Kötü Bir Şey Yapmıştı Zamanında

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
(özetle kısaca anlatayım hemen)

abimin uzakta ankarada bi sevgilisi var ( 1 yıla yakın konuşuyolardı ve buluşçaklardı öyle konuşurlardı fakat böyle bir olay oldu biz istanbuldayız abim bir kaza geçirdi ve ameliyat oldu sevgilisiyle sürekli telefonlaşır msjlaşırdı haberi duyunca hastaneye koştuk eşyalarını o an denk geldi ben aldım cep telefonunu cüzdanını ben almıştım sürekli msj geliyordu ama bakmıyordum abim müşade altındaydı ve 3 gün hastanede yattı 3 gün boyunca telefon bendeydi ve abimin sevgilisine msj attım abim seni istemiyor ayrılmak istediğini söylüyor dedim ne nasıl gibi msjlar geldi artık beni aramasın yazdım abimin ağzından onun haberi yoktu abimin hastanede yattığından aradan zaman geçti abim telefonu istedi biliyodum ilk istediği telefonuydu zaten gözünü açar açmaz ben telefonu verdim tabi sürekli hep mesaj geliyordu bi keresinde şahit oldum ben senin oyuncağın felan değilim artık seni sevmiyorum beni arama artık yazdıklarına cevap vermiycem bitti gibilerinden bahsetmiş kız abim şaşkındı ağlarken yakaladım bana anlattı boşver be abi kız milleti abim yıkılmıştı pişman oldum bi gün abim biraz daha iyileştikten sonra apar topar ankaraya gitti adresini çalıştığı yeri biliyodu ( bu olay 5 sene önce yaşandı ve abim o kızla evli ve birde kızları var) ne ettimse ayıramadım bugün yıldönümleriydi tabi ben sonradan itiraf etmiştim herşeyi abime kalsa beni istanbuldan ankaraya kadar kovalayacaktı :) öğrendiğinde

(bunu yapmamdaki sebep o kıza gıcık oluyodum) zırt pırt din din​

Bed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Onu geçtim de metnin başındaki parantezin sonunu bulacağım diye şaşı oluyordum az kalsın. Meğer yokmuş. Bu da böyle bir anımdır.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
tek bir cümlede özetliyim kardeşim seni :)
sopalık adamsın...
kimsenin hayatıyla oyun oynama sevsen de sevmesen de.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
(özetle kısaca anlatayım hemen)

abimin uzakta ankarada bi sevgilisi var ( 1 yıla yakın konuşuyolardı ve buluşçaklardı öyle konuşurlardı fakat böyle bir olay oldu biz istanbuldayız abim bir kaza geçirdi ve ameliyat oldu sevgilisiyle sürekli telefonlaşır msjlaşırdı haberi duyunca hastaneye koştuk eşyalarını o an denk geldi ben aldım cep telefonunu cüzdanını ben almıştım sürekli msj geliyordu ama bakmıyordum abim müşade altındaydı ve 3 gün hastanede yattı 3 gün boyunca telefon bendeydi ve abimin sevgilisine msj attım abim seni istemiyor ayrılmak istediğini söylüyor dedim ne nasıl gibi msjlar geldi artık beni aramasın yazdım abimin ağzından onun haberi yoktu abimin hastanede yattığından aradan zaman geçti abim telefonu istedi biliyodum ilk istediği telefonuydu zaten gözünü açar açmaz ben telefonu verdim tabi sürekli hep mesaj geliyordu bi keresinde şahit oldum ben senin oyuncağın felan değilim artık seni sevmiyorum beni arama artık yazdıklarına cevap vermiycem bitti gibilerinden bahsetmiş kız abim şaşkındı ağlarken yakaladım bana anlattı boşver be abi kız milleti abim yıkılmıştı pişman oldum bi gün abim biraz daha iyileştikten sonra apar topar ankaraya gitti adresini çalıştığı yeri biliyodu ( bu olay 5 sene önce yaşandı ve abim o kızla evli ve birde kızları var) ne ettimse ayıramadım bugün yıldönümleriydi tabi ben sonradan itiraf etmiştim herşeyi abime kalsa beni istanbuldan ankaraya kadar kovalayacaktı :) öğrendiğinde

(bunu yapmamdaki sebep o kıza gıcık oluyodum) zırt pırt din din​

çok güzel bi itiraf ya zevkle okudum :)

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
sopalık adamsın...

Sopalık mı?? Ben bu adamı alır köprüden atar ve iner alır tekrar atarım. Eğer köprü yoksa alternatif method olarak kör testere ile dere boyunda keserim. O da mı?? olmadı cımbız ile yavaş yavaş, aheste aheste parçalar köpeklere yem ederim. Beni sevdiğim kızdan ayıracak sonra cezasız kalacak. Yok öyle bir dünya :mrgreen:

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Ben gider Polislik okur narkotik olurum,
Ve kardeşimin odasına eroin koyarım,
Sonra ekibi toplar basarım evi, alırım kardeşimi.

:p

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Eşeği komşunun avlusuna bağlardım, sonra eşek eve gelene kadar seni döverdim.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
tek bir şey diyorum; dua et abin değilim :)

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
konu başlığını orjinal işkence metodları olarak değiştirsek :D anı güzel tepkiler daha güzel

iyiki kardeşim yok :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Sopalık mı?? Ben bu adamı alır köprüden atar ve iner alır tekrar atarım. Eğer köprü yoksa alternatif method olarak kör testere ile dere boyunda keserim. O da mı?? olmadı cımbız ile yavaş yavaş, aheste aheste parçalar köpeklere yem ederim. Beni sevdiğim kızdan ayıracak sonra cezasız kalacak. Yok öyle bir dünya :mrgreen:
kardeşin yapıyo bunu sana sakin :D

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Ben de bir keresinde sevgilimin telefonundan kendime mesaj atmıştım artık seni sevmiyorum diye. Çok üzülmüştüm.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Onu geçtim de metnin başındaki parantezin sonunu bulacağım diye şaşı oluyordum az kalsın. Meğer yokmuş. Bu da böyle bir anımdır.
unutmuşum paranetezi

sopalık adamsın...

zaten öğrenildikten sonra ben 15 gün ananemde kalmıştım güvenlik nedeniyle :)

o kadar uğraşçağına öldürseydin bari gerçi sonra beni abimle barıştıran yine yengem oldu :)

kardeşin yapıyo bunu sana sakin :D

insan kardeşine hiç kıyarmı ne olur ne olmaz diye güvenlik nedeniyle 15 gün geçiçi olarak ananemende kaldım ama yinede insan kardeşine kıyamaz :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
iyi yapmışlar kesin fena bi dayak yerdin :D

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ben gider Polislik okur narkotik olurum,
Ve kardeşimin odasına eroin koyarım,
Sonra ekibi toplar basarım evi, alırım kardeşimi.

:p
Beyefendi görmeyeli hayalgücünüz bayağı gelişmiş :)

İtirafa gelince güzel bir anı zevkle okudum ama bir daha böyle şeyler yapma cıs.

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Puhaha böyle kardeş düşman başına :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
itiraf bomba :D gıcık biri mi sen mi beğenemedin yengayı =)

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ne demiş Hz.Ömer (R.a) Sizi ilgilendirmeyen şeylere karışmayın ;)

fiko16

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeşim olsaydin kardeşlikten reddederdim seni :D

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Açılan parantezlerin kapanışı yok sayılmış bir yazı :p