Küçük Sırlar 4.bölüm Fragmanı

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23

4. Bölüm Özet

Biricik büyük bir hata yapıyor

Ailesine ve en yakın arkadaşıyla arasına mesafe koyan Su, şimdi de Ali ile bağlarını koparmak üzeredir. Onun da gerçek yüzünü gördüğünde kaçmak ister. Ama Ali için oyun bitmemiştir ve kolay kolay da onu bırakmayacaktır. Su’dan ikinci bir şans ister. Üstelik bu defa Su’ya ulaşmak için bir işbirlikçisi de vardır.
Ayşegül kaybettiklerini tek tek geri almaya başlar. Önce Ali’yi, sonra da tehlikeye giren popülerliğini. Ama Su’yu dibe çekmeye çalıştıkça kendisinin de çekildiğini fark etmemektedir. Üstelik artık evi de onun için güvenli değildir. Çetin ve babası, en küçük bir açığını kollarken, Ayşegül, kendisi için asıl tehlikenin annesi olduğunu keşfeder.
Çetin hayatında sadece Su’ya güvenmiş, onun Ali’yle sevgili olmayacağını sanmış ama yanılmıştır. Akabinde sadece arabasını değil, babasının güvenini de kaybetmiştir. İplerin tamamen kopması yakındır. Çetin bunların Neslişah’ın başının altından çıktığını bilmektedir. Onunla savaşacaksa güçlü ve ölümcül bir silahı olması gerektiğini anlar. Çetin o silahı bulmaya kararlıdır.
Demir pes etmek üzeredir. Su’yu diğerlerinden farklı sanmış, ama kendince nedenlerle hayal kırıklığına uğramıştır. Bu defa Su’yun bir adım atması gerekmektedir. Demir ona bir şans daha vermeye hazırdır. Doğru zamanda, doğru yerde olmayı başarırlarsa çok şey değişebilir.
Arzu ve Biricik her şeyi düzeltmeye, anne-kız olmaya çalışırlar. Evde işler yoluna girmeye başlamışken Biricik büyük bir hata yapar. Bu hata her şeyi bitirecek ve ona hayatının en güçlü düşmanını kazandıracaktır.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
yayınlandığı 3 bölümdür 1.çıkıyor , iğrenç olsa izlenmez bence .

Ayrıca salak olmuyan herkes lise hayatının böyle olmadığını , bunun sadece bir dizi olduğunu bilir , eğlenmek amaçlı izlersen çok güzel bir dizi bence , eğlenmenize bakın , hiç bir Türk dizisini beğenmicem , en güzel diziler yabancı yapım diziler diye kasmayın kendinizi derim

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
yayınlandığı 3 bölümdür 1.çıkıyor , iğrenç olsa izlenmez bence .

Ayrıca salak olmuyan herkes lise hayatının böyle olmadığını , bunun sadece bir dizi olduğunu bilir , eğlenmek amaçlı izlersen çok güzel bir dizi bence , eğlenmenize bakın , hiç bir Türk dizisini beğenmicem , en güzel diziler yabancı yapım diziler diye kasmayın kendinizi derim

Bir şeyin talep edilmesi onun iyi, mantıklı ve güzel olduğunu göstermez. Aşk-ı Memnu, toplumun ahlak yapısını baltalayan, ensest ilişkiyi teşvik eden edepsiz bir diziydi ancak rekor kırıyordu.

Tv konusunda evlerimiz çöplüğe dönmüş durumda. Abur cubur kültürü resmen, ne bulursak izliyoruz. Seçicilik yok, kalite yok...

İğrenç yorumu bana ait. Bana göre iğrenç, beş para etmez. Başkası beğenir, izler.. O da beni ilgilendirmez.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bir şeyin talep edilmesi onun iyi, mantıklı ve güzel olduğunu göstermez. Aşk-ı Memnu, toplumun ahlak yapısını baltalayan, ensest ilişkiyi teşvik eden edepsiz bir diziydi ancak rekor kırıyordu.

Tv konusunda evlerimiz çöplüğe dönmüş durumda. Abur cubur kültürü resmen, ne bulursak izliyoruz. Seçicilik yok, kalite yok...

İğrenç yorumu bana ait. Bana göre iğrenç, beş para etmez. Başkası beğenir, izler.. O da beni ilgilendirmez.

Aşk-ı Memnuyu bende beğenmiyor ve izlemiyordum , terbiyesiz bir diziydi .

Tv konusundada haklısın , tüm gün karı koca bulma programları , evlilik programları , yemekteyiz gibi sahte kişilikli yapımlar falan , televizyon kültürü kalmadı artık .

Ama bu dizi için yaptığınız iğrenç yorumu yersiz bence , Lise deki olayların böyle olmadığını herkes biliyor elbet , eğlenceli ve güzel bir dizi bana göre , Amerikalılar böyle bir dizi yapınca Türkler bayılıyor , Türkler yaptığında yok kötü yok bu yok şu mazaret üretiliyor , birazda Türk yapımlarını desteklememiz lazım bence. Ayrıca bu diziyi önyargılı olarak değilde , kötü demek için değilde , sırf eğlenmek için izlemeni öneriyorum sadece bir bölüm , bence beğeniceksin .

crysky

Asistan
Reaksiyon puanı
2
dikkatinizi çekmek isterim dizi başlamadan önce bir yazı geliyor ekrana bu dizi bir hayal ürünüdür diye o yüzden önemli olan eğlenmek vakit geçirmek

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
dikkatinizi çekmek isterim dizi başlamadan önce bir yazı geliyor ekrana bu dizi bir hayal ürünüdür diye o yüzden önemli olan eğlenmek vakit geçirmek
Katılıyorum , ama ülkemin hiç birşeyini beğenmiyen insanları , sadece avrupa dizilerini izlemeyi yeğliyor , Türklerinde güzel ve eğlenceli diziler yapabiliceğini kabullenmek istemiyorlar . Kurtlar Vadisi Pusu , Ezel , Küçük Sırlar , Bu güzel dizilere örnek bence .