Konu Fenerbahçe

Bu konuyu okuyanlar

_arda_atilla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Konuyu saçmalamadan devam ettirelim lütfen...
Fenerbahçe'nin oyunu size göre nasıl?
Fenerbahçe bu oyunla şampiyon olabilir mi?
Transfer gerekli midir?
Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim:)

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Mesut Özil geldiğine göre 4.yıldız da yolda. Transferin en iyisi geldi daha gerek yok bence.

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419
Gsliyim ama Şampiyon BJK olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesut Özil geldiğine göre 4.yıldız da yolda. Transferin en iyisi geldi daha gerek yok bence.
Özil geldi diye 4 yıldızda gelmedi Galatasaray'da falcao çok iyi diye gelmişti çok kötü şuan falcao mesutta falcao gibi olabilir

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Eh işte,,, geçen sezondan iyi en azından. Mesutta geldi. Takım mesutla iyi oynayabilirse ve Galatasaray uçmazsa şampiyonluk bizde. Beşiktaş'ı da geçeriz ama Galatasaray sıkıntı. En azından ben böyle düşünüyorum. :)

Reaksiyon puanı
8,008
Bugünkü oyun müthişti. Szalai , Pelkas , Gustavo , Serdar vs. vs.

Say say bitmez herkes formundaydı. Bu oyunu sürdürürsek , üstüne Mesut ve Osayi eklenirse bu sene şampiyon olacağımıza inanıyorum.
Özil geldi diye 4 yıldızda gelmedi Galatasaray'da falcao çok iyi diye gelmişti çok kötü şuan falcao mesutta falcao gibi olabilir
Falcao ile Özil'in alakası yok. Falcao Kronik sakattı bunu bile bile aldı yönetim. Hatta GS Başkanı taraftar baskısından dolayı aldık dedi. Özil ise kariyerinde çok az sakatlandı ve oynadığı neredeyse her maçta direkt katkı vermese dahi kilit paslarıyla takımı çok öne çıkartıyor. Fenerbahçe'nin en büyük eksiklerinden biriydi bu ve doldu.

Pelkas da çok yetenekli fakat Mesutun oyun görüşü Pelkası sol kanata itecek gibi ve ataklara çok daha rahat çıkan bir Fenerbahçe izleyeceğimizi düşünüyorum. Şampiyonluk yarışı da Fenerbahçe-Beşiktaş arasında geçer. Hakemler Galatasaray'ı üstte tutmaya çalışsa da maalesef daha liderliğe uzak.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Fenerbahçeli olmadığım için rahatım.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
allahtan bi mesutu aldık ya hergün binlerce snap atıyolar neyse mesutun geldiğne mutlu oldum eğer cıvıtmazsa ki sonradan bozacağnı düşünmüyorum allahın izni ile 4.yıldızı alacağız
şu mesut olalım olayı çok komik değil mi ya

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
allahtan bi mesutu aldık ya hergün binlerce snap atıyolar neyse mesutun geldiğne mutlu oldum eğer cıvıtmazsa ki sonradan bozacağnı düşünmüyorum allahın izni ile 4.yıldızı alacağız
şu mesut olalım olayı çok komik değil mi ya
Adam utançtan ağlıyor resmen ?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Konuyu saçmalamadan devam ettirelim lütfen...
Fenerbahçe'nin oyunu size göre nasıl?
Fenerbahçe bu oyunla şampiyon olabilir mi?
Transfer gerekli midir?
Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim:)
Fb nin kadrosu iyi.Oyun olarak kötü olduğunu düşünmüyorum.Şampiyonluk yarışı Fb ile Bjk arasında geçer diye düşünüyorum.Gs da en büyük sorun Fatih terim.Fatih terim bu kafa yapısını değiştirmediği sürece Gs dan bir şey olmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçen 3 sezon içimizden geçtiler resmen.
Hocam ben Gs lıyım.Fatih Terim'in ahı gitmiş vahı kalmış.Fatih terim heyecanını kaybetmiş, mantıklı kararlar alamayan,forma adaletini sağlayamayan sıradan bir teknik direktör.Gs bugün C.Ronaldo yada Messiyi alsa yine bir şey yapamaz.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Fb nin kadrosu iyi.Oyun olarak kötü olduğunu düşünmüyorum.Şampiyonluk yarışı Fb ile Bjk arasında geçer diye düşünüyorum.Gs da en büyük sorun Fatih terim.Fatih terim bu kafa yapısını değiştirmediği sürece Gs dan bir şey olmaz
nedense bende beşiktaşdan bişey olmaz galatasaray ile fenerbahçe arasında geceğni düşünüyorum
inşallah bu yorumu bjkolik görmez (!)

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Valencia neyse de Thiam? Hatta ataklarda Pelkas kanata bindirme yapıyor.
Fb nin yeni aldığı kanat oyuncusu çok fena.Birebirde rahat adam geçiyor,hızıda iyi Eğer Erol hoca ona savunmada yaptırırsa Fb kanatlardan rakipleri baya sıkıntıya sokar.

_arda_atilla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Yorumlar için teşekkürler mesuttan sonra iyi olan kadromuz daha da iyi oldu :)

Reaksiyon puanı
8,008
Valencia neyse de Thiam mı? Takımın el freni Valencia. Thiam'ı kaleye yakın oynattığın zaman Samatta'dan bile daha iyi bitirici o adam.
Valencia tamam takımı canlandırıyor fakat bitiricilik 0. Kaç tane top harcadı bügüne kadar. Valencia yerine Osayi oynarsa çok daha etkili olur takım.

_arda_atilla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Valencia tamam takımı canlandırıyor fakat bitiricilik 0. Kaç tane top harcadı bügüne kadar. Valencia yerine Osayi oynarsa çok daha etkili olur takım.
osayi nasıl çıkacak bakalım alışkanlık oldu her yerde iyi olup Fenerbahçeye gelince oynamayan oyuncu

Reaksiyon puanı
8,008
osayi nasıl çıkacak bakalım alışkanlık oldu her yerde iyi olup Fenerbahçeye gelince oynamayan oyuncu
Kötü çıkarsa Thiam oynar sıkıntı yok bu sene kadro çok geniş. Kötü oynayan kulübede oluyor. Önceden mecburen iyi de olsa kötü de olsa ilk 11 oynatıyorduk.