Kota olmadan 4g internet

4.5g+++

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sanirim gece 8 saat kota kalkiyor
150 mbit limitsiz oluyor
muthis bir sey

İbnülCevzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tayvan' da 22 Euro karşılığında sınırsız paket olduğunu duymuştum 4G için. Türkiyede en azından 30 TL bandında sınırlı 10GB gibi internet bile yeterli olur ilk etapta. Ama 2.5 yıl Telekominikasyon sektöründe çalışmış biri olarak ilk yıl 4.5G yatırım ücretlerinin karşılığının alınacağı yıldır. Aşırı pahalı olacak. Yapılan yatırımların karşılığı alınmadıkça kotalar aşırı artmayacaktır. İnşallah yanılırım ama yanılacağımı sanmıyorum.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Tayvan' da 22 Euro karşılığında sınırsız paket olduğunu duymuştum 4G için. Türkiyede en azından 30 TL bandında sınırlı 10GB gibi internet bile yeterli olur ilk etapta. Ama 2.5 yıl Telekominikasyon sektöründe çalışmış biri olarak ilk yıl 4.5G yatırım ücretlerinin karşılığının alınacağı yıldır. Aşırı pahalı olacak. Yapılan yatırımların karşılığı alınmadıkça kotalar aşırı artmayacaktır. İnşallah yanılırım ama yanılacağımı sanmıyorum.
Aynen senin gibi düşünüyorum kardeşim. Bence kotaları arttırırlar ama yurtdışında ki gibi olmuyacaktır. Örneğin ben Turkcell'in 25 Tl'ye 500 Dk + 1000 sms + 3 Gb internetini 25 liraya kullanıyorum bunu 30 Lira yapıp kotayı 5-6 yapabilirler veya 35 Lirayaç