Knight online

Bu konuyu okuyanlar

Cancan1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar bu lanet olası oyunu bırakmak için zamanında bilgisayarı satıp öyle bırakabilmiştim ama şuan karantina günlerinde gerçekten yapicak birşey bulamıyorum tekrar başlıyacağım ama uzun süredir pc kullanmıyorum ve piyasayada hakim değilim teknolojiye ayak uydurmak imkansız tek knight oynamak icin kullanicam ve ben aşırı bi performans beklemiyorum ve bütçemde fazlasıyla kısıtlı 900 1200 arası marka önerisi değilse ben 1000 tl ye hangi özelliklerde bilgisayar almam gerekli ?
ÖRNEK
İ3
2GB Ram
250 Sabit disk
1Gb Ekran kartı
BU Tarzda bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Knight online'ın AMD sistemde sıkıntıları olduğu için mecburi intel+nvıdıa almalısın ve bu bütçede de zaten sadece öyle alabilirsin neyse 2. el İ5 2400+h61 anakart ve ddr3 ram + GT 1030 filan bakın.

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
arkadaşlar bu lanet olası oyunu bırakmak için zamanında bilgisayarı satıp öyle bırakabilmiştim ama şuan karantina günlerinde gerçekten yapicak birşey bulamıyorum tekrar başlıyacağım ama uzun süredir pc kullanmıyorum ve piyasayada hakim değilim teknolojiye ayak uydurmak imkansız tek knight oynamak icin kullanicam ve ben aşırı bi performans beklemiyorum ve bütçemde fazlasıyla kısıtlı 900 1200 arası marka önerisi değilse ben 1000 tl ye hangi özelliklerde bilgisayar almam gerekli ?
ÖRNEK
İ3
2GB Ram
250 Sabit disk
1Gb Ekran kartı
Ayy amcamda tekrar başladı şu oyuna
Mesaj otomatik birleştirildi:

ÖRNEK
İ3
2GB Ram
250 Sabit disk
1Gb Ekran kartı
Knıght online yı her türlü pc açar zaten :)
Aynen ya

Cancan1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Knıght online yı her türlü pc açar zaten :)

Reis acarda hepten bi ileri bi geri yapmasın oyunda onun derdirdeyim alırım açmazsa sana satarım pc yi ? var mı öğrenebilcegin 1000 tl ye şu özellikte bilgisayar paranın hakkını verir yada 1000 tl ye olması gereken özellik ne onu çözemiyorum ben ?

Cancan1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Knight online'ın AMD sistemde sıkıntıları olduğu için mecburi intel+nvıdıa almalısın ve bu bütçede de zaten sadece öyle alabilirsin neyse 2. el İ5 2400+h61 anakart ve ddr3 ram + GT 1030 filan bakın.

Hee bana böyle bi yorum lazımdı valla çok sağol reis

i5 2400+H61+GTX 760 .:cool: ve 4+4 RAM.

Simdi Oldu başkan en azından aradigim şeyi biliyorum şuan ?

saphary

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Selam, bütçe 1000 TL ise mecburen ikinci el sistemlere yönelmemiz lazım.
Kendin toplamak istersen dediğim parçaları temiz, sıkıntısız temin etmeye çalış.
Intel Xeon X3440 80 TL
RX 460 veya GTX 750 Ti 350 TL
Asus, Gigabyte H55 250 TL
8 GB Ram 80 TL
FSP, High Power, Asus olmak kaydıyla 400W bir PSU 50 TL
Temiz bir kasa mümkünse egzoz fan bulunsun 20 TL
Gigabyte, WD Green, Kingston, Crucial 120 GB SSD 100 TL
CPU'yu 3.2 Ghz civarına taşıyabilicek yine ikinci el bir CPU soğutucu 100 TL
Tabii Overlock, Anakarta Xeon Bios falan atman gerekir.

Fakat sadece Knight Online oynayacaksan yine Xeon olmak kaydıyla LGA 775 CPU, GPU alıp, GPU'yu HD 7850 gibi bir şeye düşürüp, sıfır SSD'den ziyade ikinci el HDD alıp gerçekten ucuza bir sistem toplayabilirsin.

Knight Online nasıl bir optimizasyona sahip bilmiyorum fakat Q6600, R7 240 ikilisi bile kaldırır gibi.

Eğer biraz ölücülük yapıp, indirim kovalarsan belki RX 570 bulunan bir sistem dizersin.

