Kötü bir işlemci iyi oyunlar

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
Sea arkadaşlar benim işlemci pentium 4 bu işlemci ile oyunlar oynayacağım ram4gb ekran kartı 512 mb işlemciyi duo 2 3.00 ghz le değiştirmeyi düşünüyorum bunda bana akıl verirseniz sevinirim

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
hangi erkan kartı? bahsettiğin işlemci e8400 mü?

UmutKymc

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Benim işlemcim daha kötü duo 2.3ghz

Son düzenleyen moderatör:

ethemkvnc

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Sea arkadaşlar benim işlemci pentium 4 bu işlemci ile oyunlar oynayacağım ram4gb ekran kartı 512 mb işlemciyi duo 2 3.00 ghz le değiştirmeyi düşünüyorum bunda bana akıl verirseniz sevinirim
Kardeşim konuyla alakasız ama benzer bir eski bilgisayarda bende var. O bilgisayar ile internete girebliyor musun? Sorun oluyor mu? Benim pc bir tık üst senden ama yine acayip yavaş sayfalar yüklenmiyor.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Kardeşim konuyla alakasız ama benzer bir eski bilgisayarda bende var. O bilgisayar ile internete girebliyor musun? Sorun oluyor mu? Benim pc bir tık üst senden ama yine acayip yavaş sayfalar yüklenmiyor.
Dostum bir GNU/Linux'a geçmeni tavsiye ederim (OS tavsiyesi olarak da Xubuntu).

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
zhsjjfjscjdk o emojiyi görünce tutamıyorum krndimi jskxjdjsjcjd
Forum kurallarından alıntıdır:
8 -) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır.

ethemkvnc

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Dostum bir GNU/Linux'a geçmeni tavsiye ederim (OS tavsiyesi olarak da Xubuntu).
Pc seriliğinde hiçbir su sorun yok. Word excell vs sorunsuz. Sadece internet böyle. Linux işletim sistemi yüklemem ile düzelir mi internette gezinmem? sorun tarayıcı ile alakalı değil mi ?

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Pc seriliğinde hiçbir su sorun yok. Word excell vs sorunsuz. Sadece internet böyle. Linux işletim sistemi yüklemem ile düzelir mi internette gezinmem? sorun tarayıcı ile alakalı değil mi ?
Tarayıcıların sistem gereksinimleri yükseliyor pakat Office yazılımının gereksinimi yerinde sayıyor, sebebi bu, 512 mb RAM gereksinimli bir OS'te kasmayacağına eminim.

Son mesajlar