseye de diyemedim 2,3sene sonra kendi kendine çıktı
Parktaki salıncaktan atlama oyunu oynuyorken kolumu kırdım,alçılar çıktıktan bir hafta sonra kiraladığım bisikletten düşerek bir daha kırdım
2 3 sene sonra çıkması ilginçmis.