Cancan1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selam, bütçe 1000 TL ise mecburen ikinci el sistemlere yönelmemiz lazım.
Kendin toplamak istersen dediğim parçaları temiz, sıkıntısız temin etmeye çalış.
Intel Xeon X3440 80 TL
RX 460 veya GTX 750 Ti 350 TL
Asus, Gigabyte H55 250 TL
8 GB Ram 80 TL
FSP, High Power, Asus olmak kaydıyla 400W bir PSU 50 TL
Temiz bir kasa mümkünse egzoz fan bulunsun 20 TL
Gigabyte, WD Green, Kingston, Crucial 120 GB SSD 170 TL

Fakat sadece Knight Online oynayacaksan yine Xeon olmak kaydıyla LGA 775 CPU, GPU alıp, GPU'yu HD 7850 gibi bir şeye düşürüp, sıfır SSD'den ziyade ikinci el HDD alıp gerçekten ucuza bir sistem toplayabilirsin.

Knight Online nasıl bir optimizasyona sahip bilmiyorum fakat Q6600, R7 240 ikilisi bile kaldırır gibi.

Eğer biraz ölücülük yapıp, indirim kovalarsan belki RX 570 bulunan bir sistem dizersin.

Reis sen naptın yaa ben şimdi bunu ekran görüntüsü alıp sağ solu dolaşıp dururum çok iyi oldu bu ama becerebilirmiyim toplama konusunda pek emin değilim bana net 1000 1200 tl ye şu şu şu şu özelliklerde pc al desen daha iyi olurdu kendi bilgisayarını kendim cok daha kulağa hoş geliyor ama bakalım beceremezsek hazır ikinci el bakıcaz inşallah alırsak üflenmeyiz 1000 tl ye ortalama ne özellikte pc olur çözemiyorum ama çok sağol cidden okadar yazmışın bilgi vermişin

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
O fiyata rx kartlar mining çıkması olur genelde.

saphary

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Reis sen naptın yaa ben şimdi bunu ekran görüntüsü alıp sağ solu dolaşıp dururum çok iyi oldu bu ama becerebilirmiyim toplama konusunda pek emin değilim bana net 1000 1200 tl ye şu şu şu şu özelliklerde pc al desen daha iyi olurdu kendi bilgisayarını kendim cok daha kulağa hoş geliyor ama bakalım beceremezsek hazır ikinci el bakıcaz inşallah alırsak üflenmeyiz 1000 tl ye ortalama ne özellikte pc olur çözemiyorum ama çok sağol cidden okadar yazmışın bilgi vermişin
Hocam toplamakta kararsızsan kesene uygun sistemleri bul ve konu aç. Biz sana iyi ve kötü yanlarını söyleriz. Tabii toplayabilirim dersen dediğim Xeon sistem fena değildir.

Cancan1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Vectors ve saphary başkan bu cihaz 1000 tl o dediğiniz özelliklerle aynı değil belki ama alınır mı 1000 tl yi hakediyor mu

Yada bu cihaz 1500 tl yi hakediyor mu 1500 tl ye kadar çıkardım limiti 1000 tl alcan turşu birşey sınır olcam sonra

saphary

Asistan
Reaksiyon puanı
83

Vectors ve saphary başkan bu cihaz 1000 tl o dediğiniz özelliklerle aynı değil belki ama alınır mı 1000 tl yi hakediyor mu
Valla babuş HD Graphic var o laptopta. Sisteme, GPU'ya Ram falan giderse zaten Ramsız bir sistem kalıyor. Knight Online denilen oyunu belki açar ama o sistemi alarak paranıza yazık edersiniz. Tavsiyem Letgo gibi ikinci el satım siteletine derinlemesine bir bak ve buraya beğendiğin sistemleri at. Tavsiyem minimum R7 240 bulunan masaüstü sistemlere bakman yönünde.

Cancan1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Reis bi
Valla babuş HD Graphic var o laptopta. Sisteme, GPU'ya Ram falan giderse zaten Ramsız bir sistem kalıyor. Knight Online denilen oyunu belki açar ama o sistemi alarak paranıza yazık edersiniz. Tavsiyem Letgo gibi ikinci el satım siteletine derinlemesine bir bak ve buraya beğendiğin sistemleri at. Tavsiyem minimum R7 240 bulunan masaüstü sistemlere bakman yönünde.
Reis asus attım bi tane onada bi fikir söyle cok rahatsız ettim seni zaten asus nasıl 1500 hakediyor mu

Cancan1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Reis senden son birşey istesem cok uğraştirdim ama müsait olduğun bi zamanda 3 gün 5 gün farketmez beklerim sahibinde 1200 1500 tl arası pc ler var balıkesir ilinde buraya bi link atarak şunu al kardeşim de bana ben onu alicam senin bilgine inancım tam senin ağızından cikicak sozle alicam o bilgisayarı ben kendi kendine almicam bilincsiz

