Kızlar Ne İster?

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Allahdan ne isteyecek onlar. İnanç mı kalmış onlarda. İnternetten tanıştığım kızların çoğunda var ateistlik. Gebersin yansın pislikler umrumda değil de bahaneleri saçma, okudum irdeledim araştırdım tatmin olmadım. Neyse kötü konuşmadan keseyim.

physco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Allahdan ne isteyecek onlar. İnanç mı kalmış onlarda. İnternetten tanıştığım kızların çoğunda var ateistlik. Gebersin yansın pislikler umrumda değil de bahaneleri saçma, okudum irdeledim araştırdım tatmin olmadım. Neyse kötü konuşmadan keseyim.

internetten tanıştığın kızdan ne hayır gelecek sanki

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Kızlar dayak ister ,cennetten çıkma nasıl olsa.. :)

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Kızların istekleri bitmez.Kibar olursun, nazik olursun, anlayışlı olursun ama buluşmaya gidersin bana niye çiçek almadın diye tavır yapar.O an dünyanın en kötüsü olursun.Yani bu kısır döngü çıkışı yok :D

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Kızların istekleri bitmez.Kibar olursun, nazik olursun, anlayışlı olursun ama buluşmaya gidersin bana niye çiçek almadın diye tavır yapar.O an dünyanın en kötüsü olursun.Yani bu kısır döngü çıkışı yok :D
Ne cıcegı ya sımdı kızlar cıcekten nefret edıyorlar bır o kadar basıt goruyorlar artık :D

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
‎01. Saçlarını okşa,

02. Yücelt,

03. Şımart,
...
04. Gözlerinin içine bak,

05. Geleceğe ait planlar yap,

06. Dil dök,

07. Yalvar,

08. Destek ol,

09. Yemeğe götür,

10. Alışverişe götür,

11. Tekneye bindir,

12. Güldür,

13. Zeka oyunları yap,

14. Müzik dinlet,

15. Teşvik et,

16. Teskin et,

17. Affet,

18. Hayran kal,

19. Banyosunu hazırla,

20. Güven ver,

21. Kapıyı tut,

22. Asansörde kat düğmesine bas,

23. Arabasının kapısını aç,

24. Isıt,

25. Sarıl,

26. Öp,

27. Ona hasta ol,

28. Kulağına fısılda,

29. Ayaklarına masaj yap,

30. Konsere götür,

31. Onu her yerde ve her zaman bekle,

32. Tanrıçan yap,

33. Onunla birlikte rejim yap,

34. Onunla birlikte spor yap,

35. O uyumadan uyuma,

36. O uyanmadan uyanma,
..
.

.
...
1000. Ne istediğini önceden anla,

1001. Günde yedi kez özür dile,

1002. Sürekli onu dinle,

1003. Yorganı çekince ses etme,

1004. Yorganı titretme,
..
...
..
6789. Spor araba al,

6790. Saat al,

6791. Yüzük al,

6792. Küpe al,

6793. Traş ol,

6794. Saç seklini değiştir,

6795. Kareli gömlek giy,

6796. Yemin et,

6797. Dayan,

6798. Katlan.

...

ERKEKLERİ MUTLU ETME SIRLARI

01. Karnını doyur.

02. Televizyonun kumandasını ver

03. Önünden çekil...

Reaksiyon puanı
188
Ben de bir şey yazayım dedim ama yazabilme ihtimalim olan her şeyi yazmış aradaşlar :)

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
503
redfoks maddeler super

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Ben biliyorum ama söylemem :]

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
İmdiiiiiiii :) Devletlüm, güzel bir konuya ayak basmışsınız lakin çok fazla ayak basmışsınız, kızlar ayak altında kalmış :)

Ben bayanları üç kısma ayırıyorum.

1. İyi niyetli olanlar ------->%5 civarında
2. Saf olanlar ------->%3 civarında
3. Kötü niyetli olanlar ----->%92 kalıyor geriye.

