Köpeğimi başkasına sahiplendirdim, doğru mu yaptım?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar merhaba 4 ay önce sokakta bi canı iş yerine alıp beslmeye başlamıştım bu aralar 6 aylık oldu aldıgım da 2 aylıktı.Sokak köpeğiydi birbirimize bağlandık ama yaz bitip okul sezonu açılınca işler karıştı okula gitmiyorum açıktan üüniversite okuyorum ama hergün işyerin de olmuyorum ben olmayınca babam veriyor yemeğini aç kalmıyor ama seven okşayan veya salıp gezmesini sağlayan birisi olmuyor.Ben de sahiplendirdim bir başkasına, sahiplendirdiğim kişi özel ırk köpek üreticisi pitbull falan üretip satıyor çalıştığı yere bekçi köpeği lazımmış bende köpeklerden anladığı için ona verdim.Doğru mu yaptım yanlış mı bilmiyorum, içimde tuhaf garip bi his var rahat edemiyorum.
Bu arada yazmayı unutmuşum işciler de iş yerinin içinde köpekten rahatsız oluyordu, kokusundan vs.

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
dostum ben veremezdim bu kadar diyim..

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Sefil olacağına bakacak birinin yanında olması isabet olmuş. İyi bakıldığı sürece sorun yok.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Köpek, psikolojik olarak zorlanacaktır. İyi bakacaklarını biliyorsan problem olmaz.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
İyi bakacaklarına eminim kendileri özel ırk köpek üreticisi çiftlikleri falan var ama sorun şu ki ilk gün de köpeğim artık nasıl bana alıştıysa zincirini zorlayıp kaçmış, şimdi onu aramaktan döndüm ortalık da yok. Yarın bir daha bakıcam :(