Küçük yaşta az miktarlı kazanç

Bu konuyu okuyanlar

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
arkadaşlar 16 yaşımdayım ancak bilgisayar mühendisi olmak istiyorum ve gerek kitaplar gerek 2 yıl sonra ihtiyaç duyacağım teknolojik aletler ailemi fazlasıyla zorlar. acaba bu yaşta başlayıp ufak ufak para kazanabileceğim bir yer var mıdır? internetten para kazanma yolları arıyorum çünkü virüsten dolayı karantinadayız ve normal işe girdiğim zaman ders çalışacak vaktim de kalmaz. var mı bildiğiniz aylık para getiren uygulamalar? 100 getirse bile olur yani

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Virüs olmasaydı dışarıda çalışılabilecek bir sürü yer var aslında. Evden yapabilceğin şeylerden birini söyleyeyim. Tasarım öğrenip küçük çapta tek seferlik işler yapabilirsin. Logo tasarımı vs.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
bilgisayarı
Virüs olmasaydı dışarıda çalışılabilecek bir sürü yer var aslında. Evden yapabilceğin şeylerden birini söyleyeyim. Tasarım öğrenip küçük çapta tek seferlik işler yapabilirsin. Logo tasarımı vs.
bilgisayarım yok ki. ayrıca bi yerde çalışmaya tek engel virüs değil. hedefim ilk 2000 ve bu çalışarak olabilecek bir şey değil. benim aklımdaki günlük max 3 saatlik bir şeydi. istediğim para da buna göre düşüktü

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Etrafında bakkal felan varsa tek seferlik indir bindir yapabilirsin. Bakkalların mal indirdikleri belli vakitler olur. Bakkal da yaşlı bi insansa çok rahat anlaşabilirsin. Çok bişey kazanamazsın ama en azından çalışmış olursun.

Reaksiyon puanı
3,027
Metin yazarlığı öğren. Hem Türkçen gelişir hem de azimli olursan iyi para kazanırsın. Çalışma şartları her yaş grubu için uygun ve pandemide yapılabilecek en iyi iş olabilir. Bir yetenek geliştirmelisin önce.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Etrafında bakkal felan varsa tek seferlik indir bindir yapabilirsin. Bakkalların mal indirdikleri belli vakitler olur. Bakkal da yaşlı bi insansa çok rahat anlaşabilirsin. Çok bişey kazanamazsın ama en azından çalışmış olursun.
şuan kimse zırnık koklatmaz bence. yok mu şöyle iyi uygulamalar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Metin yazarlığı öğren. Hem Türkçen gelişir hem de azimli olursan iyi para kazanırsın. Çalışma şartları her yaş grubu için uygun ve pandemide yapılabilecek en iyi iş olabilir. Bir yetenek geliştirmelisin önce.
18 yaş altıyım. ödemeyi nasıl alıcam beni niye seçecekler nerden ilanlara bakıcam bir sürü soru var aklımda

Reaksiyon puanı
3,027
şuan kimse zırnık koklatmaz bence. yok mu şöyle iyi uygulamalar
Mesaj otomatik birleştirildi:

18 yaş altıyım. ödemeyi nasıl alıcam beni niye seçecekler nerden ilanlara bakıcam bir sürü soru var aklımda
O tür işler problem değil. Yeteneğin olsun yeter, işini iyi yapıyorsan sorun etmezler. Bir haber sitesinde falan yazabilirsin öyle kazanan çok arkadaşım var ben dahil. Ama bu işi seviyorsan yap, çünkü bazı yönleri katlanılacak gibi değil. Bilgisayar mühendisliği istediğini söylemişsin, okul dışında yazılım öğrenmeye vakit ayırman iş hayatında seni birkaç adım öne atar.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
O tür işler problem değil. Yeteneğin olsun yeter, işini iyi yapıyorsan sorun etmezler. Bir haber sitesinde falan yazabilirsin öyle kazanan çok arkadaşım var ben dahil. Ama bu işi seviyorsan yap, çünkü bazı yönleri katlanılacak gibi değil. Bilgisayar mühendisliği istediğini söylemişsin, okul dışında yazılım öğrenmeye vakit ayırman iş hayatında seni birkaç adım öne atar.
ilanları nerden bulabilirim peki? bi baktım da 18 yaş altı pek göremedim. yazılım eğitimi için kafamda yer kalmadı şuan matematikten geometriden. her şey sırasıyla

hakantalha

Asistan
Reaksiyon puanı
123
Virüs var 18 yaş altısınız ve bilgisayarınız yok biraz zor.

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
offensive security denilen adamlar vardır. Yani bu kişiler önceden verilmiş bir izne bağlı kalarak, sosyal mühendislik de dahil olmak üzere her yöntemi kullanarak veri çalmaya çalışırlar.

Tabii böyle bir işe kabul edilmek için, iyi olman lazım.

program sat telefon dan yazabilirsin tabi bilgisayar gibi olmaz

para kazanmak zor