İyi niyetliler bekleyenlerdir. Gerçekten akıllı insanlardır. Hani klişe bir söz vardır, bir hırka, bir lokma ekmek. İyi niyetli bayanlar için para, pul, şan, şöhret önemli değildir. Kendilerini başka bir şey olarak göstermezler. Peki iyi niyetliyi nasıl ayırt edersiniz. İyi niyetli kızların etrafında erkek arkadaşı yoktur. Hatta onlar için erkek arkadaş kavramı yoktur.

Annesi iyi niyetli kadını, erkeğine sahip çıkmasını öğütleyerek yetiştirmiştir. İyi niyetli kızların annelerinin kızlarına öğrettiği anahtar cümle şudur;

"Yüzü güzel olanın kahrı 40 gün, gönlü güzel olanın kahrı bir ömür çekilir."

İyi niyetli kızlar çok çok güzel olabilir lakin kapris, kibir, gurur ve klasikleşmiş kız sözlerini, tavır ve davranışlarını onlarda bulamazsınız. İnsanlar hakkında konuşmazlar, kimseyi de çekiştirmezler.

------------------------------------------------

Saf kızlar evlerinde otururlar. Gariplerim... Genelde evinde sıkıntı çekmişlerdir. Sağda, solda göremezsiniz. Başları önde giderler. Ailelerinin sözünden çıkmazlar. Bakışları ağlamaklıdır her daim. Göz kaçırırlar, bakamazlar. Saf kızların hayata dair bir görüşleri yoktur. Tanıştıkları ilk erkek onun dünyasını şekilllendirir. Erkeğine tutulur hummalı bir hasta gibi. O yüzden onların ahını almamak lazım derim. Yoksa belinizi doğrultamazsınız. O da Allah' ın sevgili kuludur, çok fena ceza puanı alırsınız vesselam.

------------------------------------------------

Gelelim kötü niyetlilere.

Bu tür tipleri aileleri şımartarak büyütmüştür. Annelerinin onları büyütürken en çok söyledikleri cümle akıllı veya terbiyeli değil "güzel kızım, prensesim" gibi olmaktadır. Genelde tv kolik ailelerden çıkarlar. Tecrübe ile sabittir ki böyle baaayanların bir çoğu karşılarında televizyon açıkken başka hiç bir şeyle ilgilenmezler.

Bu tiplerin; anaokulundan, mahalleden, apartmandan, ilkokuldan, liseden, gittiği kafeden, çalıştığı işyerinden, taksi durağından, şehrim çeşitli yerlerinden tanıdığı vardır. Hatta sorsanız rahmetli sabancıyı bile tanır, lakin onun arkasından bile dedikodu yapar. (vefat etmiş adamın ardından... cık! cık! cık!) Neyse... Maddiyatcıdır efendim. Size anlatacağı yegane konu kendi arkadaşlarıdır. Onların malları, mülkleri, konuştukları, yedikleri, içtikleri, gezmelerinden haberiniz olur. Hatta o kadardır ki, sizin gayet iyi bildiğinizi sandığınız insanlar hakkında öyle şeyler duyarsınız ki kendisinden ağzınız açık kalır.

Bunlar sadece ister, kendileri vermesini bilmez. Çünkü çocukluktan beri onlara verilmiştir. Paylaşım denen birşey yoktur efendim. Sakin huylu değildirler. Sizi en olmadık zamanda, arkadaşlarınızın ya da büyüklerinizin yanında bir çırpıda rezil ederler ve bundan da zerre kadar rahatsızlık duymazlar.

Öyle şeyler yaparlar ki, 10 senelik arkadaşınız sizden şüphe etmeye başlar.

İlişkilerinde yedekli çalışırlar. Sizinle çıkarken diğer erkek arkadaşları ile de pek tabii görüşmeye devam ederler. Hatta bu tipler çoğunlukla; kendileri başkası ile beraberken bizi bulur ve tavlarlar. Şirinlik ise kullandıkları yegane silahtır. Şirinlik sadece bebeklere yakışır arkadaşlar. Şirinlik yapan kadınlardan uzak durun! Şirinlik yapan kadın veya erkeğin elinde başka birşeyi yok demektir. Bu sözüme güvenin. Dışarından güzel görünen herşeye aldanmamak lazım değil mi ?

