Kız bana ilgi mi duyuyor?

Bu konuyu okuyanlar

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Merdivenlerden sınıfıma doğru çıkarken bir kız arkadaşlarıyla konuşurken pür dikkat bana bakıyor sonra ders çıkışı yine arada bakıyor ? Bir vukuat işlemişim gibi bakıyor o ayrı ? Amacı ne olabilir?
ben napim senin özel hayatını gram umrumda değil burası senin karı kızlar için fikir alabileceğin bir yerde değil onun için çeşitli siteler var istersen orda takılırsın hem ne bekliyorsun EVET veya HAYIR dememizi mi çok kafana takıldıysa git kıza sor yerli yersiz konularınızla yardıma ihtiyacı olan insanları engelliyorsunuz sdn nin youtube kanalını bi bakmanızı tavsiye ediyorum hatta durun belki onuda bulamayacak kadar acizler vardır onu ararken başka sitelere kayarlar :D ShiftDelete.Net buyrun youtube kanalı içerde ekonomi var mı ben görmedim belki videolar içinde 1 kelime karı kız muhabettleri var mı rastlamadım sonra düşünelim başka ne olabilir... burasıda o youtube kanalının ve sdn şirketinin forumu bir aydınlanma yaşamışınızdır umarım o yüzden sizin kahve muhabbetleri en azından şahsi olarak GRAM U M R U M D A DEĞİL kahve muhabbetlerinizi okumaya da gelmiyoruz buraya

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Bir atasözü der ki, kız konusunda gurur yaparsan daima üzülürsün. :) Fazla bekleme harekete geç eğer sen de hoşlanıyosan

TheGoal

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
57
Hoşlanmaz ise gelmezdi peşinizden.

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Kızı kendine aşık etmek istiyorsan pardon ama köpek gibi ilgileneceksin günaydın mesajları falan kızın köpeği olucaksın 2 ay falan neredeyse sonra ilgiyi kesiceksin mesajlarına görüldü atıcaksın fazla konuşmayacaksın kız sana aşık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya kız sana aşık yada kıza kötü bir şey yaptın

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
453
Şu konulara hiç anlam veremiyorum. Konu başlığı zaten çok ironik, burada gerçekten "evet" ya da "hayır" gibi bir cevap mı bekliyorsun? Fikir danışmak için açarsın anlarım ama böyle içinizde tuttuğunuz şeyleri forumlarda anlatmak yerine günlük tutmayı denemelisiniz.
bu arkadaşa kesinlikle katılıyorum + üstteki bordoking nickli kullanıcıya da katılıyorum böyle saçma sapan konuları niye açıyorsunuz (diceksiniz konu dışı diye bir şey var) ama biz milletin özel hayatı ile niye ilgilenelim burdaki herkes konuşma dese ilgilenmicek misin ? ve birde eklemek istediğim şeyler var böyle saçma bir konuya cevap gelirken gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanların konusuna hiçbir cevap gelmiyor boş konular yüzünden diğer konular daha az ilgi görüyor

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Daha max 14 yaşındasın
Sevgilin olsa ne olacak ki, max 3 ay. Emin ol buna.
3 ayda ne yapacaksınız orası muamma zaten
Bence 16 18 yaşlarına kadar gereksiz oyalama işleri bunlar
Ama sen bilirsin tabi
Ben sevgili yapmak istemiyorun zaten en az 15 yaşında yaparım o da belki. Kız çok hoşuma gitti ama olmaz gibi benden 1 yaş büyük ama tören falan oluyor okulda orda direk bakarken yakalıyorum.
bu arkadaşa kesinlikle katılıyorum + üstteki bordoking nickli kullanıcıya da katılıyorum böyle saçma sapan konuları niye açıyorsunuz (diceksiniz konu dışı diye bir şey var) ama biz milletin özel hayatı ile niye ilgilenelim burdaki herkes konuşma dese ilgilenmicek misin ? ve birde eklemek istediğim şeyler var böyle saçma bir konuya cevap gelirken gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanların konusuna hiçbir cevap gelmiyor boş konular yüzünden diğer konular daha az ilgi görüyor
Beğenmiyorsanız tıklamayın kardeşim. Boş yorum yapmayın bana burada.

Kızı kendine aşık etmek istiyorsan pardon ama köpek gibi ilgileneceksin günaydın mesajları falan kızın köpeği olucaksın 2 ay falan neredeyse sonra ilgiyi kesiceksin mesajlarına görüldü atıcaksın fazla konuşmayacaksın kız sana aşık.

Ya kız sana aşık yada kıza kötü bir şey yaptın
Kızın ismini falan hiç bilmiyorum ilk kez gördüm yüzünü zaten ?

ben napim senin özel hayatını gram umrumda değil burası senin karı kızlar için fikir alabileceğin bir yerde değil onun için çeşitli siteler var istersen orda takılırsın hem ne bekliyorsun EVET veya HAYIR dememizi mi çok kafana takıldıysa git kıza sor yerli yersiz konularınızla yardıma ihtiyacı olan insanları engelliyorsunuz sdn nin youtube kanalını bi bakmanızı tavsiye ediyorum hatta durun belki onuda bulamayacak kadar acizler vardır onu ararken başka sitelere kayarlar :D ShiftDelete.Net buyrun youtube kanalı içerde ekonomi var mı ben görmedim belki videolar içinde 1 kelime karı kız muhabettleri var mı rastlamadım sonra düşünelim başka ne olabilir... burasıda o youtube kanalının ve sdn şirketinin forumu bir aydınlanma yaşamışınızdır umarım o yüzden sizin kahve muhabbetleri en azından şahsi olarak GRAM U M R U M D A DEĞİL kahve muhabbetlerinizi okumaya da gelmiyoruz buraya
Şimdi bir şey derdim sana ama neyse. Kafana silah mı tutuyorlar kardeşim. Yürü git beğendiğin konulara bak. İşte bu yüzden gelişmiyor burası.

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
453
Ben sevgili yapmak istemiyorun zaten en az 15 yaşında yaparım o da belki. Kız çok hoşuma gitti ama olmaz gibi benden 1 yaş büyük ama tören falan oluyor okulda orda direk bakarken yakalıyorum.

Şimdi bir şey derdim sana ama neyse. Kafana silah mı tutuyorlar kardeşim. Yürü git beğendiğin konulara bak. İşte bu yüzden gelişmiyor burası.
beğenmiyorsanız tıklamayın ? direk önüme düşüyor konu senin özel hayatından bizene diyorum kısaca

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606

yiyorsa söyle bana bişiler o zaman görüşürüz insanların hakkını yemekten başka bişey yapmıyorsun gelmişsin burada bana boş yapma diye ergenlik taslıyorsun 15 yaşındasın ama daha aklın başına gelmemiş bana burda laf kalabalığı yapma beğendiğim konular senin yazdığın kendin gibi konular yüzünden görülmez oldu işte bu yüzden gelişmiyor burası dedin ya senin peşine takılan kızları okuyarak mı gelişecek

bi' şey düzelteceksen önce kendinden başla
Çünkü hepsi âmâ göremezler hâlâ
Çünkü hepsi ben'le aynı b*k aslında
(belki bişiler kaparsın)

Çok hoşuma gitti kız sakin sakin dolaşıyor ama bilmiyorum ya. Durum biraz ilerlerse bakarız ?
işte sadece yazığım mesajlara gülmekle kalırsın yemez çünkü aklına gelen 1-2 şeyi yazmak :D

Son düzenleme:

Son mesajlar