Kızımın Örtüsü Batmakta Rezilin Gözüne...Acırım Tükrüğe Billahi,Tükürsem Yüzüne!

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Öfkemin asırlardır kapanmayan yarasına Kurşun sıkıyorlar yine şüheda!
Ülkemde örtülerim çekiliyor başımdan, Başörtülülerle boğuluyorum her gece İlmik ilmik boğazıma düğümleniyor hıçkırığım, Haykırmak istesem de sesim çıkmıyor ,Hafakanlar ortasında kaldım, Biçareyim şüheda!..
Bugün yine zulüm yağıyor, Akan gözyaşlarım üstüne, Birileri başörtümü istiyor, Birileri ölüm istiyor şüheda!..
Yitik sevdamı yok etmek için, Darağaçlarında... Bak bir Zeyneb çıkmış şüheda!.. ONURUMDUR ÇİĞNETMEM! diyor... Birilerinin dili dışarıda,hayvanca saldırıyor... Bir Sümeyye çıkıyor Her fırsatta karşılarına... Ve direnişin sancağı, Başörtümüz oluyor!... Dalgalandıranlara selam olsun!... Öfkemin yarasına intikamlar yağıyor şüheda!..
Beyazıt Meydanında yakılan, İsyan ateşi bile içimi ısıtmıyor!... Buz kesildim utancımdan şüheda!...
Kan-ter içinde kaldım, titriyorum; Öfkelerin ayazında... Bak bir Aişe çıkıyor
;ŞEREFİMDİR ÇİĞNETMEM! diyor!.. Birileri hayasızca, Peruk teklif ediyor... Bir Zehra direnişi çıkıyor, iğrenç teklifin karşısına!.. Ve direnişin sancağı, Başörtümüz oluyor!.. Koruyanlara selam olsun!.. Beynimin dehlizlerine, Bakışların düştü yine şüheda!.. Gelmek istesem tel örgüler bırakmıyor, Uykularım bölünüyor bin berzah ötesinde... Keşke diyorum, keşke... Ama yok, yok işte... Arasatta kalmış gibiyim, Biçareyim şüheda!.. İntizarın düşüyor gönlümün vuslatlarına, Kelepçeli ellerimi semaya kaldırarak, Yitik sevdamın örtülü çiçeklerine Adıyorum dualarımı!..

İslam için öleceksem ey kılıçlar alın canımı..!

"Kızımın örtüsü batmakta reziLin gözüne Acırım tükrüğe biLLahi tükürsem yüzüne...!"(Mehmet Akif Ersoy)

Alıntıdır..
http://www.basortu.net/include.php?...mp;PHPKITSID=8fc5c560c5c4da354758d6cdebceb3df
(Oldu mu Berkin Hocam? :) )

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Klasik yönetici uyarımı yinelemek durumundayım:

Siz yazdıysanız hemen bir yayınevine doğru ilerlemenizi öneririm. Yok eğer alıntı yaptıysanız, kaynak belirtmenizi rica ederim.

Güzel günler.

00truva00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu ülkede katil olmamak gerçekten çok zor. bu zoru başarabilirmiyiym bilmiyorum.
kaynak belirtilmiş sanırım

Mod.Not:Forum kurallarına göre ard arda mesaj yazmıyoruz.mesajımızı yeniden düzenliyoruz

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Kızımın örtüsü batmakta reziLin gözüne
Acırım tükrüğe biLLahi tükürsem yüzüne...!:thumbup1:
(Mehmet Akif Ersoy)

not: anlamlı bir konu hortlatayım istedim

quasimodo

Profesör
Reaksiyon puanı
57
Peki nasıl bu hale gelindi? Hafız Fevzi gözyaşları arasında şu çarpıcı tesbitini aktarıyor:
"Biz Antep'te bir kadının çarşafına el uzatıldı diye beş bin şehit verdik. Sonradan xxxx Partisi geldi, bütün kadınların çarşafına el uzattı. El uzatmakla da kalmadı, çarşafları zorla çıkarıp attı."
Netice ne oldu? İşte netice ortada. İffet kalemize göz diken hainler şimdi artık iyice hayasızlıklarını alenileştirdiler. "Güzellik yarışması" bilmem ne yarışması adı altında et ticareti yapıyorlar. Ruhsuz ve iffetsiz etler, tıpkı kabuğundan soyulmuş meyva gibi kararmaya ve kokuşmaya yüz tutmuş vaziyette sokaklarda geziyor. Ah ninelerimiz! iyi ki sağ değilsiniz. Yoksa her gün bin defa ölürdünüz. [18 Eylül 1996]
http://www.tahavi.com/tesettur/046.html

kardeşimi bu güzel paylaşımından ötürü kutluyorum