Kızı nasıl reddederim?

Bu konuyu okuyanlar

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Arkadaşlar merhaba. Bir kız bana açıldı fakat benim huylarım onun huylarıyla hiç uyuşmayacağına inanıyorum ve içim ısınmadı. Kendisi sınıftan arkadaşım. Nasıl en nazik şekilde reddedebilirim? Çok acil bir konu çünkü 143 gibi gizemli açılma mesajları veriyor. Hayatımda ilk kez birini reddedeceğim fakat bu konularda hassasım biraz ve sevgili işlerini sevmiyorum yaşım daha 14.

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Arkadaşlar şöyle yaptım : Ben ilişkiye hazır değilim seni üzmek istemiyorum arkadaşlığımız çok iyi bozulmasını istemem ve bu kararım sadece sana özel değil kendini üzme lütfen gibi bir şeyler yazdım oda dönüp peki bir şey diyemem ama arkadaşlığımız bozulmaz değil mi? diye sordu, bende bozulmasını istemem iyi anlaştığımızı düşünüyorum yazdım oda dönüp ben de yazdı ve konu kapandı.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Arkadaşlar merhaba. Bir kız bana açıldı fakat benim huylarım onun huylarıyla hiç uyuşmayacağına inanıyorum ve içim ısınmadı. Kendisi sınıftan arkadaşım. Nasıl en nazik şekilde reddedebilirim? Çok acil bir konu çünkü 143 gibi gizemli açılma mesajları veriyor. Hayatımda ilk kez birini reddedeceğim fakat bu konularda hassasım biraz ve sevgili işlerini sevmiyorum yaşım daha 14.
Tek çare gidip saygılı sekilde hayir olmaz demek ?

İhriz

Asistan
Reaksiyon puanı
297
Medeni olup "hayır" demeyi denediniz mi?

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Olum bunun neden konusunu açıyorsun? Senden hoşlanmıyorum, benim sana karşı öyle duygularım yok de geç.