Kodak EasyShare Z8612 Is 229 TL Alınır Mı?

LogSgLe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar normal de Türkiye de 400 TL den başlıyor fiyatları bu fotoğraf makinesinin fiyatları, gittigidiyor Amerikada ki Fabrikasın dan getirtiyormuş.Ama makineler stok fazlası, geri iade,değişim için yollanan tamir edilmiş ambalajın da felan diyor.1 yıl da garantisi varmış Türkçe menü mevcutmuş alsam mı ne dersiniz 229 TL ye 5 TL de indirim çekim var :) ?

KODAK EASYSHARE Z8612 Dijital Fotoğraf Makinesi, #19418487 Gittigidiyor.com

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Konu donanım tavsiyesi bölümüne taşınmıştır.

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
exotigbargain satıyor al arkadaş aldı 2 tane biri benim biri kendi adına fedexle türkiyeye türkiyede de mng kargoyla geliyor bir sorun çıkmaz çıkarsa zaten istanbulda da bir adamları var.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
sakın kodak alma. ablam başka bi modelini aldı 10.1 MP ama berbat çekiyor. gün ışığında güzel ama biraz güneş düştü mü hemen grid atıyor. foto mak. alacaksan nikon ve canon dan şaşma. biraz daha para verip iyi bişe al.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Dün aksam bende baya inceledim ama pek içime sinmedi

thealican

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
fiyat banada cazip geldi.

Acaba kullanan ve memnun olan var mı?

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
param olsaydı direk alcaktım ama :( off

sinanb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha net bilgi sahibi olan var mı arkadaşlar ? bende ciddi ciddi almayı düşünüyorum. özellikleri baya iyi görünüyor..

LogSgLe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aylar önce ben de bu makine ve canon a590 is arasında kalmıştım ikiside 400 450 civarıydı fiyatları.İncelemem sonucunda canon daha iyi onu anladım.Ancak bu fiyata kesinlikle bunu alırdım ama şimdi para lazım ünv gitcez :S alamıyorum.Makine güzel mercek çok kaliteli ( Kodak İçin Diyorum ) Jarzlı pil ve harz aleti almak lazım bu makineye.Tek sorun kötü makine çıkması orda da yorumlara baktım bir kaç kötü yorum var binlerce yorum da ne biliym işte ne desem bilmiyorum :) alın mı almayaın mı.
Size bir video link veriyim Julien anlatıyo güzel dobra ...

Kodak Easyshare Z8612 IS / Teknosohbet : Televidyon.com
http://televidyon.com/p/315/kodak-easyshare-z8612-is