Soru Kızlarsoruyor neden bu kadar cringe bir site?

Bu konuyu okuyanlar

Lionel Canatar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaş ülkede ne kadar cahil, okumamış insan varsa bu siteye toplanmış yemin ederim, kız üyelerin neredeyse hepsi 21 yaşında ergenlikten çıkamamış tipler, erkeklerin hepsi abaza ve kavgacı şov yapıp kavga etmek için yer arıyorlar, moderasyon ekibi zaten uyuyor o gün 2 erkek birbirine ana avrat sövüyor mesaj silinmemiş bile, şimdi bunu okuyan bir kızlarsoruyor üyesi varsa gider benim üzerime kızlarsoruyorda konu açar o kadar cahil bir topluluk :D
He birde sitede inanılmaz bir yaş ayrımcılığı var, kızın biri yazmış ''14 yaşındaki bebeler gidiyor sevgili yapıyor ya haha gitsin onlar sütünü içip uyusun'' yazmış, kendisi anladığım kadarıyla zavallının teki 14 yaşında hiç sevgilisi olmamış 14 yaşında sevgili çiftleri kıskanıyor, yemin ederim kendilerini 18 yaşından büyük diye Allah sanıyorlar.
Siz ne düşünüyorsunuz?

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Arkadaş ülkede ne kadar cahil, okumamış insan varsa bu siteye toplanmış yemin ederim, kız üyelerin neredeyse hepsi 21 yaşında ergenlikten çıkamamış tipler, erkeklerin hepsi abaza ve kavgacı şov yapıp kavga etmek için yer arıyorlar, moderasyon ekibi zaten uyuyor o gün 2 erkek birbirine ana avrat sövüyor mesaj silinmemiş bile, şimdi bunu okuyan bir kızlarsoruyor üyesi varsa gider benim üzerime kızlarsoruyorda konu açar o kadar cahil bir topluluk :D
He birde sitede inanılmaz bir yaş ayrımcılığı var, kızın biri yazmış ''14 yaşındaki bebeler gidiyor sevgili yapıyor ya haha gitsin onlar sütünü içip uyusun'' yazmış, kendisi anladığım kadarıyla zavallının teki 14 yaşında hiç sevgilisi olmamış 14 yaşında sevgili çiftleri kıskanıyor, yemin ederim kendilerini 18 yaşından büyük diye Allah sanıyorlar.
Siz ne düşünüyorsunuz?
Maşallah hocam siteyi çok iyi biliyorsunuz. :D

Mace windu

"Herkese benden çay! Şakire yok"
Reaksiyon puanı
25
Hocam belki düşüncemden dolayı linç yiyebilirim ama bence "Kızlarsoruyor" isimli forum, Türk forum sitelerinin yüz karası.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,886
O sitenin konsepti öyle zaten, o tür konular için gelmişler ki o tür konular açıyorlar. Çözüm basit, siteye girmemek. Herhangi bir şey için bilgi edinmek istediğimde sözlük forumlarına bakıyorum arada sırada, artık sözlüklerde de var öyle insanlar.

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Gizli bir şekilde konu açıp yorum yapabildikleri için buna güveniyorlar bence evli adama aşık oldum ne yapmalıyım diye konu açanı bile vardı :D

sfc

Asistan
Reaksiyon puanı
25
troll oluyor genelde orası zaten çoğu anonim yani inş trolldür oradaki konular

Son mesajlar