Kral tv'de altyazı olarak geçen sms'ler

kuunteer

Asistan
Reaksiyon puanı
9
kral tv'de altyazı olarak geçen sms'ler :

mesaj- sevgili kral tv ailesi, siradaki $arkiyi biricik arkada$larim kazmagul, ok$ancan; karde$im

hatice, kuzenim murtaza, canim annem babam hayrullah ve biricik a$kim ber

mesaj-merhaba ben gamze.22 yaşındayım.ailem beni zorla evlendirmek istiyor.benimle bir çıkar

beklemeden,formaliteden evlenmek isteyenler mesaj atsın

mesaj: "sıradaki parça, tenini özlediğim,biricik aşkım gülcan'a gitsin. bursa'dan çılgın aşık"

sıradaki parça ise sami yusuf - hasbi rabbi

mesaj: ismail yk'dan allah belanı versin adlı şarkıyı tüm ulusoy ailesi için istiyorum

mesaj: antalya civarından seyahat engeli olmayan bayanların mesajlarını bekliyorum

mesaj: " yayıncım selam kolay gelsin bugün işyerinde bi kıza çıkma teklif ettim ((kendimi hazır

hissetmiyorum)) diye beni reddetti sanki uzaya füze göndereceğiz... çok üzüldüm bana tarkandan

bir parça gönderirsen sevinirim aynı zamanda şerite şiir yazan kendini bilen herkese gelsin

mesaj: metallicadan fuel bütün sevipde ayrılanlara gelsin (metalica nede duygusal çalar)

mesaj:" buradan askerdeki sevgilime 'kurşunlara gelesin' şarkısını armağan ediyorum."

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
:D:D:D:D:D Askerdeki sevgilim kurşunlara gelesin

kuunteer

Asistan
Reaksiyon puanı
9
burayın ağası gibi konuşma hakkını kim veriyo sana, beğenmediysen adam gibi düşünceni
dile getir ama bir ahmak gibi ahkam kesme burda..hoşuma giden bişeyin burdaki arkadaşlarında hoşuna gidecektir diye paylaştım..

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
burayın ağası gibi konuşma hakkını kim veriyo sana, beğenmediysen adam gibi düşünceni
dile getir ama bir ahmak gibi ahkam kesme burda..hoşuma giden bişeyin burdaki arkadaşlarında hoşuna gidecektir diye paylaştım..

ana iyi hatırlattın ya asistan olduğumu bile bilmiyordum kardeşim sen yanlış anladın buraya ilk yeni gelen konu açtığında hemen bu şakayı yapıyoruz korkma yani ben ağa mağa olmak istemem zaten :D:D

kuunteer

Asistan
Reaksiyon puanı
9
uzun zamandan beri takip ediyorum forumu.. o kadar yazı okudum daha önce rastlamadım böyle bi durumla..üye olup bende bişeyler paylaşayım dedim dakka 1 gol bir olunca sinirim bozuldu haliyle..eğer dediğin gibiyse ne ala..

xarax

Asistan
Reaksiyon puanı
0
son mesaja koptum :D adama gönderdiği şarkıya bak ya

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
uzun zamandan beri takip ediyorum forumu.. o kadar yazı okudum daha önce rastlamadım böyle bi durumla..üye olup bende bişeyler paylaşayım dedim dakka 1 gol bir olunca sinirim bozuldu haliyle..eğer dediğin gibiyse ne ala..

çoğu kişi yapıyor bende katılıyım dedim...

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Gerginlik yok :D Espirilere yan gel :D

mesaj:" buradan askerdeki sevgilime 'kurşunlara gelesin' şarkısını armağan ediyorum."

:D:D:D:D

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5
asistan sın diye bir yerlerin mi kabardı.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
asistan olayını yanlış anladın sanırım. 100 mesajı geçen herkes asistan oluyor zaten.
rütbe sistemi.
0-100 arası üyecik
100-500 arası asistan
500-1000 arası doçent falan.
rumuzu (nick'i) renkli olanlar site de görevli arkadaşlardır, siyah (renksiz) olanlar normal üyedir.
:huh:

maiwesiyah

Profesör
Reaksiyon puanı
11
evet ismail yk nın Allah belanı versin şarkısı çıktığında herkes sevdiklerine armağan ediyordu
ne acaip insanlarız yahu:)

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
son msj a koptum yaw :D kuunteer in msjıda güzelmiş :D asistansın dediler kız vermediler :D

EzberimSin

Profesör
Reaksiyon puanı
11
herkes kurşun mesajına kopmuş aynen ne diyim. allah böyle kızlardan korusun. amiiinn:D:D

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
kuunteer, geniş aile de ki orjinal kunter'e yakın galiba =))

son sms benide bitirdi =))

cn.gates

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hepsi güzel ama metallicadan şarkı isteyen bir başka :D

lazerboy

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hakkaten Türkçe çalan kanaldan Metallica istiyor adam :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kalbimin tek sahibi kuzeninm kağana gitsin 6 yaşında cok tatılıdır

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
mesaj:" buradan askerdeki sevgilime 'kurşunlara gelesin' şarkısını armağan ediyorum."​
Bu süpermiş :D