Konuda belirtilen PS3 konsolların hangisi alınmalı?

Bu konuyu okuyanlar

Sydron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, 2-3 gündür 2. el PS3 arıyorum.

Letgo'dan almayı düşünmüyorum çünkü insanlara güvenemiyorum ve deneme fırsatı pandemi sürecinde kolay kolay bulamam.
N11, HepsiBurada vb. tarzı sitelerden almayı düşünüyorum, ürün yorumları olumlu olsa da güvenemiyorum ve teşhir ürünlerini verebilirler.
İlimdeki kafelere ve bilgisayarcılara da güvenemiyorum, bulunduğum il küçük zaten.

Param var ama ilk başta konsol olarak PS3'ü alacağım, PS4 veya Xbox 360 vb. değil.

Sahibinden'in GET sistemine güvenerek bir alışveriş yapacağım, ince eleyip sık dokuyarak iki linke kadar düşürdüm.
İstediğim şey iki oyun kolu ve oynayabildiğim kadar oyun.

Siz olsaydınız hangi linki seçerdiniz?

1) 1000 liraya PS3 320 GB Slim, 2 kol: PS3 320 GB KIRIK 49 GÜNCEL FUL OYUN 2 KOL KUTULU - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 867994142
2) 1199 liraya PS3 500 GB Super Slim, 2 kol: 74 OYUN SUPER SLIM 500GB /2 SONY KOL+FİFA 2019+GTA5 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 716736443

Satıcıların profilleri de güvenilir, bu 2 linkten birini tercih etmeyi düşünüyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

emirhanbukte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sana önerim 1.linkteki PS3'ü alman olur, hem kırık dışarıdan oyun yükleyip cd almana gerek kalmaz hem de temiz görünüyor.

Sydron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sana önerim 1.linkteki PS3'ü alman olur, hem kırık dışarıdan oyun yükleyip cd almana gerek kalmaz hem de temiz görünüyor.

Cevabınız için çok ama çok teşekkür ederim peki neden 2. link değil? Onu da belirtirseniz içim daha rahat olacak.

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Arkadaş 1.yi tavsiye etmiş çünkü o cihaza yazılım atılmış ücretsiz olarak oyun kurabiliyorsun ama online mod da takılamassın tercih senin.

Sydron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş 1.yi tavsiye etmiş çünkü o cihaza yazılım atılmış ücretsiz olarak oyun kurabiliyorsun ama online mod da takılamassın tercih senin.

1. satıcıya ben şöyle soru yöneltmiştim: ''Merhaba, FIFA 2019 ve vb. oyunlarda online oynamaya imkan tanıyor mu cihaz?''

Gelen cevap: ''Merhaba evet oynanir, kırik versiyon''

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
1. satıcıya ben şöyle soru yöneltmiştim: ''Merhaba, FIFA 2019 ve vb. oyunlarda online oynamaya imkan tanıyor mu cihaz?''

Gelen cevap: ''Merhaba evet oynanir, kırik versiyon''
pardon şimdi araştırdım oynamak mümkünmüş evet, bir arkadaş ps cafe işletiyordu orda kırık cihazlar pes online gta 5 online girmiyordu aklımda öyle kalmış.

emirhanbukte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kırık Versiyon İse 1. Daha Makul Bir Fiyat İle Satın Alabilirsin Ama Benim Fikrim Hala 2. Seçenek N edeni İse İçinde Daha Çok Oyun Barındırıyor Ve Estetik Yapısından Daha İyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

Sydron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pardon şimdi araştırdım oynamak mümkünmüş evet, bir arkadaş ps cafe işletiyordu orda kırık cihazlar pes online gta 5 online girmiyordu aklımda öyle kalmış.
Kararınız bu durumda ne peki :)
Kırık Versiyon İse 1. Daha Makul Bir Fiyat İle Satın Alabilirsin Ama Benim Fikrim Hala 2. Seçenek N edeni İse İçinde Daha Çok Oyun Barındırıyor Ve Estetik Yapısından Daha İyi.

SuperSlim olması düşündürüyor. Slim kasalar daha çok tercih ediliyormuş çünkü. SuperSlim'de CD yeri sıkıntılıymış ama o da benim için problem değil. İki satıcıya da kolların durumunu sordum. Oyunun çok olması göz boyama aslında.

emirhanbukte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kararınız bu durumda ne peki :)

SuperSlim olması düşündürüyor. Slim kasalar daha çok tercih ediliyormuş çünkü. SuperSlim'de CD yeri sıkıntılıymış ama o da benim için problem değil. İki satıcıya da kolların durumunu sordum. Oyunun çok olması göz boyama aslında.
Şey Playstation'a Daha Çok Kırık Olduğu İçin Multiman Kurup Onla Oynayabilirsin Cd'ye Pek Gerek Kalmaz .

emirhanbukte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2. kasanın 500 GB olması daha avantajlı evet, diğer yorumları bekleyelim bakalım.
Benden Sana Öneriler Bu Kadar İyi Geceler (Seçtiğinde Ve Aldığında Bu Konu İçinde Alıntı Yaparak Haberdar Eder Misin Tam Olarak Estetiğini Görmek İstiyorumda)

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
N11 gitti gidiyor onlara güveniyor musun peki onlarda sıfır değil teşhir ürünleri sıfırı yok bunların sıfır diyorlar ama sıfır değil benim eniştem oğluna n11 den almış yanında oyun cd si nede kutusu sarmışlar laylon poşete göndermişler benim haberim yoktu yani aldıklarından bir gün hdd yi çıkarıp pc takayım dedim hdd sürgüsü yok içine de kağıt parçası koymuşlar cihaz 500 gb kolları da kutusunda değildi