Soru Klavye. farklı. tuslara. basıyor

Bu konuyu okuyanlar

muratuznkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
+. ya. basınca. 0+. yapıyor. space. basınca. nokta. ve. bosluk. bırakıyor. sebebi. nedir. .
not. şuanlık. baska. bi. sıkıntı. göremedim

kirmiziamayesil

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Araştırmalarıma göre şunları buldum.

1 - Fn+NumLock fonksiyonunu deneyin.

2 - Windows, Shift, Ctrl, Alt veya Alt Gr tuşlarından biri basılı kalmış olabilir. O tuşlara bir kere basın.

3 - Windows tuşu + Alt ve Windows tuşu + Alt Gr fonksiyonunu deneyin veya tek tek basmaktansa aynı anda basın.

4 - Klavyeniz Türkçe Q / F (TUR) klavye yerine İngilizce (ENG) klavyeye geçmiş olabilir. Görev çubuğunun sağ altında ENG yazıyorsa onu TUR yapın.

muratuznkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

2 - Windows, Shift, Ctrl, Alt veya Alt Gr tuşlarından biri basılı kalmış olabilir. O tuşlara bir kere basın.

3 - Windows tuşu + Alt ve Windows tuşu + Alt Gr fonksiyonunu deneyin veya tek tek basmaktansa aynı anda basın.

4 - Klavyeniz Türkçe Q / F (TUR) klavye yerine İngilizce (ENG) klavyeye geçmiş olabilir. Görev çubuğunun sağ altında ENG yazıyorsa onu TUR yapın.
denedim. olmuyor. z. ye. basınca. da. esc. ve. z. ye. basıyor. bazı. harfler. 2. harfe. basılıyor. klavye. bozulmuş. olabilir. mi. ama. spaceye. uzun. basınca. nokta. ya. uzun. basmıyor.. . gibi. 0+++++++++++++++++++. gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

o. g

bende. tablet. klavyesi. vardı. taktım. o. guzel. çalısıyor.
laptop. kullanıyorum. ne. yapmam. lazım

kirmiziamayesil

Asistan
Reaksiyon puanı
91
denedim. olmuyor. z. ye. basınca. da. esc. ve. z. ye. basıyor. bazı. harfler. 2. harfe. basılıyor. klavye. bozulmuş. olabilir. mi. ama. spaceye. uzun. basınca. nokta. ya. uzun. basmıyor.. . gibi. 0+++++++++++++++++++. gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende. tablet. klavyesi. vardı. taktım. o. guzel. çalısıyor.
laptop. kullanıyorum. ne. yapmam. lazım
Evet, bozulmuş olma ihtimali var. Bence bir bilgisayarcıya götürün, bir fonksiyonu varsa yapsın. Klavye bozulmuşsa da servisine gönderin ilgilensinler.