Kolumu açamıyorum!

Bu konuyu okuyanlar

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Merhaba forumdaşlarım. Dün sabah kalktığımda kolumu açamadım. Sıcak bir duş aldım ve duş sırasında kolum açıldı. 180 derece tutamıyorum kolumu dirseğim ve yukarısı acıyor veya ağrıyor tam çözemiyorum. Ailem birkaç güne geçer dediler ama ne yapmalıyım? Duştan 5 dakika sonra felan eski halini alıyor zaten. Kas gevşetici felan olmadan 2-3 güne geçer mi?

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bir spor dalı ile uğraşıyor musun ? Yada spor yapıyor musun ?

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Merhaba forumdaşlarım. Dün sabah kalktığımda kolumu açamadım. Sıcak bir duş aldım ve duş sırasında kolum açıldı. 180 derece tutamıyorum kolumu dirseğim ve yukarısı acıyor veya ağrıyor tam çözemiyorum. Ailem birkaç güne geçer dediler ama ne yapmalıyım? Duştan 5 dakika sonra felan eski halini alıyor zaten. Kas gevşetici felan olmadan 2-3 güne geçer mi?

İvedi bir şekilde doktora görünmez gerektiğini düşünüyorum.

Öncelik Ortopedi ardından FTR (fizik tedavi rehabilitasyon) bölümlerinden sağlıklı bilgi ve iyileşmeniz yönünde doktor tavsiyeleri alınız.

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Önerileriniz için teşekkürler. Yüzme ile uğraşıyorum ve 1 aydır yüzmemem nedeniyle tabiri caizse hamlamışım :D 2 günde geçti. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa önerimyaptıkları işi geçene kadar yapmamaları ve kollarını açma antrenmanları yapmaları.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Önerileriniz için teşekkürler. Yüzme ile uğraşıyorum ve 1 aydır yüzmemem nedeniyle tabiri caizse hamlamışım :D 2 günde geçti. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa önerimyaptıkları işi geçene kadar yapmamaları ve kollarını açma antrenmanları yapmaları.

Uzun zaman önce yaşadığınız durumu aşırı yüzdüğüm bir gün bende yaşamıştım 2 güne anca geçmişti bende de.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Yoğurt yemek ve protein almak ağrıları ciddi ölçüde azaltır :) Ben her sabah 3 yumurta kırıp omlet yapıyor yiyorum misal. O 1 günün proteinine bedeldir. En azından 2 tane yumurtayı her sabah çırp :)

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Yoğurt yemek ve protein almak ağrıları ciddi ölçüde azaltır :) Ben her sabah 3 yumurta kırıp omlet yapıyor yiyorum misal. O 1 günün proteinine bedeldir. En azından 2 tane yumurtayı her sabah çırp :)
Sabah olsada bir melemen yapsak beee :)

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Sabah olsada bir melemen yapsak beee :)

Sabah'ın kaynağı nerde :D

Hernerdeyse ordan bir tutam kopar bulunduğun yere yay hemen sabah olsun :D

Anladın sen onu ;)

İLERİ ALALIM SAATİ 0:39-0:45

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Ben yıllardır yapıyorum :) Her sabah değil tabi, haftada 1 sabah da gevrek yerim :D
Afiyet olsun diyelim :) Ayrıca yumurtanın beyazı ile sarısının tam karışmasını istiyorum omlette yumurtanın beyazını sevmem nasıl yapıyorsun?

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Valla ben çatalla bir dakika falan çırpıyorum bir sırrı yok bunun :D İçine baharatını, her şeyini atıyor, sevdiğim kıvamda döküyorum tavaya :D