Klavye Mi Mouse Mi Yoksa Kulaklık Mı

Bu konuyu okuyanlar

PRwroxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben valorant oyuncusuyum.Ve bin lira gibi bir param var.Onunlada ya kulaklık ya mouse ya da kulaklık alcam.Sizce hangisi önemli?
Not:
Klavye alırsam: (Öneriniz varsa yazın)
Mouse alırsam: SteelSeries rival 650 düşünüyorum
Kulaklık alırsam: SteelSeries arctis 3 kablolu

alpharenexe

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Elinde mouse klavye varsa kulaklık derim yoksa da git 30-40 liraya al ama kulaklık önemli ses kasmak için diğerleri olsada olmasa da aynı ama kulaklık başkadır her kulaklık aynı sesi vermez.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Elinde mouse klavye varsa kulaklık derim yoksa da git 30-40 liraya al ama kulaklık önemli ses kasmak için diğerleri olsada olmasa da aynı ama kulaklık başkadır her kulaklık aynı sesi vermez.
Klavyede fark yaratır fakat kulaklık çok daha önemli

Montofteam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ortalama bir set satın alman daha mantıklı çünkü bi yerden sonra ekipmanlar önemsizleşip oyuncunun yeteneklerine kalıyor iş.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Bu üçü arasından en önemlisi bana kalırsa kulaklık. 180 TL'ye Logitech G102 alırsın mis gibi fare. Klavye o kadar önemli değil. Kulaklık hem ses kasma da hem de rahatlık ve mikrofon açısından çok önem taşıyor. Benim sana önerim kesinlikle ama kesinlikle Logitech G Pro X modelidir.

Reaksiyon puanı
10,560
Valorant 1 kez oynayıp çıktım anlamam. Cs oyuncusuyum aim ve oyun bilgisi olmadıkça kulaklıkta pek iş görmüyor.
Benim önceliğim mouse ve mousepad olurdu ancak 1000 1200 liraya hepsini sığdırmaya çalışırdım.
Klavye benimde son sıramda yer alıyor.

Son düzenleme:

PRwroxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekipman öneremem anlamam çünkü.
Bence kulaklık önemli.
Teşekkür ederim. Steelseries Arctis 3 bluetooth aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavyem: Gamepower Ogre Rgb Red Switch
Mousem: Rampage SMX r85 Gentle
Kulaklığım: JamesDonkey 712
Çok kişi kulaklık yazdığı için bütçeme yeterli SteelSeries Arctis 3 2019 bluetooth aldım.

Klavyede fark yaratır fakat kulaklık çok daha önemli
Steelseries Arctis 3 Bluetooth aldım.

Ortalama bir set satın alman daha mantıklı çünkü bi yerden sonra ekipmanlar önemsizleşip oyuncunun yeteneklerine kalıyor iş.
Çok kişi kulaklık yazdığı için bütçeme yeterli SteelSeries Arctis 3 2019 bluetooth aldım.

Bu üçü arasından en önemlisi bana kalırsa kulaklık. 180 TL'ye Logitech G102 alırsın mis gibi fare. Klavye o kadar önemli değil. Kulaklık hem ses kasma da hem de rahatlık ve mikrofon açısından çok önem taşıyor. Benim sana önerim kesinlikle ama kesinlikle Logitech G Pro X modelidir.

Başaramadık Abi dedi ki:
Ekipman öneremem anlamam çünkü.
Bence kulaklık önemli.
Teşekkür ederim. Steelseries Arctis 3 bluetooth aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi: 2 dakika önce
Alperen Özel dedi ki: