Kota sınırlama hakkında..

Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba,

benim şöyle bi sorunum var. evimdeki internetimi yan komşumuzla paylaşıyorum ttnetin netlimitsiz paketini kullanıyorum ama belli bi gigabyte kotadan sonra hızımı düşürüyor. hızımı düşüründe yan komşum ben nette fazla takılmıyorum ama hızımın düştüğünü anlıyorum.
ona verdiğim internete bi kota belirlemem mümkün mü?

şimdiden teşekkürler

not:Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim

turkreaper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
maalesef öyle birşey olmuyor.ben programını yazmaya çalışmıştım bir aralar.sıkılıp bıraktım.

yani kısaca hız sınırı koyamazsınız.

KemalALKIN

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ortaklaşa girme ayrı internet kullan veya 8Limitsiz adı altındaki gerçek limit olmayan pakete geç ama o biraz tuzlu 1xx TL

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Ya kardeşim hem nete ortak alıyorsun,hemde kota koymak istiyorsun yok öyle bi dünya.

Reaksiyon puanı
0
Ya kardeşim hem nete ortak alıyorsun,hemde kota koymak istiyorsun yok öyle bi dünya.

yapılamayacak birşey değil.
internet fiyatı yarı yarıya ödeniyor buda cebimden fazla para çıkartmıyor.

sadece hızım ay boyu aynı kalması için kota koymak istiyorum

KemalALKIN

Asistan
Reaksiyon puanı
7
yapılamayacak birşey değil.
internet fiyatı yarı yarıya ödeniyor buda cebimden fazla para çıkartmıyor.

sadece hızım ay boyu aynı kalması için kota koymak istiyorum

Bak ne demişim:

Ortaklaşa girme ayrı internet kullan veya 8Limitsiz adı altındaki gerçek limit olmayan pakete geç ama o biraz tuzlu 1xx TL

Birde; ortak girince herşey ortak o yüzden adam kullanmak için senden alıyor interneti hemde parasal olarak ikinizde kâr ediyorsunuz. Kotadan sıkıntın varsa git yüzüne söyle hız düşmemesi için fazla video açma ve fazla bir şey açma diye söyleyiver. Birde size uyarsa dediğimi yapın gerçek limitsize geçin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evt öyle birşey varmı yarı yaırya fiyaı ödüyonuz komşum neti çok kastırıoy habire birşeyler indiriyo çözümü olan varsa söylesin şimdiden teşekkürler