Küçükken Çok Çirkinmişim =))

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
beanfo8.jpg

Bu da anarchst'in küçüklüğüymüş :mrgreen:

1580_0.jpg

Dogdugumda doktorlar babama gelip "elimizden geleni yaptik, ama ne yazik ki dişari cikti" demişler..

- Dogum kontrolu reklamlari icin hastane duvarlarina benim resmimi asmayi teklif etmişler..

- Annemin sabah bulantilari beni dogurduktan sonra başlamiş.. hatta hatirliyorum da ona ilk sarilmak istedigimde"lutfen sadece arkadaş kalalim" demişti

- Amcam "olmeden onu son kez kucagima almak istiyorum" demiş..bunu elektrikli sandalyede infaz edilecegi sirada soylemiş..

- Deniz kenarina inip kumlara uzandigimda bocekler beni hemen kuma gommeye başlardi..

- Bir gun sokakta kaybolmuştum, dolaşirken bir polise rastlamiştim ve ondan yardim istemiştim.. "annemi bulabilecek miyiz?" diye sordugumda bana "bilemiyorum, saklanabilecegi pek cok yer var" demişti..

- Bir keresinde de beni fidye icin kacirmişlardi ve bir parmagimi kesip babama gondermişlerdi, babam da "bu parmaktan cikaramadik, daha fazla kanit gonderin" diye cevap yazmişti"

-"Gecenlerde doktoruma gittim, "her sabah yuzumu yikarken aynaya baktigimda midem bulaniyor, acaba neyim var?" dedim.. Doktor "bilmiyorum ama gozlerinizde hicbir sorun yok" dedi...Sonra bir kutu uyku ilaci yutmami ve dinlenmemi soyledi".

Webkont

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu surat berksanın dizisindeki adama benziyor :D

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Yazıkkk... :D Doktorlar elinden geleni yapmışlar oysa.

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
ne şirin şey o öle :D

Webkont

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şundan evde bi tane olsa girmem o eve xD su içmeye kalktığımda yerde emeklerken gördüğümü hayal bile edemiyorum =))

Reaksiyon puanı
188
Rowan Atkinson'u neden alet etmişler bu fotoya. bence adam çok komik biri...

ayrıca daha ii bir montaj yapılabilirdi tam bir photoshop rezaleti...

paşazaade

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir keresinde de beni fidye icin kacirmişlardi ve bir parmagimi kesip babama gondermişlerdi, babam da "bu parmaktan cikaramadik, daha fazla kanit gonderin" diye cevap yazmişti"

bende olsam aynısını söylerdim ıııı bune yaaa şakası bile kötüü

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
şimdiyse çok şirinsin...:happy:

heyula07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de diyorum biryerden gözüm ısırıyo bu bebeği. Rowan atkinson muş:icon_:

nur29

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ya bence çok tatlı nesini beğenmediniz ki yavrucağın

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Han gi bezi kullanıyo acaba... :mrgreen:

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
şirine o resmi kaldır bunu koy hiç değilse photoshop değil bu.

1580_0.jpg

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Ahahahaa yaa bu da süper :D Kalsın bence yaaa ikisi de güzel hatta bunu da ekliyim ilk sayfaya :mrgreen:

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Baya bi bıçkınmışsın şirine ya !!!
Yani o yaştaki resimlerin bile bu denli "arıza yapma, çarparım" diyorsa kimbilir şimdi nasılsındır :)

Bazı arkadaşlar fotoşopu eleştirse veya "filanca artizz bu, ben biliyooom" filan dese de güzel ayrıntıydı, gülümsedik..

Açıkçası başlığı tıklarken "harbi bebeklik resimleri" bulacağımı düşünüyordum ama bu da güzel oldu..

Teşekkürler..

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Ben teşekkür ederim yorumun için. =)

Fakat bi hatırlatma da bulunma dan geçemiyeceğin forum kuralları derki mesaj içeriğinin tamamını renkli veya kalın punto ile yazamayız.! =)

Edit: Resimler bana ait değil ben küçükken de çok sevimliymişim şimdide öle :mrgreen:

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Forum kurallarından birini (mesajların tamamı kalın olamaz diyenini) yeni söktüm, uygulamaya başladım..
Tamamı renkli olamaaaz diyenine de hemen alışmaya çalışmak bünyede stres yapacak ama ne yapalım katlanacağız.. :)

Aslında içimden bi ses "hadi forum kurallarını Recep İvedik tarzı sorgula" diyo ama içimdeki uslu çocuk "naapıyosunsen ya, mutlaka bi bildikleri vardır, düşünsene yarım sayfalık bi mesajın wanted ilanı gibi kocuman karakterlerle ekranda durduğunu!!" diyecek kadar akıllı..

Yani : No problem, nema problema, valla sorun yok.. :)

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Sen içindeki uslu çocuğu dinlemeye devam et. :mrgreen: