KPSS İnternet Başvuruları Yarın Son

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bu sadece lisans için son gün mü yoksa önlisans içinde mi son gün

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Bugün gittim başvurumu yaptım Allah'a çok şükür. Bundan sonrası hakkımızda Hayırlısı ne ise o olsun :)

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Ben de bugün başvuruyu yaptım bakalım noolacak..
Görelim Mevla neyler, neylerse güzel eyler....

Keşke çift sınav başvurusu yapabilsek...

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Beyin bedava iyi gitmiş :) Akademide kurs görüyorum hadi hayırlısı.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
2010 veya 2011 yıllarında kpss'ye sınav merkezlerinden başvuruda bulunmayanlar online başvuru yapamıyorlar. ösym sınav merkezlerine gidip yazılı başvuru yapmaları gerek.

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
İnternetten yaptım bakalım ne olacak :) Sınav merkezi seçimi çok saçma olmuş yakın merkezleri seçtirdi zorla :( Ben 2. olarak akrabalarımın olduğu yeri seçecektim ama olmadı :) İnşallah birinci tercih gelir :D

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
İnternetten yaptım bakalım ne olacak :) Sınav merkezi seçimi çok saçma olmuş yakın merkezleri seçtirdi zorla :( Ben 2. olarak akrabalarımın olduğu yeri seçecektim ama olmadı :) İnşallah birinci tercih gelir :D

Bende ikinci tercih olarak başka il seçmek istedim seçtirmedi. Gene kaldık Ankara trafiğine.
Allah sonumuzu hayretsin....:):):)

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Bende ikinci tercih olarak başka il seçmek istedim seçtirmedi. Gene kaldık Ankara trafiğine.
Allah sonumuzu hayretsin....:):):)

Kaç yaşına gelmişiz üniversite bitirmiş insanlarız yaptıkları valla ayıp yahu :mrgreen: Onlara ne ise istediğim yerleri tercih ederim arkadaş :D Danıştaya davamı açsak acaba :D

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
2 Yıl okumakta olanlar başvuramıyor değilmi?

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Laf olsun diye girecek olanlardanım ne yazıkki..

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Okulla beraber olmuyor ya yapamıyorum ben , ayrı bi oturup vermem lazım kendimi..
Bir senedir çalışanları düşününce şansım nedir bilemiyorum açıkçası..
Valla bende okulla beraber yürütmeye çalışıyorum bazen kafam patlayacakmış gibi oluyor. Ama naapalım işte Şu okul bitsede kurtulsak hayırlısıyla.
Keşke sınavı eylülde yapsalar en azından okuldan sonra ders açlışacak vaktimiz olurdu. Şimdi vize final KPSS derken kafa arap çorbasına dönüyor..:(:(

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Valla bende okulla beraber yürütmeye çalışıyorum bazen kafam patlayacakmış gibi oluyor. Ama naapalım işte Şu okul bitsede kurtulsak hayırlısıyla.
Keşke sınavı eylülde yapsalar en azından okuldan sonra ders açlışacak vaktimiz olurdu. Şimdi vize final KPSS derken kafa arap çorbasına dönüyor..:(:(

Ben kendimi okulu bitirmeye verdiğim için bir türlü adapte olamıyorum.Dha bitirme projemiz var onunla uğraşıcaz.Derken.. kpss geliyor zaten.2 yıl işsizler grubunda sefilleri oynayacaz bu gidişle..

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Ben kendimi okulu bitirmeye verdiğim için bir türlü adapte olamıyorum.Dha bitirme projemiz var onunla uğraşıcaz.Derken.. kpss geliyor zaten.2 yıl işsizler grubunda sefilleri oynayacaz bu gidişle..
Haklısın bende aynen kendimi okulu bitirmeye verdim ama sınavı da kazanmak zorundayım. Merak etme işsizler ordusunda her zaman yer bulunur.
Dahası baş belası matematik 2 dersi var başımda. Şu okuldaki hiçbir ders bu kadar zor gelmedi. 4. yılım daha veremedim bu dersi inşallah bu dönem verdim verdim yoksa....:(:(:(:(

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Haklısın bende aynen kendimi okulu bitirmeye verdim ama sınavı da kazanmak zorundayım. Merak etme işsizler ordusunda her zaman yer bulunur.
Dahası baş belası matematik 2 dersi var başımda. Şu okuldaki hiçbir ders bu kadar zor gelmedi. 4. yılım daha veremedim bu dersi inşallah bu dönem verdim verdim yoksa....:(:(:(:(

Hakkımızda hayırlısı olur inşallah ne diyelim artık hocam..