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Knight online mı? Vay be. 2005 yılları geldi aklıma hala da oynanıyor oyun. Knight online hayat offline aman dikkat et kitap falan oku netflixe sar geçici bu günler sonra Knight kalıcı kalır :D

saphary

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Reis senden son birşey istesem cok uğraştirdim ama müsait olduğun bi zamanda 3 gün 5 gün farketmez beklerim sahibinde 1200 1500 tl arası pc ler var balıkesir ilinde buraya bi link atarak şunu al kardeşim de bana ben onu alicam senin bilgine inancım tam senin ağızından cikicak sozle alicam o bilgisayarı ben kendi kendine almicam bilincsiz
Tamam hocam beynime not ettim. Yarın bakacağım şu an cidden uykum geldi.

Cancan1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hahaha bizde ozamandan kaldık reis 2005 başladık 2013te bıraktık 7 sene sonra tekrar içim ürperdi videoları izlerken sonra virüste bana oldu zaten hayat ofline şuan virüsten pekte bi etki yapmaz yani ??

Tamam hocam beynime not ettim. Yarın bakacağım şu an cidden uykum geldi.
Cok Sağol başkan cidden bilinçsiz iş yapmak istemiyorum yardıma ihtiyacım var yardımcı olursan çok sevinirim her zaman konuya hakim o konuya hakim kişilerden bilgi almak her zaman iyidir

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Oyun tamamen pay to win. Rise online bekle bence.

Cancan1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Tutar mı yerini sence ? Ben pek sanmıyorum o hazzı vermesi için bire bir kopyasını yapması lazım değil mi o zamanda pvpden farkı olmaz naytı bitirmek icin neler çıkardılar metin2 silkroad aynı klasmana gelemedi hiç biri ama senin dediğinden herkez çok umutlu içeriğine bakmadım kulaktan duyma öğrendim oyunu gerçi

saphary

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Hocam Letgo uygulamasında sistem bulamadım. 300 TL'lik sistemi 1100 TL'ye satıyor adamlar. Eğer istersen sıfır ve ikinci el karışık bir sistem topla. Bütçe 1500 TL civarıydı değil mi?

AMD Ryzen 3 2200G
8 GB Ram
A320M Anakart
Kasa ve PSU seçimi ikinci el olacak. Temiz bir kasa ve Asus, FSP, High Power gibi bir PSU olsun, 50 TL'den fazla verme.
120 GB SSD
Sonradan Depolama Alanı lazım olursa ikinci el HDD'lere bakabilirsin veya bütçe artarsa 120 GB yerine 240 GB SSD alabilirsin.
Bazı parçaların ikinci ellerine bak belki CPU'ya 680 TL vermek yerine ikinci elden 500 TL'ye temin edersin.
APU sistem toplamaya karar verdiysen eline para geçtiği an aynı model RAM'den al farkı hissedersin.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
knight'i bitirmek için silkroad çıkmadı veya metin2. Metin 2 ve silkroadın pve ve pvp dinamikleri çok farklı.
Rise online, knightin leş 3d görüntülerinin revize edildiği, bugların giderildiği Türk oyunu olacak. Yapımcı kişilerden değilim ama ko'nun şuanki sektörüne girmek için çok geç olduğunu düşünüyorum. Akabinde pay to win tamamen.

Cancan1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam Letgo uygulamasında sistem bulamadım. 300 TL'lik sistemi 1100 TL'ye satıyor adamlar. Eğer istersen sıfır ve ikinci el karışık bir sistem topla. Bütçe 1500 TL civarıydı değil mi?

AMD Ryzen 3 2200G
8 GB Ram
A320M Anakart
Kasa ve PSU seçimi ikinci el olacak. Temiz bir kasa ve Asus, FSP, High Power gibi bir PSU olsun, 50 TL'den fazla verme.
120 GB SSD
Sonradan Depolama Alanı lazım olursa ikinci el HDD'lere bakabilirsin veya bütçe artarsa 120 GB yerine 240 GB SSD alabilirsin.
Bazı parçaların ikinci ellerine bak belki CPU'ya 680 TL vermek yerine ikinci elden 500 TL'ye temin edersin.
APU sistem toplamaya karar verdiysen eline para geçtiği an aynı model RAM'den al farkı hissedersin.

Tamam başkan çok sağol şimdi ben bunu bilgisayarcı bi arkadaş var ona göstericem onunla beraber toplarız