Köpek besleyeceğim hangi cins

Yiğit Kocabıyık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben köpek beslemek istiyorum. Sabah 8 den akşam 4 e kadar evde yalnız kalabilmeli. Sanırım eğitimle alışıyorlarmış ama bana uygun bir köpek cinsi söylemenizi istiyorum.

Mert Alper

Profesör
Reaksiyon puanı
1,311
Ekran Alıntısı.PNG

Otur karşısına izle, o bile güzel :)

kmurat

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,740
Fino, seyehate çıkınca taşıması kolay olur.

Yiğit Kocabıyık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Görkem Say

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
25,499
Valla tavsiyem cins köpek satın almak yerine gidip barınaktan yavru köpek alman olur.

#ExYoung

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Evde yalnız kalan köpek ırkı yoktur, evde yalnız kalmaya alışmış köpek vardır

kmurat

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,740
Hiç bir hayvan evde yalnız kalmak istemez. Komşular basar evi, gürültü nedeniyle. Yalnız kalan köpek havlar.

Yiğit Kocabıyık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hiç bir hayvan evde yalnız kalmak istemez. Komşular basar evi, gürültü nedeniyle. Yalnız kalan köpek havlar.
Yalnız kalan köpekler hep havlamaz. Yalnız kalmaya alışmış köpekler havlamaz. Ben size yalnız kalabilmeye yetki köpekleri soruyorum. Meselâ enerjisi düşük köpekler gibi.

Son düzenleyen moderatör:

kmurat

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,740
Öyle bir köpek yok. Köpekler tabiatı gereği sürü halinde yaşayan varlıklar. Mutlaka bir yere ait olması gerekir ve o ait olduğu yerde de bir rütbesi olur.

Bakisar

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Gidin bir fakire fukaraya yardım edin sevap kazanın. Her havlamasına komşunuzun söveceğini unutmayın. Benim hem sağ hem sol komşu besliyor, onların kokusuna bir kaç tane de ön tarlaya geliyor ortalık kötü kokuyor. Dağda çobansanız besleyin sıkıntı yok. aha şu an biri havlıyor.

Elbruz46

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Aksaray Malaklısı

Gezme merakı yoktur.
Muhteşem bir mekan farkındalığı vardır. Ve sahibinin mekanını sınırı nerden başlar nerede biter çok iyi bilir ve orayı asla terk etmez.

Müzeleri korumak amacıyla müzelerde beslenirler.

Fabrikalarda da bekçi köpekliği yapar.

Çoban köpeği olarak geçer ancak dolaşan sürüden daha çok ağıl ahır çiftlik gibi yerleri beklemekte mahirdir.

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Gidin bir fakire fukaraya yardım edin sevap kazanın. Her havlamasına konşunuzun söveceğini unutmayın. Benim hem sağ hem sol komşu besliyor. Onların kokusuna bir kaç tane de ön tarlaya geliyor ortalık kötü kokuyor. Dağda çobansanız besleyin sıkıntı yok. aha şu an biri havlıyor.
Ya Allah aşkına yazmayım yazmayım dedim ama yazma gereği duydum. Bırakın arkadaşım insanlar nasıl istediği gibi yapsın yaşasın. Yok fakire yardım edin yok sadaka verin. Bırakın arkadaşlar lütfen ya insanların hayatına karışmayı. Arkadaş bir soru sormuş sorusunun cevabı haricinde bütün muaalefet cevaplar yazılmış.
Bu arada bende Golden öneririm.

kmurat

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,740
Köpeği en baştan evde yalnız bırakmayı düşünen biri köpek bakabilecek durumda değil zaten. Hayvanı sefil bırakacak ve sonra da bakamadığı için sokağa salacak. ( herkes gibi ) Sokaklar sahipsiz köpek, kedi dolu. Önce kendin köpek besle, sonra öner.

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Köpeği en baştan evde yalnız bırakmayı düşünen biri köpek bakabilecek durumda değil zaten. Hayvanı sefil bırakacak ve sonra da bakamadığı için sokağa salacak. ( herkes gibi ) Sokaklar sahipsiz köpek, kedi dolu. Önce kendin köpek besle, sonra öner.
Benim kedi, köpek beslemediğimi nereden biliyorsunuz? Ya da arkadaşın evde yalnız bırakacağını nereden biliyorsunuz? Belki akşamları işten gelince direkt hayvanla ilgilenecek! Benim anlamadığım arkadaşı daha tanımadan hemen neden ön yargıyla adamın hevesini kırıyorsunuz?

kmurat

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,740
Benim kedi, köpek beslemediğimi nereden biliyorsunuz? Ya da arkadaşın evde yalnız bırakacağını nereden biliyorsunuz? Belki akşamları işten gelince direkt hayvanla ilgilenecek! Benim anlamadığım arkadaşı daha tanımadan hemen neden ön yargıyla adamın hevesini kırıyorsunuz?
Konuyu açarken şunu yazmış :
Kod:
Ben köpek beslemek istiyorum. Sabah 8 den akşam 4 e kadar evde yalnız kalabilmeli. Sanırım eğitimle alışıyorlarmış ama bana uygun bir köpek cinsi söylemenizi istiyorum.
Sabah 08:00 den akşam 16:00 ya kadar hayvan gözetimsiz kapalı kalacak.

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Konuyu açarken şunu yazmış :
Kod:
Sabah 08:00 den akşam 16:00 ya kadar hayvan gözetimsiz kapalı kalacak.
İyi de hepimiz insanız bütün gün evde oturup köpekle zaman geçiremeyiz. Çalışmamız lazım bu da sizin söylediğinizle anladığım kadarıyla fakir insanlar hayvan beslemesin. Arkadaş 16:00 da gelip hayvanını minimum 1 saat dışarıda gezdirse hayvan için yeterli olacaktır. Kalan saatlerde zaten hayvanla evde olacak. Bence saat konusunu çok abartıyorsunuz.

kmurat

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,740
İyi de hepimiz insanız bütün gün evde oturup köpekle zaman geçiremeyiz. Çalışmamız lazım bu da sizin söylediğinizle anladığım kadarıyla fakir insanlar hayvan beslemesin. Arkadaş 16:00 da gelip hayvanını minimum 1 saat dışarıda gezdirse hayvan için yeterli olacaktır. Kalan saatlerde zaten hayvanla evde olacak. Bence saat konusunu çok abartıyorsunuz.
Köpek bakacak durunda değilsen, hayvana işkence etmek zorunda değilsin. Köpek bakımı uygun alan ister. Buna çoğu kişi sahip olmadığı için sokaklarımız köpek kaynıyor. Sözde hepsinin sahibi var. Varsa bahçeli bir evin, köpek de beslersin, kedi da. Varsa bir Mera'n inek te beslersin.

oALFAo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Köpeğin yeri sokaktır doğadır arkadaş.Evde kedi köpeğe bakılmaz. Hayvanların tabiatlarını bozmayın. Ve eminim bir süre sonra sıkılacak barınağa bırakacaksın. Yapma. Evde yalnızsan muhabbet kuşu sahiplen yada japon balığı.

petokulu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
sana tavsiyem hocam köpek almadan önce burayı okuman olacaktır.