Kıyas 11 8 plus

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
4,347
Yüksekte oynadım ?
Bilgisi olmayan biriyle uğraşmak zor ya gerçekten.
Sen cihazı kullanmıyorsun sesini nereden bileceksin?
Kullanıcılarından daha iyi bilmen imkansız.
Hâlâ daha utanmadan mesaj yazıyorsun.

Benim de takıldığım nokta bu tam olarak biz cihazı aktif bir şekilde kullanıyoruz, arkadaş çok kısa en fazla 5 dakika kullanmış ama her şeyi bildiğini sanıyor :) Mate 10 Pro ile alakalı konuşuyoruz sanki :)

Son düzenleme:

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Yüksekte oynadım ?
Bilgisi olmayan biriyle uğraşmak zor ya gerçekten.
Sen cihazı kullanmıyorsun sesini nereden bileceksin?
Kullanıcılarından daha iyi bilmen imkansız.
Hâlâ daha utanmadan mesaj yazıyorsun.
Sen ve senin gibi teknolojiden anlamayan adamlara ne yazsam boş.7500 TL lik tuğla görünümlü yağlı kazığı savunacak kadar kafayı yemişsiniz.Birde utanmadan sıkılmadan yüksekte oynadım diyorsun.

Reaksiyon puanı
4,347
@Erenist2020, yapmış olduğun en saçma yorum;
11 in ekran kalitesi vasat diyorum hala yok siyahları tam gösterememesi normal gibi saçma sapan yorum yapıp savunabiliyorsun.İphone 11 düzgün portre fotoğraf cekemiyor.Çekiyorsun ya yüzde saçmalıyor,ya arka tarafı tam ayıramıyor.

Her iki cihazda kullanılan ekran teknolojileri farklı son kez söylüyorum bilgisizsin!
Utanmıyorsunuz teknolojiden anlayan adam almaz diyorsunuz bir de.
Gerçekten çok komiksin laf çarpıtmaya çalışırken ne kadar bilgisiz olduğunu gösteriyorsun.
Bence bir düşün bu konu hakkında, Ben söylediklerimin sonuna kadar arkasındayım.
Evet diyorum sana kutudan sadece İphone ve USB-C - Lightning Kablosu çıkıyor.
Hızlı şarj adaptörünü ve ve kulaklığı kendin alıyorsun bildiğimiz şeyleri söylemene ne gerek var. Bunu her zaman söyledik biz tam aksini söylersen harbi fanboysun bu kadar net.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Erenist2020,

Millet yapay zeka ile uğraşır biz senin gibilere laf anlatmaya çalışıyoruz :D

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
@Erenist2020, yapmış olduğun en saçma yorum;
11 in ekran kalitesi vasat diyorum hala yok siyahları tam gösterememesi normal gibi saçma sapan yorum yapıp savunabiliyorsun.İphone 11 düzgün portre fotoğraf cekemiyor.Çekiyorsun ya yüzde saçmalıyor,ya arka tarafı tam ayıramıyor.

Her iki cihazda kullanılan ekran teknolojileri farklı son kez söylüyorum bilgisizsin!
Utanmıyorsunuz teknolojiden anlayan adam almaz diyorsunuz bir de.
Gerçekten çok komiksin laf çarpıtmaya çalışırken ne kadar bilgisiz olduğunu gösteriyorsun.
Bence bir düşün bu konu hakkında, Ben söylediklerimin sonuna kadar arkasındayım.
Evet diyorum sana kutudan sadece İphone ve USB-C - Lightning Kablosu çıkıyor.
Hızlı şarj adaptörünü ve ve kulaklığı kendin alıyorsun bildiğimiz şeyleri söylemene ne gerek var. Bunu her zaman söyledik biz tam aksini söylersen harbi fanboysun bu kadar net.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Erenist2020,

Millet yapay zeka ile uğraşır biz senin gibilere laf anlatmaya çalışıyoruz :D
Ekran teknolojilerinin farklı olduğunu biliyorum.Sende anlama kıtlığı var.11 in ekran kalitesi vasat.Kullanılan teknolojiler ve sunduğu değerlere bakıldığında Note 10 plus,S20 plus,Xs gibi cihazların gerisinde kalıyor, ortalama bir kalite sunuyor.Bu cihaz 7500 TL yi artılarına eksilerine bakıldığında haketmiyor.7500 TL verdikten sonra şarj cihazına ve kulaklıga bir insan niye para versin? 7500 TL verip 64gb hafızaya bir insan niye razı olsun? Sen ve senin gibi teknolojiden anlamayan fanboylara Bunları anlatmak çok zor.Senin 11 avukatlığından sıkıldım.Bir şey bilmiyorsun anladık.Bari daha fazla yazıp kendini rezil etme.

Son düzenleme:

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Ekran teknolojilerinin farklı olduğunu biliyorum.Sende anlama kıtlığı var.11 in ekran kalitesi vasat.Kullanılan teknolojiler ve sunduğu değerlere bakıldığında Note 10 plus,S20 plus,Xs gibi cihazların gerisinde kalıyor, ortalama bir kalite sunuyor.Bu cihaz 7500 TL yi artılarına eksilerine bakıldığında haketmiyor.7500 TL verdikten sonra şarj cihazına ve kulaklıga bir insan niye para versin? 7500 TL verip 64gb hafızaya bir insan niye razı olsun? Sen ve senin gibi teknolojiden anlamayan fanboylara Bunları anlatmak çok zor.Senin 11 avukatlığından sıkıldım.Bir şey bilmiyorsun anladık.Bari daha fazla yazıp kendini rezil etme.
Kimin bilmediği belli... Xs 10000 tl tabii kötü olacak ondan.
Yazık mantığı da yok.

Reaksiyon puanı
4,347

Yaw he he senin anlama kıtlığı yaşadığın ortada diğer cihazlara nazaran fiyatı düşürebilmek için kısmaları gerekiyordu çünkü anlama zorluğu yaşadığını anlıyorum ama bilgisiz olman ve bunu ısrarla göstermen her şeyi anlatıyor aslında :) ki bunu anlattılar ne kadar ilgilisin ki bundan bir habersin ya cidden :) kendini rezil eden biri var ise oda sensin!

Son düzenleme: