Kolonya İncelemesi (Eyüp sabri tuncer, tariş ve ünsal)

Bu konuyu okuyanlar

Mishimacop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
kolonya corona virüslerini öldürüyor açıklamasından sonra .
dontknow.gif
memlekette kolonya kalmadı. Dün sokağa çıktım kolonya almak için fakat traş kolonyasından başka kolonya bulamadım. Wuhan'da çıkan Koronavirüs hastalığı COVID-19 hastalığı yüzünden en çok bulunan şey bir çok mağazada kalmamış. Migros, a101, bim'de bulamadım. Bir kaç bakkalda var onlarda fiyatları uçurmuşlar. Aslında kolonya içerisindeki etil alkol bu virüslere zarar veren asıl şey. Sonucunda ne oldu?
Yerel bir markette raflar kolonya doluydu . 60Tl ye kaç kolonya ediyorsa aldım. 70 derece ve üzerinde olan kolonyalar işe yarıyor. Tabii ki içmeyeceksiniz. Çin korona virüsüne karşı koruması elleri ve göz ile ağıza temas etmeyecek şekilde yüze sürmek ile oluyor. Abartmayın, içmeyin yoksa kör olursunuz.
Alabildiğim markalara ait inceleme videosu çektim. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
dontknow.gif
memlekette kolonya kalmadı. Dün sokağa çıktım kolonya almak için fakat traş kolonyasından başka kolonya bulamadım. Wuhan'da çıkan Koronavirüs hastalığı COVID-19 hastalığı yüzünden en çok bulunan şey bir çok mağazada kalmamış. Migros, a101, bim'de bulamadım. Bir kaç bakkalda var onlarda fiyatları uçurmuşlar. Aslında kolonya içerisindeki etil alkol bu virüslere zarar veren asıl şey. Sonucunda ne oldu?
Yerel bir markette raflar kolonya doluydu . 60Tl ye kaç kolonya ediyorsa aldım. 70 derece ve üzerinde olan kolonyalar işe yarıyor. Tabii ki içmeyeceksiniz. Çin korona virüsüne karşı koruması elleri ve göz ile ağıza temas etmeyecek şekilde yüze sürmek ile oluyor. Abartmayın, içmeyin yoksa kör olursunuz.
Alabildiğim markalara ait inceleme videosu çektim. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.
ülkecek bunuda gördüysek dahada başkada hiçbirşeye şaşırmam

ysnplt

Asistan
Reaksiyon puanı
62
dontknow.gif
hahhahah Çok iyi ya valla şaka gibi

lutfuhoca

Asistan
Reaksiyon puanı
45
boğaziçi kolonyası meşhurdur hocam onu unutmuşsunuz

Mishimacop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
unutma yok hocam. Bulsam alacağım. Neler başıma geldi neler. Market 12 tl olan kolonyayı 25 tl ye satmaya çalıştı. Almayınca dönüşte bulamazsın diye tehdit etti. Almadım tabii ama bulmak çok zor oldu.
lutfuhoca
saphary

Kayra_12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende eyüp sabri var çok memnuum eyüp sabriden şaşmayın alkol oranı diğerlerine göre daha fazla o yüzden daha iyi dezenfekte ediyor

Mishimacop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Ayrıca eyüp sabri açıklama yaptı. Kolonyalarımızın üzerine 1 senedir derecesini yazmıyoruz. Bu konuda bir yasal zorunluluk olmadığı için yazmayı bıraktık ancak üretilen kolonyalarımız her zaman 80 derecedir.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Tarım kökenli saf etil alkol alın en iyisi :p