Kodlamadan anlayan var mı

Bu konuyu okuyanlar

oquzhan001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
kodlamadan, uygulama yapmaktan çok iyi anlayan birine ihtiyacım var. Samsunda yaşıyorum fikir benden yapması ondan beraber riske giricez ama ne kazanırsak yarı yarıya

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Websitesi mi yoksa masaüstü/mobil uygulama mı?

oquzhan001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Ozelden iletisime gecin, sistemde olacaklari soyleyin. Ilerleyen zamanlarda ya da isteginize bagli mobil platforma da gecirebiliriz.

oquzhan001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ozelden iletisime gecin, sistemde olacaklari soyleyin. Ilerleyen zamanlarda ya da isteginize bagli mobil platforma da gecirebiliriz.
şimdi beni de anlayacağınızı düşünüyorum öyle hemen birine anlatmak istemiyorum çünkü anlattıktan sonra bana dönmezse ve iletişimi koparıp kendi tek başına yapmak isterse buna karşı bir şey yapamam o yüzden gerçekte buluşulup görüşülürse daha iyi olabileceğini düşünüyorum

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
şimdi beni de anlayacağınızı düşünüyorum öyle hemen birine anlatmak istemiyorum çünkü anlattıktan sonra bana dönmezse ve iletişimi koparıp kendi tek başına yapmak isterse buna karşı bir şey yapamam o yüzden gerçekte buluşulup görüşülürse daha iyi olabileceğini düşünüyorum

Çiftlik tarzi bir platform mu? Ne riski bu acaba. Bu arada Samsun'da yasamiyorum.

oquzhan001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Çiftlik tarzi bir platform mu? Ne riski bu acaba. Bu arada Samsun'da yasamiyorum.
Çiftlik tarzını anlayamadım. Farklı şehirlerde zor olur Samsunda iyi anlayan biri varsa benim için daha iyi olacaktir. Teşekkür ederim ilginiz icin