Kucuk bir isletmeye virus programi tavsiyeniz

rainman4009

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Arkadaslar 5 civarinda bilgisayar, ayrica mobil telefonlarda kullanilabilecek bir virus programi tavsiyesi istiyorum

Reaksiyon puanı
2,146
en güzeli deepfreeze veya benzeri uygulamalar, ben timefreeze programını kullanıyorum ücretsiz 20 tane lab bilgisayarına kurdum, gerekli tüm programları kur sonra timefreeze kullan, dosya kaydetmek isterlerse sistemin kurulu olmadığı disklere kaydedebilirler veya klasör hariç tutma var masaüstünü belgeleri falan hariç tutarsın oralara kayıt yapabilirler

rainman4009

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bu çözüm guzel, bu isletme icin uygun olmayabilir, cunku isletmede guncelleme farkli firma yazilimlarinin guncellemeleri geliyor, veri trafigi fazla ac kapa,sorun olur...ama cozumun icin tesekkur ederim

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
kasper total protect yada pure

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
illi ki antivirüs isterseniz ben avast tavsiye ederim, hem bedava hem kulanımı kolay hem de tarayıcı virüsleri oluyo genelde tarayıcı taraması var gayet kullanışlı olduğunu düşünüyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

illi ki antivirüs isterseniz ben avast tavsiye ederim, hem bedava hem kulanımı kolay hem de tarayıcı virüsleri oluyo genelde tarayıcı taraması var gayet kullanışlı olduğunu düşünüyorum

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
ESET Smart Security 8 ve ESET Mobile Security kullanabilirsiniz hem sistemi yormuyorlar hemde güçlü koruma sağlıyorlar. Keylerinide bulmak kolay uğraştırmıyor