klavye

Bu konuyu okuyanlar

OsmanÇobaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
klavye ye bastığımda birkaç tuş böyle çıkıyor. // a= as s=as w=qw q=qw z=zx x=zx // böyle oluyor lütfen bana yardım edebilcek varmı

DOG SANS

Doçent
Reaksiyon puanı
1,554
klavye ye bastığımda birkaç tuş böyle çıkıyor. // a= as s=as w=qw q=qw z=zx x=zx // böyle oluyor lütfen bana yardım edebilcek varmı
Sizi tam olarak anlayamadım biraz daha ayrıntılı şekilde anlatırmısınız?

OsmanÇobaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizi tam olarak anlayamadım biraz daha ayrıntılı şekilde anlatırmısınız?
nasıl anlatayımki yukarıda bahsettiğim tuşlara basınca yanında belirtiğim harfler çıkıyor tuşlasrı çıkarttım kuruttum belki ıslanmıştır diye ama olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

klavyenizde bir sorun olabilir ne zamandan beri kullanıyorsunuz?
1 2 ay oldu

DOG SANS

Doçent
Reaksiyon puanı
1,554
nasıl anlatayımki yukarıda bahsettiğim tuşlara basınca yanında belirtiğim harfler çıkıyor tuşlasrı çıkarttım kuruttum belki ıslanmıştır diye ama olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 2 ay oldu
diğer tuşlarda da oluyormu yoksa sadece üst tarafta belirttiğiniz tuşlardamı oluyor?

DOG SANS

Doçent
Reaksiyon puanı
1,554
ben prof oyuncuyum a ile s biraz sert basabiliyorum ama z ile x kullanmıyorum onlardada vasr
buna benzer bir durum benimde başıma gelmişti eski klavyemde örneğin w tuşuna bastığımda takılıyordu eğer mekanik klavye kullanıyorsan mekanik klavyeler daha hassas olduğu için daha kolay zarar görür ama seninki daha farklı bir durum başka bir tuşa basınca başka bir harf çıkıyor belki klavye zarar görmüş olabilir

OsmanÇobaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
buna benzer bir durum benimde başıma gelmişti eski klavyemde örneğin w tuşuna bastığımda takılıyordu eğer mekanik klavye kullanıyorsan mekanik klavyeler daha hassas olduğu için daha kolay zarar görür ama seninki daha farklı bir durum başka bir tuşa basınca başka bir harf çıkıyor belki klavye zarar görmüş olabilir
haklısın biraz hassas tşk ederim yeni klavye almam gerek o zaman