Yardım Kıza karşı utandım sice ne düşünmüştür?

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Arkadaşlar merhaba özel ünide okuyorum hoşlandığım kız iphone 11 kullanıyor apple pencillı ipad vs ile okula geliyor.Benimde maddi durumum iyi şükür ama böyle şeylere bütçe ayırmıyoruzpek ve aileme yük olmamak için istemiyorum.Geçen gün hoca herkesten telefonunu çıkarmasını istedi bir siteye girdirdi vs benimkini getir bakıyım dedi eline aldı tüm herkes gördü telefonum galaxy j4 sizce kız görünce ne düşünmüştür beni kendine denk görmez aramızda sınıf farkı olduğunu düşünr mü ? tamda iphone 11 e geçecektim bir kaç gün sonra :( lütfen yorumunuzu net bir şekilde dürüstçe yapın dostlar ben alınmam

berkunal

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Bu utanacak birşey değil. İsteyen istediğini düşünebilir. Bunlardan dolayı seni küçük görecekse zaten en baştan olmamalı. Ömrün boşa gider yoksa.

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
79
açıkca öyle görmez belki ama bilinç altından etkilenir kendi bile farkına varmaz.

Black Beauty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
neden utanıyorsun sonuçta bir telefon kullanıyorsun iyi kötü. ayrıca en lüksünü kullanmak zorunda değilsin

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
79
ortalamanın altında bir telefon olduğu için utanmıştım beni denk görmeaz diye ama şuan iphone 11 e geçtim bir sorun yok