Klavye Yazma Sorunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynısı bendede oldu yardım ararken buraya girdim yazıyı okudum sendede avast varmış anladımki ondan kaynaklanıyor o programı kaldır yeniden başlat sonra düzelir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar pc yenı aldım asus normalde klavye sorunsuz yazıyor fakat nette yada face te eksik yazıyor yada tam basmıyor garantye götürmeme gerek warmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bu sorun bendede wardi bunu çözmk çok kolay iki kez format attirip live messenger kapama tusundn bilgisayri kiltleyn köşeede klavye ayari oluckk oradan halledeblrsnz ama format attirinnki kayydedilsin..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla kardeş daha fazla uğraşma en iyisi Ctrl + W yap.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
denedim olmuyor ekran kılavyesini kullanmak zor oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar benim sorunum şu ''a'' harfine basınca baska bir harf cıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş eğer kablosuz kullanıyorsan klavyenin pilini çıkar tak düzelir ben denedim öyle oldu.

inşallah olur...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yARDIM Bnde Su Döküldü Bütün Harfler çıldırdı şimdi harici klavyeden yazıom :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende xperia z var kitkat yüklü ve rootlu fakat telefon 1.5 aydır mesaj yazarken yada facede mesaj yazarken tuşlar bazen kendi kendine alakasız tuşlara basıyo bu neden olabilir acaba.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
klavyede bnm tuslar da ı i basıyodu bn de Denetim Masası > Bölge ve Dil > Klavyeler ve Diller > Klavye Değiştir > [Türkçe Harici Diğer Diller] yapıp kaldır a bastım şimdi hiç bir tuş kombinasyonu bunu deistirmio cok yardımı olmustu sadece skype gta word felan onlarda oluodu sorun simdi hic bisi sorun yoqh cok ii oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a arkadaşlar bende win 8
1 yükledikten bi kaç hafta sonra klavye de üste bulunan numara tuşlarına basınca başka komutlar çıkıyor ör: 2 > arama 5> 54 falan çok sinir bozucu ne yapmam gerekiyor ondan once hiçbir sorun olmadı. Sadece ust numara tuşları artı ses kapamada da başka bir komut çıkıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekranın sag alt kosesınde fıltre tusları var ona tıklayın aktıf edılmıstır devre dısı bırakın oluyor :D:dirol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler FN tuşu+delete tuşuna basın ya da shift+alt tuşuna basın birisi olur:clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bi yardım sadece harfşler değil ctrl vb. de çalışmııyıırr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim acil bise sormam gerekiyo yardımcı olur musunuz ? klavyede matematik sembolü olarak üstü işareti hangisindem yapılıyo tuşu bilmiyorum :closedeyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kader mahkumu allah razı olsun dedıgını yaptım ve oldu allah razı olsun