Klasör şifreleme programı

Bu konuyu okuyanlar

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
ARkadaşlar klasör şifreleme programı lazım şifrenin kolAY kırılıp kırılmaması o kadar önemli diil sadece şifrelesin yeter.Foruma baktım sadece dosya şifreleme programı buldum.Mesaj yazan herkese yürekten teşekkür :innocent:

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
ceoshare.com sitesinden arama yerine klasör kilidi yaz onu indir tamam..

x-sabo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
phyton' u Kullanıyorum.Rahatım.

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
dosya değilde klasör demiştim ;)

Klasor şifrelenmez ki, ancak registry ile oynayarak windows explorer'in görmesini engelleyebilirsin. Dosya başlığına bakipta klasor demiştim deme :)

o kunudaki yorumlari incelersen sana faydali olabilir. illa şifrelemk degilde gizlemek istiyorsan ve programin isminde de klasor kelimesi geçsin diyorsan Folder Lock 'u deniyebilirsin. :) ücretsiz bir program degildir, trial versiyonuna aşağıdaki linkden ulaşabilirsin.

Folder Lock

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Aslında programa ihtiyaç olmadan da başkalarının ulaşmasına bir nebze engel olabilirsiniz... Klasöre Sağ tıklayıp güvenlık sekmesinden gerekli erişimlerin hepsine engel olursanız cift tıkladıgınızda girmeye izin vermicektir.. tabi benim dediğim bu yontem ailenizdeki kucuk kardeslerin vs. ( pek anlamayanlar icin ) girmesini istemediğiniz klasörlere yapılabılır ....

maske505

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ARkadaşlar klasör şifreleme programı lazım şifrenin kolAY kırılıp kırılmaması o kadar önemli diil sadece şifrelesin yeter.Foruma baktım sadece dosya şifreleme programı buldum.Mesaj yazan herkese yürekten teşekkür :innocent:
folderlock önerilmiş ama bende eski bi sürümü var ücretsiz.ücretliyse bile ben ücretsiz kullanıyorum 2 senedir filan.bana ulaş senin için rapid yapıyım bulunca.

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Klasor şifrelenmez ki, ancak registry ile oynayarak windows explorer'in görmesini engelleyebilirsin. Dosya başlığına bakipta klasor demiştim deme :)

o kunudaki yorumlari incelersen sana faydali olabilir. illa şifrelemk degilde gizlemek istiyorsan ve programin isminde de klasor kelimesi geçsin diyorsan Folder Lock 'u deniyebilirsin. :) ücretsiz bir program degildir, trial versiyonuna aşağıdaki linkden ulaşabilirsin.

Folder Lock
nası şifrelenmez ya klasör kilidi die bişi war süper kilit yapıyo

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nası şifrelenmez ya klasör kilidi die bişi war süper kilit yapıyo

Mantıksal olarak dosya şifrelenir gibi klasor şifrelenmez, nasil şifrelenmez, klasor bir veri degilki şifrelensin, senin dosyalari düzene sokmak için yapılmış bir şey, muziklerim klasoru var diyelim sen o klasore tıklıyorsun ve içindeki muzikleri goruyorsun saniyorsun ki klasorun içinde bir suru dosya var, aslinda ortada klasor falan yok, mantıksal olarak veriler diske yazilirken diskin içindeki yapıyı sana tam profesyonel olarak aciklayamicam ama veriler yazilirken bir işaret koyuyor sen muziklerime tıkladigin zaman o etiketteki dosyalari diskin herhangi bir yerne yazilmis dosyalari o etikette karsina cikartiyor. o yuzden diyorum klasor şifrelenmez. bazı programlar windows registeryiden bir iki satir degistirerek gizliyor, acarkende program şifre soruyor sen şifresyi giriyorsun registryden yazdigi satirlari eski haline getiriyor ve sen dosyalarini gorebiliyorsun ve bunun adida klasor şifrelemek olur muş :)

messi1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir sorum olacakti. Folder Lock ücretli bir program olup ilk indirdigimizde test versiyonu cikiyor. Bu test süresi elbet bitecek :) peki bitince programi satin da almazsak Folder Lock icine kaydettitigimiz dosyalara ne olacak? Süre bitince o dosyalar silinecek mi? yardimlariniz icin simdiden tesekkürler

sagitus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dosya, klasör, video, fotograf vs. Dijital ortamda ne olursa hangi türden olursa olsun şifrelemek ve sanal bellekte saklamak istiyorsanız bence Gizlite programını deneyin. 256 bit AES, ECC ve PKID sistemleriyle dünyanın en iyi güvenlik programı sayılıyor. Detaylı bilgiyi http://www.gizdata.com/tr/gizlite.html adresinden bulabilirsiniz. Kullanımı basit ve Türkçe. Demo kısmından ücretsiz indirim de yapabiliyorsunuz. Benim ücretsizde 3. günüm. 1 hafta içinde devam etmek istiyorsanız satın alıyorsunuz. Yoksa şifrelediğiniz dosylara siz dahil hiçkimse ulaşamıyor :)

Son mesajlar