İpucu Kripto para borsalarında oynayıp batan kaç kişi var?

triplex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kripto para ve borsaları zamanında çok ama çok parlatıldı. Peki o parlatanlar şimdi ne alemdeler? Paralarını katladılar mı yoksa tamamen çaldırdılar mı ya da batırdılar mı?

Ben etrafımda o kadar çok paralarını batıran kişi biliyorum ki, sayamam bile...

Sizin böyle bir tecrübeniz oldu mu veya çevrenizden bu yolda paralarını batıranları ya da çaldıranları tanıyor musunuz?

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
19,023
Ben baya para kaybettim. Bunun yanı sıra borsada geçen yıl 8 liraya Türk hava yollarının hissesi satılıyordu ben 800lira yatırıp çekmiştim. Şimdi o hisse 90 lira yani 80Bin TL'den fazla param olabilirdi....

triplex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben baya para kaybettim. Bunun yanı sıra borsada geçen yıl 8 liraya Türk hava yollarının hissesi satılıyordu ben 800lira yatırıp çekmiştim. Şimdi o hisse 90 lira yani 80Bin TL'den fazla param olabilirdi....
Teşekkür ederim hocam, bu konuyu açmamdaki amacım kripto veya borsalarından zengin olacağım diye heves edip az bir birikimlerini heba edenlerin cesurca diğer vatandaşlara ibretlik dersler vermesi.

Hocam aslında normal borsayı demiyorum, kripto borsalarında para batırmayı kastetmiştim. normal borsa daha güvenli ama kazanan var kaybeden var yine...

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
Kripto para ve borsaları zamanında çok ama çok parlatıldı. Peki o parlatanlar şimdi ne alemdeler? Paralarını katladılar mı yoksa tamamen çaldırdılar mı ya da batırdılar mı?

Sizin böyle bir tecrübeniz oldu mu veya çevrenizden bu yolda paralarını batıranları ya da çaldıranları tanıyor musunuz?
FTX Borsasinda Para Tutarken Borsa Batti Tabiri Caize 6 Haneli Bir Miktarda Hatri Sayilir Bir Param Uçtu Toz Duman Oldu

Ve Kivircik Hala Hapiste Değil ?

triplex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
FTX Borsasinda Para Tutarken Borsa Batti Tabiri Caize 6 Haneli Bir Miktarda Hatri Sayilir Bir Param Uçtu Toz Duman Oldu

Ve Kivircik Hala Hapiste Değil ?
Peki dava filan açtınız mı? Avukat filan tuttunuz mu? Avukat süreç hakkında ne diyor? Zordur artık parayı geri almak herhalde?

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
Peki dava filan açtınız mı? Avukat filan tuttunuz mu? Avukat süreç hakkında ne diyor? Zordur artık parayı geri almak herhalde?
Dava Surecine Hic Girmedik Zaten Girsekte Ne Olucakki Borsa Amerikada Bolum 11 Kapsaminda İflas Basvurusunda Bulundu.

Ayrica Borsa Yurt Disi Kaynakli Yani Global Bir Borsa Turkiye Ayaginda Degildik Burdaki Yargi Pek Oraya Sokmeyecektir.

triplex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Dava Surecine Hic Girmedik Zaten Girsekte Ne Olucakki Borsa Amerikada Bolum 11 Kapsaminda İflas Basvurusunda Bulundu.

Ayrica Borsa Yurt Disi Kaynakli Yani Global Bir Borsa Turkiye Ayaginda Degildik Burdaki Yargi Pek Oraya Sokmeyecektir.
Aynen hocam, zaten dava açmak kaybedilen para kadar masraflı olurdu o zaman.kusura bakmayın.

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
8 bin olmuyor mu ya :D thy garanti hisse hiç düşmüyor. Uzun vadede çok iyi oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

En son lunada 1000tl kaybettikten sonra girmedim kriptoya. Şimdi borsa ile ilgileniyorum özellikle halka arzlar ile

cipira

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
borsa işi piyango gibidir, şans oyunudur. bir bakarsınız turnayı gözünden vurursunuz bi bakarsınız battı balık yan gider. benim ise hiç şansım olmadı.