Aşırı derecede maddiyatcıdır. Şekilsel insanlardır. Sizi de sürekli eleştirir. Kendisi dünyanın en mükemmel varlığıdır (bence b*k sineklerinden farkları yok, hemen sıcağa geliyorlar çünkü)

Bu tipler nasıl anlaşılır. Öncelikle her gün kavga ediyorsunuzdur. Sizden her gelişinizde çiçek bekler. Ama her gelişinizde. Yeşilçam filmlerindeki gibi bir aşk bekler, lakin bu aşk Turist Ömer ile Hizmetçi kız arasında olanından değildir. Zengin, şımarık kızın aşkıdır.

Bu tiple sizi gören ve iletişiminize tanık olan akıllı bir insan sizi uyaracaktır. "Sen bu kızla yapamazsın, bu işe yaramaz" diyecektir emin olun. Ha ola ki nişan yaptınız veya evlendiniz.

Allah size sabır versin. İnşallah herkes kendi için en hayırlı insanla beraber olur.

İyilerin aklı başındadır. Safların aklı başına 30 yaşından sonra gelir, kötülerin ise bir kırılma noktası yaşaması lazım, ya da mezara kadar o çeneyi çekeceksiniz başka yolu yok.

Reaksiyon puanı
188
@kosasker mükemmel bir açıklama olmuş, bonusladım seni :)

Bulamadım ki şöyle iyi huylu ömrümü adayabileceğim biri :) Gerçi acelem de yok ama :)

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu, teşekkür ederim ayrıca :flowers:

funmaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş üzülmeyin 3. kategorideki kızlar kullanıp atılarak gerçek değerleri zaten defalarca yüzlerine çarpılıyo :D istedikleri kadar kendilerini yırtsınlar.

D'Artagnan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
kızlar ne istiyorsunuz? efendi dursak, ağırbaşlı takılsak sıkıcı oluyoruz; eğlenmeyi, gezmeyi,içmeyi sevsek serseri oluyoruz; hoşlandığımız kızı rahatsız etmemek adına ondan tam bir işaret görmeden onunla konuşmayınca veya ona açılamayınca korkak oluyoruz; fakat cesaretimizi toplayıp tüm özgüvenimizle duygularımızı anlatınca da yılışık abaza oluyoruz. harbiden ne arıyorsunuz veya ne sanıyorsunuz kendinizi çok merak ediyorum. haa son bişey daha: üniversiteye gelince ayda bir sevgili değiştirmeyi özgürlük zannedersiniz; gezmediğiniz adam,girmediğiniz ortam kalmaz; sonra da okul bitip evlilik vakti geldi mi de mazbut aile babası ararsınız. oldu canımm... (ALINTI)
:wink: :wink: :wink:

Klavyene sağlık, tam da demek istediklerim bunlardı. Teşekkürler paylaşım için.

musti_x

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yazılanların çoğu doğru. Türk kızlarının g..t ünü gene kendini bilmeyen erkekler kaldırıyo...

bi ara türk kızı istemiyoruz diye bir site vardı o geldi aklıma :D:4:

funmaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
indirmen için önce kaldırman gerekiyo öle alıştırılmışlar :D:D:D:D

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Başlığa verilebilecek okkalı cevabı verip banlanmayı göze alan cengaverimi arıyorum :D

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Kadınlar konuştuklarında kendilerini dinleyebilecek kadar sabırlı birini ister sanırım :D:D

Alemci_Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
18
:biggrin: İstekleri hiç bitmez , bu soru çok çetrefilli işin içinden çıkan olmamıştır ...

green_lion

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Kadınlar kendilerini sevene değil hükmedene aşık olurlar.

Alıntı olabilir olmayadabilir aklımın bi köşesinde kalmış :D