Klavye Mouse Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

metco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Labtec kablosuz klavye mouse kullanyorum. Son zamanlarda bir sorun oluşmaya bşladı.
Makinayı sabah açıyorum öğleden sonra bazen sabahları farede ve klavyede takımalar başlıyor fareye 40 defa tıkladıktan sonra çalışıyor klavye bzı harflei basmıyor , snki p2 makinaa xp çalıştırıyor. gibi. Mesela şimdide bu yazıyı yazarken bazı harfler eksik oduğnu fark ediyorsnuzdur. aslında tüm arflere basıyorum.
Sorun pillerden değil çünkü her gün şarj ediyorum.
Sistem kapatıp 5 dk bekleyip açsamda sorun devam ediyor..

Sistemim Şöyle
Asus Amd 1700
512 + 128 ram
xp
labtec kablsuz klavye mouse.

Arkaalar çıldıracağım. virs taramaları yapmama rağmen sorunu bulamdım.
Bana bir çağre.
yardımlarınızı bekliyorum...

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
O piller sanırım ömrünü tamamlamış. Arkadaşından piller alıp öyle kullanmayı deneyebilir misin?

metco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok volkan piller şarj edilebilir piller ve nerdeyse 2 günde bir doldurup yeniliyorum.
ve sorun sadece mouse veya klavyede değil ikisindede..

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Sorun zaten 2 günde bir şarj etmen ;D
Şarj edilebilen pillerin de ömrü var.Tam bilmiyorum ama mesela 300 kez şarj ettin mi o pili çöpe atacaksın ;)

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Şarj etme sayısı gibi bir şey söyleyemeyeceğim. Sen bir yerden pil bul tak ve dene. Olmazsa sorunu başka bir yerde ararız. ;)

Greencher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

metco dedi ki:
Labtec kablosuz klavye mouse kullanyorum. Son zamanlarda bir sorun oluşmaya bşladı.
Makinayı sabah açıyorum öğleden sonra bazen sabahları farede ve klavyede takımalar başlıyor fareye 40 defa tıkladıktan sonra çalışıyor klavye bzı harflei basmıyor , snki p2 makinaa xp çalıştırıyor. gibi. Mesela şimdide bu yazıyı yazarken bazı harfler eksik oduğnu fark ediyorsnuzdur. aslında tüm arflere basıyorum.
Sorun pillerden değil çünkü her gün şarj ediyorum.
Sistem kapatıp 5 dk bekleyip açsamda sorun devam ediyor..

Sistemim Şöyle
Asus Amd 1700
512 + 128 ram
xp
labtec kablsuz klavye mouse.

Arkaalar çıldıracağım. virs taramaları yapmama rağmen sorunu bulamdım.
Bana bir çağre.
yardımlarınızı bekliyorum...
Genelde sarj edilebilir pillerin sarj etme sayilari 1000 civarinda oluyor.Fakat bu sarj etme omurleri bu kadar gercekci degil.Calisma sistemini bir laptobun bataryasi yada bir telefonun bataryasi olarak gorebilirsiniz. Yani genelde ne kadar sik sarj edilirse o kadar cabuk omurunu tamamliyorlar.

SOrununuz buyuk ihtmal ile pillerden kaynaklaniyor.Eger pilleri degistidginiz takdirde sorun devam ediyorsa tekrar burun bekleriz. ;)

metco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok arkadaşlar denedim yeni pil takmama rağmen aynı.
şimdi kablolu normal girişli klavye ve mouse taktım şakır şakır yazıyorum herşey normal. ya klavye seti bozuk yada usb ama usb girişinide değiştirdiğimde sorun çözülmemişti.

neyse klavyeyi servise gönderdim bakalım ne olcak..

metco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Volkan Taş dedi ki:
Hoparlörlerin nerede duruyor?

mini woofer altta kasanın üstünde dvd nin üstünde. diğerleri masanın üstünde. klavye alıcısıyla 1 metreye yakın mesafe var.

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Hım alıcıyı etkileyecek bir mesafede değil diyorsun. Driverlarda problem olabilir mi?