Kod Teknoloji Web Tasarım, Yazılım Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

kodteknoloji

Öğrenci
Katılım
15 Mart 2019
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
28
2009 yılından bu yana sektörün içerisindeyiz, Kod Teknoloji markasını açarak edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübeleri ekip arkadaşlarımızla birlikte 2015 yılında resmileştirerek Kod Teknoloji markasını oluşturduk. Başladığımız yıllardan bu yana yüzlerce web sitesi projesinde müşterilerimizle çalışma fırsatı bulduk. 2016 yılında web tabanlı yazılım alanında yoğunlaşarak sektörel birçok masaüstü programı online ve bulut tabanlı olarak yazdık ve müşterilerimize sunduk.


Yapmış olduğumuz işlerimizde farklı olabilecek tasarımlar veya göz boyayıcı proje sunumlarından daha çok müşterimizin isteğini ön planda tutuyoruz. İstek ve ihtiyaç'a yönelik çözüm üretmek asıl prensiplerimiz arasında geliyor.

Kullandığımız tüm kodlama tarzları, kullanılan diller, sunucularımız son teknolojiyi takip ederek en modern şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana herşey para değildir sözü bizim için oldukça önemlidir. Günümüz çağında gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte web siteleri gün geçtikçe farklılaşıyor. Daha öncesinde yapmış olduğumuz tasarım artık eskidiğini fark ettiğimiz zaman müşterimize küçük bir memnuniyet çerçevesinde ücretsiz revizyon çalışmaları yapıyoruz ve bu bizi mutlu ediyor.

Tüm tasarım ve yazılımlarımız mobil uyumlu, kolay yönetilebilir, işlevsel ve google seo uyumlu olarak tasarlıyoruz. Bu standartlara uygun olmayan hiçbir ürün satışı yapılmamaktadır.

Kod Teknoloji işleyiş teması ve çalışma türü bakımından sadece merkez ofisi satış ekipleri dahilinde değil, Türkiye geneli satış ekipleri, bayiler, çözüm ortakları sayesinde müşterilerimize hem destek hem hizmet sunuyoruz. Burada önemli noktalardan birisi şudur ki bayi, satış ekibimiz veya çözüm ortaklarımız tarafından destek verilse bile müşterilerimiz nereden almış olursa olsun merkez ofisinden destek alma imkanına sahiptir. Tüm bu kanallardan verilen siparişler Ankara'da bulunan merkez yazılım ekibi tarafından tasarlanıp, kodlanır ve gerekli ildeki iş ortağımıza gönderilir. Ankara da bulunan yazılım merkez ofisimiz hariç hiçbir yerde üretimi uygun bulmuyoruz ve yapmıyoruz.Web Adresimiz www.kodteknoloji.com

Referanslarımızı, hizmetlerimizi veya tüm detayları sitemizden görüntüleyebilirsiniz.

Kod Teknoloji Ailesine sizleri de bekliyoruz.
 
Üst